Başkanın Tahoe' su - Yok Böyle Bir Alet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diablo2barbar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,032
Ynt: Başkanın Tahoe' su - Yok Böyle Bir Alet

cakapo' Alıntı:
fatih kaptan kusura bakmayın lütfen ancak girebildim siteye..şapkayı ben almadım,aracı aldığımda üzerindeydi zaten üstadım...

Estagfurullah
Bir gün benim oğlumunda bir şapkası olacak :smiley:

Etiketler

MFK' Alıntı:
Estagfurullah
Bir gün benim oğlumunda bir şapkası olacak :smiley:
yabancı bir sitede rstladım sanki,''kartal gözü '' olarak geçiyordu(eagle eye) sanırım,fiyatı da gayet uygundu,eğer tesadüfen rastlarsam muhakkak link atarım size :smiley:

Arkadaslar;
Cakapo Kardesim'in sun shield i lund marka ve Tahoe larda gayet iyi netice veriyor.Benim kullandigim da lund'un farkli bir modeli fakat silecegin rahat calismasina engel oluyor (klavye ingilizce oldugu icin biraz uzun oldu silecek meselesi)
Polyester tekne imalati ile amatorce ugrasmaya basladim,sayet Cakapo Kardesim itimat eder de gunesligi odemeli kargo ile gonderirse bir hafta icerisinde kalibini alir ve geri gonderirim.
Isteyen site uyesi kardeslerime de maliyetine,sayet Tahoe lerinin rengini boyaciya 250 ser gramlik yaptirir gonderirlerse,boyali olarak ama kargolar kendilerine ait olmak uzere gonderirim.
Sadece Gezenbilir uyelerine

DSC 5093

Bu arada Cakapo Kardesimden lpg markasi ve 100 km de sarfiyat miktarlarini yazmasini rica edebilirmiyim.
Sun shield in gece cekimini de ekliyorum

DSC 5099

Herkese selam,
çok yakışıklı olmuş emek verenlerin eline sağlık...
Bu ara bende 97-98 sport bakıyorum arkadaşlar , aklınızda olur ise sevinirim..

maşallahı var canavar gibi olmuş. . . yolda görsem geçene kadar saygı duruşunda beklerim :smiley: :smiley:

çok güzel bir makine plakada okadar şık BJK li değilse plakayı almak güzel olurdu :smiley:)))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.