Altın Camp'tan Acı Haber

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RÜZGAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,042

RÜZGAR

Kamp III
Rahmetle Anıyoruz...
Yer
İstanbul
Burhaniye/Ören de bulunan Altın Camp'ın kurucusu, ülke kampçılığının yaşayan son duayeni Tahir Altın hoca, 10.Temmuz Cuma günü yarattığı cennette, Altın Camp'da 88 yaşında aramızdan ayrılmıştır.

Ülke kampçılığına getirdiği ödünsüz disiplin ile tanınan hocamızın bu çabalarının daha uzun yıllar devam etmesini bekliyor, kendisine allahtan rahmet başta eşi Melahat hocamıza ve evlatlarına , uzun yıllarını bu kampta geçirmekten mutluluk duyan Altın Camp severlere ve tüm kampçılara baş sağlığı diliyorum.

RÜZGAR

Etiketler

Ynt: Altın Camp'tan Acı Haber

Tahir Altın Hocamın Ailesine ve Kamp-Karavan Camiasına başsağlığı diliyorum; toprağı bol olsun..

Cavid Sezen

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Ailesine sabırlar dilerim
Ömer

Tahir hocamıza Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere geride kalanlara başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Kamp-karavan camiasının başı sağolsun.

Tahir hocaya Allahtan rahmet kederli ailesine sabır ve başsağlığı dilerim...

Kampciligin tadini daha yeni teni almaya baslarken bir duayenin aramizdan ayrilmasi beni cok uzdu. Kendisine allahtan rahmet, yakinlari ve sevenlerine sabir diliyorum.

Ailesine başsağlığı diliyorum, Altın Kamp deniz kenarında çok şirin bir mekan, bu güzelliği bizlere bıraktığı için teşekkür ediyor ve mekanının cennet olmasını diliyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri