5000 km' de Karadeniz Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,507
Ynt: 5000 km' de Karadeniz Gezisi

cuvarepli' Alıntı:
merhabalar...

Acaba Ayder Yayla'sında Çadır kurabiliyor muyuz ya da her hangi bir izin almak gerekiyor mu?

Merhaba
Bilgisayarımda sorun olduğundan siteye giremiyordum bir süredir, cevap yazmak için umarım geç kalmamışımdır
Ben kaplıcaların bulunduğu kısımda kalmıştım, aslında daha yukarılarda dağ gölleri falan var ancak o dönemde vectra kullandığımdan çıkmaya cesaret edememiştim.
Sanırım Ayder Yaylası'nın Fırtına Deresi yakınlarında çadırla konaklama imkanı var. Rize Turizm Müdürlüğü'nün tel dan daha sağlıklı bilgi alabileceğinizi düşünüyorum

İyi tatiller

Etiketler

Ayder'in üst kısımlarında çadırda kalanları gördüm, hatta çadır kiralanıyor ve çok güzel birde çadırı kuruyorsunuz.

Resimler anlatımlar,Gezginin el kitabı gibi olmuş (insan gezince böyle bir ekip olup gezecek diyor.:smiley: ) Paylaşım için teşkkürler,(Ailende mutlu olmuş sanırım resimlerden öyle anladım ayrı bir tebrik yani)
Sevdiklerinle yeni yerleri beraber keşfetmenizi dilerim..

MADENCİ' Alıntı:
Resimler anlatımlar,Gezginin el kitabı gibi olmuş (insan gezince böyle bir ekip olup gezecek diyor.:smiley: ) Paylaşım için teşkkürler,(Ailende mutlu olmuş sanırım resimlerden öyle anladım ayrı bir tebrik yani)
Sevdiklerinle yeni yerleri beraber keşfetmenizi dilerim..

Teşekkür ederim, yazarken de en az gezdiğim vakitlerde olduğu kadar keyif alıyorum.

Annemle babamdan kalma alışkanlık gezme aslında bana, babam çok gezdiriridi bizi çocukken. Bir kez de ben onlar için bir şey yapmak istedim, başta yük olmamak adına gelmek istemedilerse de, gezinin sonunda onlar da büyük keyif almıştı. En azından annem her bir yere gidişimde olduğu gibi merak edip defalarca aramak zorunda kalmamış, yavaş git, hızlı gitme, uyumadan yola çıkma demek zorunda kalmamıştı. Gerçekten harika bir gezi olmuştu bizim için.

Neyse ki eşim de Gezenbilir üyesi ve doğa aşığı da doya doya gezip kamp yapabiliyoruz.

Ne güzel iyisiniz..
Mutlu sorunsuz seyhatler dilerim. :smiley:

Güzel bir gezi olmuş.
Geçen yıl Karasu - Sinop arasını oldukça detaylı gezmiştim. Dönüşte ise Kastamonu-Safranbolu üzerinden dönmüştük.
Bu yılki hedef ise, iki gün sonra başlayacak olduğumuz Samsun - Trabzon güzergahı inşallah. Bu sebeple yazınızı inceledim ve hoş bilgiler edindim. Teşekkürler...

Yaz yaklaştıkca tatil planları yapılmaya başladı bizim evde:smiley:)))

İki rota arasında kararsız kaldık; bir yandan Fethiye, Marmaris ve Datça'da deniz tatili yapmak isterken, diğer yandan Karadeniz Turu istiyorduk .
Ancak ufaklık denize girsin diye, Fethiye, Marmaris ve Datça ağır bastı.
Önümüzdeki yıl planımız yine 5.000 km yada daha uzun km.de Karadeniz Gezisi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR