Arama sonuçlarınız

1. Baykuş

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler diliyorum.Ben de aynı şeyi yapacağım.

2. Baykuş

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? Sayın Paris, Sizinle sorunumuz aynı.Ben de yeni başladım ve ehliyetim de bir aylık.Altı aydır haldır haldır motor arıyorum.Eğitime katıldım.Bir ay sonra tekrar gideceğim.Gerçi tavsiye etmek benim kesinlikle harcım değil.Dl 650 yi bir arkadaşım...
  3. Baykuş

Honda Eğitim Merkezi Hakkında

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında miklagard, bence doğru yaparsın.Hatta ben GS1 eğitimine birdaha katılacağım birtakım aksilik yüzünden motor alamadım.5 aydır motor kullanmıyorum.Unutmamak için tekrarlamayı düşünüyorum

4. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında hayır herhangi bir talepte bulunmuyorlar.Ben katıldığımda 14 kişiydik epey düşen oldu.
  5. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında Benim katıldığımda düşenler oldu,herhangi birşey olmadı.Zaten motordaki koruma demirleri normalden daha geniş ne uzun bu yüzden düşülse bile bacaklarda sıkışma olmuyor

6. Baykuş

Kaza Olmayan Sürüş

http://www.evisor.tv/tv/motorrad-fun/nrburgring-nordschleife-katzi--1998.htm :) :) Taktir ettim sizlerle paylaşmak istedim

7. Baykuş

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu evet evet bende motor ailesine dahil olmak üzereyim amaaaan çoook dikkat Kazasız belasız sürüşler
  8. Baykuş

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkes hoşgeldi :) Duam: Dağlarda kar olsun ,denizler sakin olsun,yollar motorlar için kazasız olsun AAMMİİİN :)
  9. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında Hade hanım çok doğru söylüyorsunuz.Scooter çok uygun hele İstanbul trafiğinde :) Honda ve diğer eğitim veren yerlere devam ederek ilk motor olarak F650 almayı düşünüyorum niyetim uzun yol yapmak. Yanlışmı düşünüyorum tam emin değilim :)

10. Baykuş

Gezi Teklifi

Ynt: Gezi Teklifi Tanju Bey çok kişiye iyi bir örnek oluşturuyorsunuz :)

11. Baykuş

Hangi Su Sporları Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Kulüp Üyesiyiz? Bir de hiçbir klübe üye olmayanlar diye bir şık eklense daha iyi olacak diye düşünüyorum
  12. Baykuş

Güney Doğu - Doğu - Gürcistan ve Karadeniz Turu (5055 km)

Ynt: Güney Doğu - Doğu - Gürcistan ve Karadeniz Turu (5055 km) Yazınız ve fotoğraflarınız mükemmel. Paylaştığınız ve ufkumuzu genişlettiğiniz için teşekkürler

13. Baykuş

Karadeniz Kıyısından Çatalca Ormanlı

Ynt: Karadeniz Kıyısından Çatalca Ormanlı kasvetli görünsede zevkli bir gezi olduğu belli. Yeri değil fakat kullandığınız motor F650,bende almak istiyorum.Motorunuz hakkındaki düşüncelerinizi memnun olup olmadığınız taraflarınızı öğrenmek isterim. Nice keyifli geziler diliyorum.
  14. Baykuş

Minik Marmara Gezisi (05 Ağustos 2007)

Ynt: Minik Marmara Gezisi (05 Ağustos 2007) :))) fotoğraflarda olsaydı yazdıklarınıza daha anlam katacaktı nice yolculuklara
  15. Baykuş

Minik Marmara Gezisi (05 Ağustos 2007)

Ynt: Minik Marmara Gezisi (05 Ağustos 2007) Bir de koyduğunuz fotoğrafları görebilseydim benim pc demi sorun var bilemedim :(

16. Baykuş

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoş geldiniz güzel bir site doğaya ait ve bütünleşen insanların buluştuğu bir yer
  17. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında Hoş geldiniz Meltem hanım, Honda eğitim merkezinde eğitimler vitesli motosiklet ile veriliyor. Scooter kullandığınız için belki sizi tatmin etmiyebilir. Ama tecrübesiz bir kişi olarak görüş bildirmem ne derece doğrudur bilemiyorum.Hertürlü eğitimin faydalı...
  18. Baykuş

Ayvalık Melina

Ynt: Ayvalık Melina Fotoğraflarınız harika.Bir aydır dalmadım,ne kadar özlediğimi hatırlattınız teşekkürler :)

19. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında Yusuf Bey,tavsiyenize teşekkür ederim.Mutlaka tecrübeli kişilerden rica edeceğim.
  20. Baykuş

Ynt: Honda Eğitim Merkezi Hakkında teşekkür ederim,sınırlarımın bilincindeyim ne kendimi nede başkalarının hayatını tehlikeye sokmamak adına öğrenmek için çabalayacağımdan eminim.Herhalde ömürboyu sürecek eğitim olacak :)) Sizin cesaretinizi de takdir edemeden geçemeyeceğim. TezzMertek,siz de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri