Arama sonuçlarınız

1. M

İzmit'te Otel Arıyorum

Ynt: İzmit'te Otel Arıyorum (Yunus Bager): bahsettiğiniz yerlerin iletşim bilgilerini almam mümkün müdür acaba?, Teşekkürler.

2. M

İzmit'te Otel Arıyorum

Ynt: İzmit'te Otel Arıyorum Çok teşekkür ederim , yarın ararım. İyi geceler.
  3. M

İzmit'te Otel Arıyorum

Ynt: İzmit'te Otel Arıyorum Cumartesi günü (17.10.2009) akşam saatlerinde İzmitte olacağız, Pazartesi sabah 06.00 gibi ayrılacağız. Bu oteller geceliği 100-150 tl arasında istiyor (tek kişi). İki kişiyiz ve geceliği (50-80) arasında değişen bir yer olsa fena olmaz, ya da daha uygun. ?

4. M

İzmit'te Otel Arıyorum

Ynt: İzmit'te Otel Arıyorum Teşekkür ederiz, bu oteller bizim bütçemizi aşar gibi görünüyor, öğrenciyiz sonuçta, hafta sonunu geçirecek uygun biryer bakıyoruz, ????
  5. M

İzmit'te Otel Arıyorum

İzmitte merkez ve yakın çevresinde hafta sonu konaklamak için çok acil otel, pansiyon vb. yer bulmalıyız. yardımcı olursanız seviniriz. Fiyatların biraz uygun olması gerekmektedir. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz...

6. M

İzmit'de Kamp

Ynt: İzmit'de Kamp çok teşekkür ediyorum. yalnız buraları hiç bilmiyorum. merkezden ne kadar uzaktır acaba?

7. M

İzmit'de Kamp

herkese selamlar... ben doğayı çok seviyorum. bide gaziantep gibi bi yerde öğrenci olunca deniz ve doğa en özlenen sey oluyor. izmit-sapanca civarında camp yapmak istiyorum. kendime ait bir cadırım var. ama sapancanın oralarda yada izmit sehir merkezine yakın bi yerlerde öadır kuracak bi yer...
  8. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu slmlar bende yukarılardakiler gibi murat. bende öğrenciyim. izmitte bi kamp kurma yeri varmı diye öyle aranırken sizi buldum. ne mutlu bana:_)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri