Arama sonuçlarınız

1. ÇAĞDAŞMUSTAFA

2002 Cherokee Kj İçin Yükseltme Kiti

Selam kiti kullandınız mı acaba sonuç nasıl oldu ?? Benim aracımda da aldığımda bu yana 245/70/16 lastik var. Yükseltip 265/70/16 yapmak istiyorum ancak kendime doğru haritayı çizemedim birtürlü...

2. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Yol Bilgisayarı Uyarısı

Merhaba ; 2004 cheeroke liberty aracımda yol bilgisayarında '' ENTRETIEN PROGRAMME '' uyarısı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?? Saygılarımla.
  3. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Selamlar ; Çağdaş Korkmaz / İstanbul Turizmciyim 2004 KJ JEEP LİBERTY 0542 691 99 44 Teşekkürler.

4. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Liberty Cam Kumandası

Ebayda var ama ordan şimdiye kadar hiçbişey getirmedim..JeepGarage'den sordum ikinci eli için 250 TL dediler.Birde ikitelli ye bakmakda fayda var zannedersem,çıkma parça bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım ve öneri bekliyorum.
  5. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Liberty Cam Kumandası

00 01 02 03 04 05 Jeep Liberty MASTER Window Switch Control Power DRIVER #1531-S | eBay Yani ben yukarda linkte verilen kumanda panelini alsam uyum sağlamak için serviste kodlanması mı gerekecek ?

6. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Liberty Cam Kumandası

Sayın KLL, Kumanda panelini söküp ımmobılızerci ye götürdüm,dediğiniz fikride verdim ancak düğmeleri sökemedi,kırılacak gibi hissediyorum deyince bıraktı. Ebay da satılan kumandalardan sipariş etsem uyarmı acaba ? Bir tanesi kargo ücretsiz 25 usd yazmış Türkiye dahilmidir bilmem ?

7. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Liberty Cam Kumandası

Selamlar , Aracımın şöför camı sadece aşağı iniyor ancak yukarı kalkmıyor,kapı iç döşeme söküldü motorda sorun yok cam kumandasından olduğu söylendi,soketinden söküp baktılar ancak düğmeyi tamir edemediler. İkinci el bir cam kumandası bakıyorum elinde olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa...
  8. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Selamlar; Motor yağını piyasadan çok uygun fiyata 4lt+1lt olarak N .. diye bilinen siteden aldım.Daha önce motor su tapalarını değiştiren usta yağı da değiştirdi.Elektrik konusu da basit bir sigorta değişimi ile çözüldü. Elektrik gelip gittiğinden dolayı açıkçası daha büyük bir arızadan...
  9. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Selamlar; Motor yağını piyasadan çok uygun fiyata 4lt+1lt olarak N .. diye bilinen siteden aldım.Daha önce motor su tapalarını değiştiren usta yağı da değiştirdi.Elektrik konusu da basit bir sigorta değişimi ile çözüldü. Elektrik gelip gittiğinden dolayı açıkçası daha büyük bir arızadan...

10. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Öncelikle motor yağını değiştireceğim,yağ filtresini netten orjinal mopar aldım.Yağ filtresini de yan sanayi aldım. Araç şu anda teyp ve üst ışıkları arada kesiyor,teyp açılıyor ve kod istiyor arada tekrar kesiyor,sigortadan olabilirmi ?Yada akünün değişmesi gerekiyor olabilir mi ?

11. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Sayın Forum Sakinleri , Forumda kurcalarken 4.7 için aşağıda ki yağ tavsiyelerini buldum.Benim aracıma uygun mudur bilmiyorum? Motor yağı 5w/30 olacak. Şanzıman için orjinal Mopar ATF4 tavsiye ederim. Dif kesinlikle 75w/140 olmalı. Bu da TR'de bi tek Motul Gear Competition olarak var. Dif...
  12. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Yağ Değİşİmİ

Merhaba , 3.7 Liberty aracımın yağ değişim zamanı geldi,motor yağı dışında şanzuman yağını da değiştirmeli miyim ?Avrupa yakasında nerede yaptırabilirim ve hangi yağı kullanmam gerekiyor ? Birde bu işin güncel bütçesi ne olmalıdır?Yakında yaptıran forumdaşlarımdan değerli yorumlarını...

13. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Lastik Ebat Değişimi

Merhaba ; Aracımda yükseltme olmadan 245/70/16 lastikler var ,sorun yaşamıyorum.Daha geçen hafta 1100 km yol yaptım.Şehir içi,kum,orman içi..ağır offroad harici aklınıza gelebilecek her yerde kullandım.
  14. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Gökçetepe,bozcaada Kamp Alanlari

Merhaba ; Tavsiyeniz üzerine Gökçeada'yı inceledim ve çok beyendim,ayrıca Gökçetepe / Bozcaada dan ziyade Gökçeada/Bozcaada yapma fikri oluştu bende. Feribot seferlerini de incelediğimde Bozcaada/Gökçeada arasında seferler olduğunu gördüm.Kamp alanı için ise , küçük çocuğumuz da olduğundan...
  15. ÇAĞDAŞMUSTAFA

Gökçetepe,bozcaada Kamp Alanlari

Selamlar ; 3,7 Liberty'im ile Ağustosta İstanbul'dan önce Gökçetepe daha sonra Bozcaada da kamp yapmayı düşüyorum.5'er gün düşünüyorum ama Bozcaada'ya biraz daha fazla zaman ayırabilirim.Bozcaada da ada kampı aradım ve kişi başı 35 TL fiyat olduğunu öğrendim,kandi çadırım ile biraz fazla...

16. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lİberty Abs Işiği

Merhaba; ABS ışığı yanıp söndü birkaç gün daha,benzinlikte lastik ve davlumbazları güzel bir yıkadım ,sonrasında kesti ışığı...şimdilik sorun yok.3.7 Liberty keyfine devam.
  17. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lpg Sorunu

Merhaba, Lpg sorunum başka bir istasyona gidince çözüldü,bir önceki dolum görevlisi kendinden o kadar emindi ki sorun bizde değil derken...az daha onun yüzünden tamirci yolu tutacaktım.Diğer istasyon da sorunsuz dolum yaptım.
  18. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Lpg Sorunu

Merhabalar , Dün LPG dolumu için istasyona gittim ancak kısa bir süre sonra görevli pompayı çıkardı,araç almıyor lpg dolu veya şamandıra arızalı dedi.Boş olduğuna emin olduğumdan geriye şamandıra kaldı. Aracımda BRC lpg var,herhangi bir lpg ustasına gitsem olurmu yoksa BRC servismi işimi...

19. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

Selamlar, Bayramda İstanbul'dan Kırklareli İğneada tarafına çadır kurmaya gittim.Merkezde yemek yerken ücretli ve ücretsiz iki ayrı yerin olduğunu öğrendim,yanımda çocuk da olduğundan su ve elektrikten rahatça faydalanırız düşüncesiyle ücretli olana gittim ancak görevli suyun kesik olduğunu...
  20. ÇAĞDAŞMUSTAFA

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

Nihayet buldum,ben kolun tamamını geriye doğru itiyordum,Allah'tan kolu kırmadım,sadece far bölümünü dışa çekince yandılar.Bu gün cd alıp denedim teyipte çalışıyor.Uygun veya ikinci el tavan sepeti olursa almayı düşünebilirim.Tüpten sonra bagaj küçülmüş,küçük bir buzdolabı,masa sandalye olan bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri