Arama sonuçlarınız

1. P

Yerli Üretim Mini Karavan

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan seyfettin bey, tevcih ettiğiniz gibi bir niyetim yok, ayrıca engin bilgileriniz kapsamında söylediğiniz Pino Pinin"sadece hafta sonları için hazırlanmıştır" tespitinize de maalesef katılmıyorum..Nihayetinde büyük karavanların da sorunu olan enerjinin iktisatlı...

2. P

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Çok güzel tekrar hayırlı olsun sn.Hamaney..Merak ettiğim diğer bir konu:enerji ve ısınma..Akü full dolu iken çıkılan seyehatte ne kadar gidiyor..Buzdolbı çalışacak(bu arada buzdolabının performans ve kapasitesi nasıl,yeterlimi),geceleri iç aydınlatma ve dışarıya...
  3. P

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Sayın Amaneyy, öncelikle yeni Pinopiniz hayırlı olsun..Pinoları da uzun zamandır inceliyorum..Kaliteli oldukları aşikar..Nasıl memlunmusunuz,izlenim,görüş ve tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız çok memlun oluruz..Hatta fotoğraf da koyabilirsiniz..Sizin...

4. P

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Yaza doğru Pino kampanya yapıyor..O zaman fiyatlar daha uygun oluyor..Bakalım bu sene de yapacaklarmı..
  5. P

Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Ynt: Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum? merhabalar, ben de uzun zamandır araştırıyorum..Teardrop tiplerden birini almayı düşünüyordum fakat maalesf fiyatlar uçmuş durumda..Dolayısıyle hem ruhsatdan muaf hem de karavan özelliklerini taşıyan ve içinde ayakta...

6. P

Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Lr 110 4x4 Defender Camper-(erhan110) Çok güzel bir yazı dizisi ve paylaşım olmuş..Bir solukta okudum..Bir kaç senedir camper modellerini araştırıyordum fakat defendirda karar kıldım..Emeklerinize sağlık, teşekkürler..

7. P

Caretta Karavanla İnbükü Tabiat Parkı

Ynt: Caretta Karavanla İnbükü Tabiat Parkı Süper..Keyif dediğin böyle olur..selamlar..
  8. P

CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

Ynt: Caretta Karavanla Gökova Turnalı Haftasonu Kampı Benim düşüncelerim de aynı,çocuklar artık elleriyle ahtapot avlayacak seviyedeler :) Pino kışları daha kullanışlı gibi görünüyor fakat 2 küçük çocuk ve eşim için yatacak yerinin dar geleceği kanısındayım,ben zaten çadırda yatıcam..Sistemi...
  9. P

CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

Ynt: Caretta Karavanla Gökova Turnalı Haftasonu Kampı Çok güzel,karavancılığın hakkını vermişsiniz..Yaşamdan zevk almayı bilmek budur,imrenerek ve keyifle okudum yazıları..Bu carettadan ben de alıcam,yalnız ikilemde kaldım,pino 2010 ile caretta 1500 arasında..tavsiyeleriniz varmıdır...yaz-kış...

10. P

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Camper satın almaya niyetliyim fakat uçuk sigorta fiyatlarını görünce gaz kestim :-\ Bahsedilen çalışmadan haber varmı acaba...Selamlar....

11. P

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Evet daha kullanışlı..özellikle serin ve yağmurlu havalarda,içinde hayatı idame ettirme olanağı var..selamlar...
  12. P

Ynt: Yerli Üretim Mini Karavan Başoğlu Caretta 1500 mü Pino Pi2010 mu......Her ikisi de yeni nesil çekme karavan dizaynları kapsamında opsiyonel özelliklere sahip...Dizayn farkı olarak en belirgin olan;Pinoda oturma grubu içerde ve yatak olabiliyor,bu özelliğiyle ısıtıcı da taktırılırsa...

13. P

Karavanda Klima Konforu?

Ynt: Karavanda Klima Konforu? Tırcıların konaklama yerlerinde park halindeyken şoför istirahat odasını soğutan 12 V tavan klimaları da mevcut fakat hepsi aküden besleniyor hatta akü koruma filan koymuşlar adamların ihtiyacını karşılar tabii nede olsa karavandaki gibi birsürü cihazı çalıştırmaya...
  14. P

Karavanda Klima Konforu?

Ynt: Karavanda Klima Konforu? Fotoğrafını eklediğim dizel tavan kliması diye bir klima buldum..fazla teknik bilgim yok..fakat anladığım kadarıyla kendi motoru var..park halinde ve seyir halinde de kullanılabilirmi,cihazın kendi motoru yakıtı aracın deposundan mı alıyor,fiyatı...
  15. P

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Cevaplarınız için teşekkür ederim..

16. P

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Bu dizaynı ülkemizde yapan firma veya usta mevcut mu...eğer varsa bilgilendirirseniz sevinirim..Selamlar...
  17. P

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Teşekkürler..
  18. P

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Tam çözemedim ama wc de var herhalde..Olsa da olmasa da bence mükemmel bir dizayn..Beni en çok cezbeden yönü camper olarak kullanmanın yanısıra binek olarak da kolayca kullanılabilir olması..2. el bir transporter alsak ülkemiz karavan imalatçıları bu...

19. P

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Doublepack camper vw markasıyla muhteşem bir dizayn üretmiş..Benim öğrenmek istediğim;bu dizaynın handikapları neler olabilir ve bu üründen edinmek istersek ülkemizde hangi firmalar yapabilir..Selamlar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri