Arama sonuçlarınız

1. mu7y

Defender Ön Cam Slieceklerle ilgili....

Merhabalar; Defender Ön Cam Slieceklerleri ile ilgi bir sorunum var... Şimdi benim silecekler yukarda ve alakasız durmaya başladı acaba yenisini alıp taksam düzelerimi veya bir ustayamı göstermek lazım, yada pratik bir cözüm yolumu var bilmediğim.... resimleri ekliyorum Şimdiden teşekkürler....

2. mu7y

Kapıyı Açana Helal Olsun!!! Kapıyı Açana Helal Olsun!!!

Odadakı objeleri bulup odadan kacmaya calısıyorsunuz.. Ben baya ugrastım hala kendim cıkmiş değilim :D Gizli kasayı bulan arkdasımız şifresini veriyorum 1994 girecek hadi kolay gelsin ;D ;D http://www.datacraft.co.jp/takagism/rr/history.html
  3. mu7y

2004 Lada Niva Direksiyon Ağırlığı Hakkında

Yanlıs bir konu taşıma olmuş herhalde ;D ne işi var araç ilanının dağın başında ;D ;D ;D

4. mu7y

İçecek Kutularından Model Araba Yapımı...

YeniZellanda'lı Sandy Sanderson'dan içecek kutularından model araba yapımı Yaptığı çalışmalara birkaç örnek
  5. mu7y

Garmin offroad arac imleçleri

Off Roadcular garmin offroad arac imleçlerini gpsleriniz için aşadaki linkten temin edebilirsiniz kolay gelsin ;) http://www8.garmin.com/vehicles/bundles/bundle.html?bundle=offRoad Ayrıca değişik araçlar için: http://www8.garmin.com/vehicles/bundles/allvehicles.html

6. mu7y

Günün fıkrası ;D

Günün fıkrası Tanri eşşeği yarattı ve ona dedi ki: “sen bir eşşeksin. Sabahtan aksama kadar yorulmadan, yakinmadan ça...lisacaksin ve agir yükleri sirtinda tasiyacaksin. Ot yiyeceksin az akilli olacaksin ve 50 yil yasayacaksin”. Eşşek cevap verdi: “50 sene böyle bir hayat için çok çok...

7. mu7y

Resimdeki oyun...

Evet resme dikkatlice 30 sn bakın sonrasında gözlerinizi tavan cevirerek hızlı hızlı açıp kapatın sonucunda Rahmetli Barış Manço çıkıyor diyorlar ama ben Hz. İsa'ya daha cok benzettim karar sizin...
  8. mu7y

Eger ki Tartışma veya Kavga oldu Dayak Yediniz. Dayaktan sonraki bahaneniz ?

Evet diyelimki allah korusun başınıza boyle bir kötü olay geldi sonrasında nasıl bir açıklama yapardınız ;D ;D
  9. mu7y

24 kasım üst başlık....

24 kasım üst başlıgını hazırlayan, dusunen, ve emegı gecen herkeze cok tesekkur ederım gercekten duygulandım herkezın ogretmenler gününü kutlarım tesekkurler....

10. mu7y

Yeni Aracımız 95 Model 110 300 TDİ..

Merhabalar.... Aracın alındığındaki Özellikleri : ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1995 model sonradan koyma 300 tdi motor (98 model büyük ihtimalle...

11. mu7y

Ankara'da ki Kaporta ve Boya Ustaları?

Arkdaslar su an sasmaz sanayınde aracımız toplanmaktadır fakat kaporta için anlastıgımız nakşi usta dün gece vefat etmiş toprağı bol mekanı cennet olsun.. Esas konuya gelince aracı rahmetli nakşi ustamız gıbı düzgün işcilik yapabilecek tanıdıgınız yada bılgıdınız kaporta ustası varmıdır? ikinci...
  12. mu7y

RN380 şanzuman arıyorm...

RN380 şanzuman arıyorm mümkünse arazi şanzumanıyla beraber iyi günler saygılar...

13. mu7y

Everest' te Günün Başlangıcı- Muhteşem

Everest' te Günün Başlangıcı- Muhteşem
  14. mu7y

Kendi ÜLkesini Kuran Adam

[color=black][b] İngiliz ordusunun eski binbaşısı Roy Bates, 1967 yılında bir petrol platformunu işgal ederek 'Sealand' adını verdiği kendi ülkesini kurdu. İngiliz Kraliyet Donanması Roy’u adadan atmaya çalıştı, ancak platformdan açılan uyarı ateşine maruz kalan askerlerin girişimi...
  15. mu7y

Yurttan İlanlar Ve Duyurular ;D ;D

16. mu7y

Haftanın Günleri :)

Haftanın günleri :) PaZaRTeSi SaLı ÇaRŞaMBa PeRŞeMBe CuMa CuMaRTeSi - PaZaR
  17. mu7y

90'lık Defender Arıyorum 86 Model Üstü

Merhabalar bayadır arıyorum ama ıstedıgım fıyata dizel 90 lık 86 model üstü (yani defender, series değil) araç arıyorum bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevınırım teşekkürler....
  18. mu7y

Osmanlı Donanması

Osmanlı zamanında, Bizans donanması ile Osmanlı donanması savaşacaklar. Bizans 10 gemilik muhteşem bir donanma hazırlar ve denize açılır. Donanmanın başında Andropolos vardır. Andropolos en öndeki geminin burcunda elleri göğsünde heybetli bir heykel gibi durmaktadır ve hemen arkasında yaverleri...

19. mu7y

Dizele LPG Montajı.....

Dizel lpg Dönüşümü.... DIESEL LPG Copyright © 2005 - 2007. Ozon Lpg Installations Ltd. All Rights Reserved. System Description The system utilises all the original parts of the diesel engine. The additional parts can be seen below. Positioning will obviously be different for trucks, but the...
  20. mu7y

Sağlıkla İlgili Başlık

Forumda üyelerin birbiriyle bilgi paylaşımı olabilecegi saglık başlığı olabilir.....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri