Arama sonuçlarınız

1. hakan68

İSOFF CHALLENGE 3. AYAĞI GÖRSELLERİ

Ynt: İSOFF CHALLENGE 3. AYAĞI GÖRSELLERİ Bu da Okan Sayın-Tarık Karakaş araç içi çekimleri. http://vimeo.com/30202965

2. hakan68

İSOFF CHALLENGE 3. AYAĞI GÖRSELLERİ

Ynt: İSOFF CHALLENGE 3. AYAĞI GÖRSELLERİ Bu da benim çektiğim video. http://vimeo.com/30180173
  3. hakan68

2010 Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Yarış Fotoğrafları

Ynt: 2010 Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Yarış Fotoğrafları Murat Bey teşekkürler.

4. hakan68

Ynt: 2010 Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Yarış Fotoğrafları Kürşad teşekkürler. Fotoğraflar 1/15 ile 1/25 perde hızlarında çekildi.:)
  5. hakan68

Ynt: 2010 Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Yarış Fotoğrafları Fotoğraf ve video yükleme konusunda yardımcı olursan iyi kareler var.:)

6. hakan68

Ynt: 2010 Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Yarış Fotoğrafları Çok güzel fotoğraflar. Ellerinize sağlık.

7. hakan68

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 2004 Grand Vitara 5K.
  8. hakan68

Kuş Gözlemciliği Fotoğrafçılığı

Ynt: Kuş Gözlemciliği Fotoğrafçılığı Hoş geldin.:))
  9. hakan68

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" Duyurusu (29 Ekim 2009)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Fener alayına katılmak isterim.Fener alayı ile ilgili bir bilgi göremedim.Saat ve yer verebilirseniz memnun olurum.

10. hakan68

Ynt: Kuş Gözlemciliği Fotoğrafçılığı Mustafa doğru yazmış.Bu işten zevk almak o heyecanı yaşamak önemli.Ben de dahil olmak üzere çoğumuz ekipmanlarımızı geliştirdik.İlk makinam D40 ve 70-300 sigmaydı. Daha sonra para biriktirerek bu seviyeye geldim. Mustafa nın dediği gibi ucuz bir ekipman...

11. hakan68

Ynt: Kuş Gözlemciliği Fotoğrafçılığı Siteye epeydir girmediğim belli oluyor.:( Bir kuş fotoğrafçısı olarak böyle bir bölümün olması çok hoşuma gitti. Buradan bu konuda sormak istediğiniz herşeye cevap vermeye çalışacağım.Yaklaşık 3 senedir kuş ve yaban hayat fotoğraflıyorum. Bu iş için...
  12. hakan68

Tucson

Ynt: Tucson Bir depoyla yaklaşık 700-750 km yol yapıyor.Araziye çıkmadığım zamanlar tabii.Araç otomatik ve dizel.

13. hakan68

Tucson

Ynt: Tucson Eren bey selam.Benimki sürekli dört çeker değil.Normalde önden çekişli.Soldaki 4WD Lock düğmesine bastığınızda 40 km ye kadar lastiklere yolun durumuna göre güçü dağıtıyor.40km den sonra normal 4 çeker duruma geçiyor.Çok çamurlu bir araziye girmezseniz bu 4WD lock çok işe...
  14. hakan68

Çamur Lastiği Arıyorum

Hyundai santa-fe aracıma 225x70x16 ebatlarında çamur lastiği arıyorum.Bulabileceğim yerlerin adres veya telefon numaralarını verebilirseniz çok memnun olurum.
  15. hakan68

Tucson

Ynt: Tucson Eren Bey merhaba.Ben de 2006 model (eski kasa) Santa -fe kullanıcısıyım.Lastik ebatlarımız aynı.Bu ebatlarda atr bir lastik bulamadım.Yanakları 75 e çıkardım demişsiniz.Çekişinde ya da yakıtta bir fark hissetiniz mi acaba.

16. hakan68

Avcılık Zor Zenaat

Ynt: Avcılık Zor Zenaat Yılmaz Bey merhaba.Sorunuz bana ise çekimleri maalesef ben gerçekleştirmedim.Çeken kişi Angel Pulido Domínguez  diye bir fotoğrafçı.Teknik olarak ülkemizde uygulaması zor bir çekim tekniği.canon 40D ve ve 17-40mm ile çekilmiş.Bu fotoğraflar kuşun doğal ortamında değil...
  17. hakan68

Avcılık Zor Zenaat

Ynt: Avcılık Zor Zenaat Aynı kuşun aynı teknikle çok daha iyi çekilmiş fotoğrafları. http://photo.net/photodb/member-photos?photo_id=7914928
  18. hakan68

Avcılık Zor Zenaat

Ynt: Avcılık Zor Zenaat Gökhan Bey çekilen kuş aynı kuş.Özel bir akvaryum kurularak gerçekleştirilmiş.Bu tip olmasa da aynı kuşun sudan çıkış anı ve dalış anı da Türkiyedeki değerli kuş fotoğrafçıları tarafından çekiliyor. www.trakus.org adresinden takip edebilirsiniz...

19. hakan68

Canon vs Nikon

Ynt: Canon vs Nikon Bir bütçeniz var mı? Ekipman en iyisinden olmalı demişsiniz.20.000-30.000 bin dolara kadar çıkabilirsiniz.
  20. hakan68

Canon vs Nikon

Ynt: Canon vs Nikon Hayyam pasajında doğa foto var.1. katta.Her türlü yardım alabilirsiniz.Adımı verirseniz her türlü kolaylığı gösterecektir. Bu arada ne tür fotoğraflar çekeceğinizei bildirirseniz lens ve body konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR