Arama sonuçlarınız

1. sj410

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 06. Bölüm Duyurusu (Portreler)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 6. Bölüm Duyurusu (Portreler) Emeği geçenleri kutluyorum.Takipteyim. :)

2. sj410

Suzuki Samurai Arıyorum

Ynt: Suzuki Samurai Arıyorum Özgür bey merhaba aracı satıştan çektim.Genel olarak bahsettiğim sıkıntılarıda çözdüm yavaş yavaş eksikler tamamlanıyor.Ankaraya herzaman beklerim selamlar.
  3. sj410

Suzuki Samurai Arıyorum

Ynt: Suzuki Samurai Arıyorum 1984 MODEL SJ410 Sahibinden com. da ilandaydı şu an pasif durumda yani geri çektim. Düşünürseniz özelden görüşelim.

4. sj410

Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

Ynt: Suzuki Samurai Modifikasyonları ?.. selamlar bende 1984 mod. samurai var.soracağınız bir soru olursa yardımcı olurum .aracımı alalı yaklaşık bir yıl olacak.
  5. sj410

Suzuki Samurai

1984 model aracın genel mekanik eksikleri tamamlandı.yürür durumda ve sorunsuz.aldesa lpg takıldı ve ruhsata işlendi.merkezi kilit alarm cd çalar mevcut.2 adet hella sis farı üzerinde.fiat vermiyorum ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar.selamlar.

6. sj410

Suzuki Samurai'ye Tüp Takılması Hakkında..

Ynt: Suzuki Samurai'ye Tüp Takılması Hakkında.. ankarada kanguru otmtv. mutlaka vardır.geçmiş olsun.

7. sj410

Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu

Ynt: Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu
  8. sj410

Sj 410 Lift Modifikasyonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Ynt: Sj 410 Lift Modifikasyonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı? sn. chırac sizdeki sj410 mu modeli nedir.?
  9. sj410

Ynt: Sj 410 Lift Modifikasyonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı? lift locker nedir?

10. sj410

Ynt: Suzuki Samurai'ye Tüp Takılması Hakkında.. selamlar,yorucu bir iştakibi ile bu gün lpg ruhsat ve muayene aşamasınıda atlattım.değerli kardeşim aldesa beyni aynı diğerleri gibi tam randımanlı yakış değerleri için 500 km sonra ikinci ayar yapıldıktan sonra belli olacak.ancak bugün yaptığım...

11. sj410

Ynt: Suzuki Samurai'ye Tüp Takılması Hakkında.. merhaba bu gün uzun araştırmalarımı tamamladım ve aldesa lpg sistemini taktırdım.500 km sonra aracın sisteme alışması ve tekrar ayar için servise gitmesi gerekiyor.yalnız tek sıkıntım 40 lık depo takılmasına rağmen arka koltuk iptal oldu özel...
  12. sj410

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) merhaba ismim hakan 1968 ankara doğumluyum. tekstil ile ilgili bir firmada koordinatör olarak çalışıyorum.özellikle balık avı başta olmak kaydıyla kampçılık ve off road a merakım var.alabalık avında mecburen yapılan keşif yürüşleri ve kamp organizasyonlarını...

13. sj410

Ynt: Sj 410 Lift Modifikasyonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı? selamlar aynı soruyu bende sorucam.yeni aldığım aracta (suzuki sj 410 1984mod.) arazi vitesi kullanımınıda henüz bilmiyorum .bilgilendirilirsem çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri