Arama sonuçlarınız

1. soap company

P38 Offroad yapar mı?

Ynt: P38 Offroad yapar mı? devam

2. soap company

P38 Offroad yapar mı?

3. soap company

P38 Offroad yapar mı?

4. soap company

P38 Offroad yapar mı?

Ynt: P38 Offroad yapar mı? Birazda güncel fotoğraf koyalım :)
  5. soap company

P38 Offroad yapar mı?

Ynt: P38 Offroad yapar mı? Yazdıklarınız için teşekkür ederim öncelikle, M plaka ile ilgili de yurt dışından alırsanız evet gayet ucuza geliyor ama benim aracım türk plakasında M plakaya çevrildiği için hiçbir fark olmuyor. Muafiyet falan yok yani :)

6. soap company

P38 Offroad yapar mı?

7. soap company

P38 Offroad yapar mı?

8. soap company

P38 Offroad yapar mı?

Ynt: P38 Offroad yapar mı? Devam
  9. soap company

P38 Offroad yapar mı?

10. soap company

P38 Offroad yapar mı?

11. soap company

P38 Offroad yapar mı?

Evet arazi araçları ile ilgilenen herkesin kafasından geçirdiği ama emin olamadığı bir araçtır P38, bakalım offroad yapabiliyor mu :)
  12. soap company

Range Rover hakkinda görüs

Ynt: Range Rover hakkinda görüs 1 Yılı aşkın süredir LPG li Range Rover P38 kullanmaktayım. Yakıtım hiçbir zaman için 50 kuruşu geçmedi. Kuzeninizin aracında büyük bir sorun var sanki, kontrol ettirmesinde fayda var.

13. soap company

p38 satın aldım ancak !!!

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Hayırlı olsun öncelikle. Sorununuzu çözmenize sevindim. Bildiğim kadarı ile programla EAS ın yükseklik ayarlarını yapabiliyorduk ( yani 4 ayarda da aracın kaç cm. de durması gerektiği gibi). Buna bakabildiniz mi? manuel ayar yapmamıza izin veriyor mu? Teşekkür...
  14. soap company

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! kullanmaya başladığınız zaman bizi de bilgilendirirseniz iyi olur. En azından benim gibi almayı düşünenler ne kadar işe yaradığını öğrenmiş olur. ve gerekli işlemleri yapar.
  15. soap company

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! P38 in servis kitabını internette bulamadım, daha doğrusu çok ta araştırmadım. İyi bir araştırma ile internetten indirilebilen halini buluruz gibi geliyor. Bilgisayar bağlantı setine gelince, KEsinlikle gerekli diye düşünmekteyim. Önemsiz hataları...

16. soap company

1999-2001 Range Alıcam Ama Yardımmm....

Ynt: 1999-2001 Range Alıcam Ama Yardımmm.... sizin lastik ebatınız orjinal ebat değil o zaman. O ölçülerdeki lastiklerin fiyatlarını bilmiyorum.
  17. soap company

Ynt: 1999-2001 Range Alıcam Ama Yardımmm.... Lpg konusunda yazdıklarınıza pak katılmıyorum. 8.000 km. önce Lpg taktırdım. Yazın 30 derece üzerinde sıcaklarda klima sonuna kadar açık ve muhteşem istanbul trafiğinde hiç durmadan 2 saat yol yaptım çoğu zaman ve harareti geçtim ısı göstergesi...
  18. soap company

Ynt: 1999-2001 Range Alıcam Ama Yardımmm.... Rica ederim. Aracı aldıktan sonra lastiklerini değiştirdim. ( lassa competus AT. çok memnunum. Çamur toprak demeden sessiz bir şekilde ilerliyor araba) yanlış hatırlamıyorsam 230 tl. adet fiyatı var. Radyatörde bir çatlak vardı. Yeni radyatör aldım...

19. soap company

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Arabadan memnun olmamak neredeyse imkansız :) Yavaş manevralarda öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ben. Normal olduğunu da zannetmiyorum. Bir baktırırsanız yararınıza olur diye düşünüyorum. Hız sabitleyici sorunununda çözümü ( başka bir yerde değilse tabi)...
  20. soap company

Ynt: 1999-2001 Range Alıcam Ama Yardımmm.... Öncelikle çok iyi bir araç size bağımlılık yapmış onu söylemeliyim. Ben bir yıldır P38 kullanıyorum ve çok mutluyum. Daha önce tahoe, discovery, skystar ve zj 5.9 kullandım, rahatlık ve konfor açısından en iyisi diyebilirim. ama şunu unutmamalısınız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri