Arama sonuçlarınız

1. P

1997 Model P38 Aldim Hadi Hayirlisi..

Çok iyi yapmışınız. LPGde Atiker Safefast OBD2 iyidir. Bu konuda başka yorum yazdım. Arkadaşlarımdan BRC (OBDsiz) memnun olan var. Lastikleri atmadıysanız, talibim.-) Onunda sebebini yazdım.

2. P

Huma iyidir, geçen sene Britpart radyatör aldım, memnunum. Land Rover kendisi toplama bir araçtır, orjinal parça takıntınız olmasın. Bir de 4 leventte sanayide Land Rover parçacısı var.
  3. P

Benim orjinal enjektörler işeme yapıyordu. Değiştirdiğim enjektörler Bosch 19lb diye geçenler, belki Lucaslardan daha az akıttığı için araç enjeksiyon süresini uzatıyor, bende normalde 16-18 litre yakarken 22-23 litre averaj görüyorum. Sizin aracın 10 litre yakması mümkün değil, tahminim...

4. P

Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

Hayırlı olsun. Orman içi asfalt virajlı yollarda kullanıyorum, arkamda trafik birikiyor. Bırak otomobilleri ticari van ve minibüsler bile sıkıştırıyorlar. Otobanda ani hareketlerden, sağa sola kırmaktan sakınıyorum. Araç kayık gibi yalpalıyor ve benim aracımda Bilstein HD amortisörler ve EAS...
  5. P

GC yada ZJ mi? Blazer mi? LR P38 mi?

Ynt: GC yada ZJ mi? Blazer mi? LR P38 mi? Ford'un guzel taraflari var, 93 Sierra 2.0i GLS'im var. Bir cok parcasi yerli uretim, mesela tampon, rot kollari vs. Amortisorleri yeni degistirdim, Sachs ile. Onunla bile cevre yolunda 150-160 yapmam. Benimki Belcika uretimi, sizin Ford'un Alman...

6. P

Chevy s-10 Blazer mı Yoksa Ford Explorer mi?

Ynt: Chevy s-10 Blazer mı Yoksa Ford Explorer mi? Ford Explorer da bir problem olduguna ben eminim. Firestone'da bir problem olmus, ama soyledikleri yanlis degil. Bir lastik patlayinca, araba takla mi atmak zorunda? Problemin bir tanesi, eskiden beri Amerikan arabalari konforu emniyete tercih...

7. P

Ynt: Chevy s-10 Blazer mı Yoksa Ford Explorer mi? Verilmis sadakaniz varmis. Merak ettim, nasil yollardan gidiyorsunuz da explorerin alti vuruyor... Ben ozellikle cevreyolunda ani sol ve takip eden sag tipi, sollama icin yapilan "lane change" denen manevralari dusunuyorum. Explorer ile...
  8. P

GC yada ZJ mi? Blazer mi? LR P38 mi?

Ynt: GC yada ZJ mi? Blazer mi? LR P38 mi? Asagidaki link'de karsilastirma yapilmis. Bu aletler simdi 15 yasindalar. Range Rover'in kasa aluminyum, bence avantajli. (pas, curume filan olarak) Range Rover P38 bir kac gomlek ustundur soyledigin modellerden. Parcasi, servisleri bence cok daha...
  9. P

Ynt: Chevy s-10 Blazer mı Yoksa Ford Explorer mi? Asagidaki link'e bakin, karsilastirma yapmislar. Benim tercihim, Range Rover olurdu, zaten oyle aldik. Turkiyede servisi ve parcasi bol bol var, arzi da cok, fiyatlari cok daha hesapli. Illa ki Amerikan alacaksaniz, Jeep Cherokee'e de bakin...

10. P

Ynt: Chevy s-10 Blazer mı Yoksa Ford Explorer mi? Bu aletlerle 120km bile cok. En iyisi 90-100km de gitmek. 140-150km ile kullanmak icin cok cilgin olmak lazim. Explorer zaten lastik patladigi zaman tabuttan farksiz, taklalar atmaya baslayacak. Explorerlar hakkinda hic bir sey okumadiniz mi...

11. P

Su Araca Ne Dersiniz? Range Rover 1997

Ynt: Su Araca Ne Dersiniz? Range Rover 1997 Chryslerin eski motorlari demir blok kullanir. 5.2 orjinal Chrysler motorudur, 4.0 da AMC. Ikisi de cok dayanikli motorlardir, ama uretim hatalari olabilir. Cogunda esas problemler uretimdeki cimriklikten dolayi cesitli yerlerden yag sizdirma...
  12. P

Range Rover 2.5 dse (p38 Kasa Dizel) Kullanıcısı Arıyorum...

Ynt: Range Rover 2.5 dse (p38 Kasa Dizel) Kullanıcısı Arıyorum... Mesajiniz eski ama belki okursunuz diye sormak istedim. Arabaniz ithal edilmek icin cok eski. Dogru anladiysam, arabanizi yurt disindan getirip, gumruke terk ettiniz, sonra da ihaleden satin aldiniz degil mi? Ben de yurt...

13. P

Ranger Rover HSE 4.6

Ynt: Ranger Rover HSE 4.6 LPG ceviriminden sonra servislere girmekte zorlandininiz mi? LPGHaberden bakiyorumda her yer P38lere LPG cevirimi yapiyor da, uzun vadede nasil sonuc veriyor bu gibi forumlarda ancak ogrenebiliyoruz. Ben de 95 4.6 HSE'i LPG'e cevirmek istiyorum. 1998 sonrasi...
  14. P

Range Rover 2.5 TDI 1998

Ynt: Range Rover 2.5 TDI 1998 2.5 tD o kasayi ne kadar kaldiriyor? Bildigim kadari ile cok da dayanikli olmayan, biraz hassas BMWnin binek otomobil motoru, eski indirekt enjeksiyon teknolojisi. 2.5 litre olmasinin bir diger avantaji daha dusuk MTV vergi sinifina giriyor. Bu arabalarda...
  15. P

Range Rover Kilitlenme Sorunu

Ynt: Range Rover Kilitlenme Sorunu RR sasi (body computer) bilgisayari bozulabilir. 2000-3000TL arasi bir masraf yapar. Bir de enterferans/parasit olursa, security sistemi kafasi karisiyor. Bir de superlock filan diye belli ozellikler var. Arabanin icinde bu ozelligi kullanip kilitlerseniz, o...

16. P

Ranger Rover HSE 4.6 neden Bu Fiyatlarda ?

Ynt: Ranger Rover HSE 4.6 neden Bu Fiyatlarda ? Ne olur ne olmaz diye 1995 4.6 HSE icin korukleri aldim, ama hala ihtiyacim olmadi. Evvelki sene amortisorleri (fabrika orjinal) Bilstein ile degistirdim. Cikanlarda fena degildi (250000km). Sanziman gecen sene dagildi, Anil 11000TL'e Ingilterede...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri