Arama sonuçlarınız

1. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-20-

SELAM ARKADAŞLAR! Bu gün eskişehirden yola çıkarak Kütahya daki köyüme gittim, aslında amacım geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz amcamızın mezarını ziyaret etmekti, dolayısıyla aynı mezarlıkta yatan dedelerim ve ninelerimin de mezarlarını ziyaret edip, bir yasin okumak, ve...

2. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-19-

SELAM! Bütün motorcu kardeşlerime bu gün motorumu satalı tam 10 gün oldu cbf 150 ile yollarımı ayırdım, sizlerinde bildiği gibi motosiklet kullanan kişiler çok iyi bilir, bir süre sonra kullandığın motorun sana yetmediğini ve daha hızlı ve daha tork lu bir makinam olsun diye...
  3. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-18-

Motosikletle gezmeyi seven tüm arkadaşlara SELAM! 2015 ocak ve şubat aylarında bile motorla gezme fırsatı buldum ,ama nedense fırsat bulamayışımdan dolayı mart , nisan aylarında ve yaz gelmeye yön tutmuşken bile çıkıp gezemedim bir türlü, bu gezimi aslında daha...

4. mesut hoca

- Hayat Gezince Güzel -16-

Selam bütün motorcu dostlara, bu gün 27 .01.2015 pazartesi , hava şartları malum, kış ayları olduğu için fazla gezi yapılamıyor,biraz hava iyi oldumu veya güneş yüzünü biraz gösterdimi,akla ilk gelen motor gezisi oluyor,bende bu fırsatı buldum ve içimde büyüyen kurtları atmak...
  5. mesut hoca

-hayat Gezince Güzel- 15-

Tarih 15.11.2014 cumartesi , Selam dostlar!, bu gün hava oldukça güzeldi, önümüzdeki günlerin kış olması münasebetiyle ,fırsat bu fırsat deyip düştüm yollara, gitmek istediğim yer ise yükseklere , daha yükseklere! Eskişehirde buralara boz dağ...

6. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel -14-

Selam bütün motorcu dostlara! Bazen gitmek gerekir. Herşeyi öylece olduğu gibi bırakıp; geldiğinde bulamamayı göze alıp, gidebilmek gerekir. İleriye daha umutla bakabilmek için, ardında bıraktıklarına aldırmadan; yüreğinin sızısını da cebine koyarak... Atının terkisine koyup umutlarını...

7. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel -13-

Selam! tüm motorcu dostlarıma, bu gün oylata gidiyorum,adını hep gizli cennet diye duyduğum ama daha önce hiç gidip görmediğim bir yer OYLAT KAPLICALARI,eskişehire 98 km uzaklıkta olan bursanın İnegöl ilçesi sınırlarında bulunan bir yer burası,aslında bu bir keşif gezisi...
  8. mesut hoca

-hayat Gezince Güzel- 12

Selam tüm motorcu arkadaşlarıma! Daha önceden Ramazan bayramında planlanmış olan , BABAM’ın evinde bulunan fazla eşyaları köyümüzdeki eve taşıyacaktık nakliyeciyide ayarlamıştık , BABAM’ la beraber köyümüz olan , Kütahya nın akoluk köyüne otomobil ile gidecektik,ama...
  9. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel -11-

Selam ! tüm motorcu arkadaşlarım, aslında hiç böyle bir geziye çıkma ihtimali yoktu,okulların sömestre tatili başlayınca karşıma bir fırsat çıkıverdi, kendi kendime ben nereye gitmeliyim diye sorarken ,daha önce hiç görmediğim bir yer olmalı diye düşünürken Antalyanın batısını hiç görmemiş...

10. mesut hoca

-hayat Gezince Güzel-10

Öncelikle tüm motorcu arkadaşlarımı selamlıyorum!aslında bu geziyi bundan3-4 ayönceden planlamıştık ,ama hava muhalefeti yüzünden ancak bu güne nasip oldu,forumda (cbfeses) İsmiyle tanıdığımız muhammer kardeşimle çıktık yola, Gelelim konumuza işin başında kısa bir gezi yapalım demiştik malum...

11. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-9-

Öncelikle tüm motorcu arkadaşlarıma SELAM ! Tarih: 2 mart 2014 , evdeki kış aylarının verdiği monotonluk duygusu beni yollara çıkmaya itti,bende nefsime yenik düştüm ve düştüm yollara ,istikamet orman yolundan Kütahya ‘ya. Saat 09:30 çıkıyorum yola Köy yollarından ve daha önce hiç...
  12. mesut hoca

Motoruma Arka Bagaj Demiri Ve Yan Çantalar Yaptım

Motoruma arka bagaj demiri ve yan çantalar yaptım Çantaların her birinin ağırlığı 4 kg içerisinede yalıtım yaptım ,yan çantaların ölçüleri de en 38cm-boy30cm-derilik 18cm oldu, işçilik benden olunca maliyeti , boyası ve kullanılan malzemeler hepsi 70 tl ye maloldu,çanta oldu ,iyisimi...

13. mesut hoca

İşte Gerçek Bir Gezi Videosu - Hayat Gezince Güzel-

http://www.youtubevideoindir.org/videolar.php?video=85VErvTqgWc
  14. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-8-

8 haziran 2013 cumartesi günü, planladığım 5-6 günlük kamplı gezimi tamamlayıp siz değerli motorcu dostlarımla gezdiğim yerlerde, çekmiş olduğum fotoğrafları sizlerle paylaşmak ve geziye çıkmayı planlayan arkadaşlara da biraz( gaz) vermek adına gezi raporumu sizlerle paylaşıyorum. -Yolculuk...
  15. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-7-

Bu gün 1 mayıs resmi tatili fırsat bilip yılın ilk motor gezisi için düştüm yollara istikamet Kütahya sabah saat 8:00 da yola çıktım. Anne ve Babama ziyaret ve kütahyanın gezilecek yerlerini kısada olsa daha önce görmeyen arkadaşlarımıza görsel olarak anlatmak ,işte resimler Yollar...

16. mesut hoca

Hayat Gezince Güzel-7-

Bu gün 1 mayıs resmi tatili fırsat bilip yılın ilk motor gezisi için düştüm yollara istikamet Kütahya sabah saat 8:00 da yola çıktım. Anne ve Babama ziyaret ve kütahyanın gezilecek yerlerini kısada olsa daha önce görmeyen arkadaşlarımıza görsel olarak anlatmak ,işte resimler Yollar...
  17. mesut hoca

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-6-

Merhaba arkadaşlar bu geziye çıkmamın sebebi lastiklerimi yani aldım .yeni lastiğin üzerinde ince bir madde varmış mum gibi bir şeymiş ,bana söylenen o mum gibi maddenin lastik üzerinden silinesiye kadarkadar dikkatli kullanmam gerektiği söylendi , bunu fırsat bilip çıktım yollara istikametim...
  18. mesut hoca

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-5-

17.06.2012 tarihinde memleketim olan kütahya ,oradanda köyüm olan akoluk köyüne oradanda orman yolundan eskişehirin ilçesi olan seyitgazi ilçesine , ve son durak eskişehir .Bu mesafe yaklaşık 220-230 km civarı bir gezi oldu.bu gezileri yapıyorum ve hayallerimi gerçekleştiriyorum. saat 08:00...

19. mesut hoca

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-4-

akşam üzeri planımı yaptım .yeni motorumla nereye gitsemdiye düşünürken aklıma ilk gelen mekan, eskişehire çok uzak olmayan 50 km civarındaki OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN KURULDUĞU Söğüt ilçesi geldi. motosikleti yeni aldığım zaman olduğu için ,biraz alışmak .birazda acemiliği üzerimden atmak için...
  20. mesut hoca

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-3-

şelale mesire alanı eskişehirin güneyinde türkmen dağının eteklerin de bulunuyor. yaklaşık eskişehire 42 km civarında.orada piknik alanı ve alabalık tesisi mevcuttur. çam ormanları içerisinde bulunduğu için ortam oldukça keyif vericidir. bir de suyu çok akmasada küçükte olsa bir şelalesi var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri