Arama sonuçlarınız

1. B

Paraşüt İpi (paracord 550)'ni Nereden Bulabilirim?

Ynt: Paraşüt İpi (paracord 550)'ni Nereden Bulabilirim? ooo görmeyeli burayı halatçılar sarmış.. sanırım paracord ipinin asıl amaçlarını bilmeden ahkam kesilmeye başlanmış bile. sizin "halatlar" başlığı altında konu açmanız lazım. Çünkü halat ve paracord çok ayrı iplerdir. önce aralarındaki...

2. B

Ynt: Paraşüt İpi (paracord 550)'ni Nereden Bulabilirim? sizinki biraz elmayla armutu karşılaştırmak oldu sanırım. Paracord tırmanış için kullanılmaz serbest düşüş diye birşey bu iple olamaz zaten.. ipin amacı outdoor aktivitelerinde işinizi görmesi, çadır kurmak, gerekirse balık tutmak, çanta...
  3. B

Ynt: Paraşüt İpi (paracord 550)'ni Nereden Bulabilirim? Arkadaşlar merhaba.. Uzun süredir araştırdığım paracord bilekliklerinin satışına nihayet Türkiye'de de başlanmış. Benim gibi paracord meraklıları www.bilekkolik.com sitesini ziyaret edebilir

4. B

Şubat tatilinde FAS

Ynt: Şubat tatilinde FAS Bende 3-7 şubat arası gideceğim. o yüzden merakla bekliyorum cevapları:)
  5. B

Paracord bileklik

Arkadaşlar outdoor sporlarının vazgeçilmez aksesuarı paracord bileklik www.bilekkolik.com sitesinde satışına başlandı.. Bilginize...

6. B

İp ve Düğümler

Ynt: İp ve Düğümler arkadaşlar merhaba.. Uzun süredir araştırdığım paracord bilekliklerinin satışına nihayet Türkiye'de de başlanmış. Benim gibi paracord meraklıları www.bilekkolik.com sitesini ziyaret edebilir...

7. B

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! ok çok yararlı oldu teşekkür ederim:)
  8. B

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! Herkese merhaba... Ben konuya biraz geç giriyorum ama şöyle bir planım var. 19-22 mayıs tarihlerinde böyle bir güzergah planlıyorum. biliyorum süre çok kısıtlı. o yüzden bu güzergahtaki olmazsa olmaz yerler hakkında bilgi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR