Arama sonuçlarınız

1. dagciark28

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Tüm aileye aldık, Teşekkürler :) Görüşmek üzere

2. dagciark28

Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması 2018

Çok güzel etkinlik oldu :) Emeği geçenlere çok teşekkürler

3. dagciark28

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

Uzun zaman önce Bolu da Topuk yaylasına 12,8 Karavan ile gelmiştim; Hararet yapmıştı; Yok biraz düşündürüyor karavan ile katılım için
  4. dagciark28

Cb Telsiz Am Fm Takim Telsiz

Anten ve cihaz var mı elinizde ?

5. dagciark28

Karavan için Yerli Üretim Tente

Son bir iki sayfa hariç resimler silinmiş :(

6. dagciark28

Bir "kendin Yap" Sessiz Kompresör De Benden ;)

Selam; Yardım isterseniz bu konuda destek olurum; İş yerimiz Vidalı hava kompresörleri üzerine; Bu sessiz ekovattan yapılan kompresör ancak hobi amaçlı kullanıma cevap verir; Ben de evde sesli 50 lt kullanıyorum. Bir defa dolduruyorum baya gidiyor; Dolarken apartman inlediği kesin :smiley:
  7. dagciark28

Motokaravanda Körük

Konu ile ilgili Dildar otomotiv " http://www.dildar.com.tr/ " Niyazi beyden bilgi ve yardım ala bilirsiniz; Hem üretici hemde karavancıdır; Kendisi.
  8. dagciark28

Ducato Boya Problemi

2004 Corsa aldım o daha beter ; Boyası güneş yanığı içinde; peugeot boxer da aynı sorun var; Rötüşlemek lazım

9. dagciark28

Ducato Elektronik Aksam

Bende bir araç aldım ; Aynı sorun onda da mevcut; Bakalım bir çözüm bulmaya çalışacağım . Çözersem paylaşımda bulunurum; Şimdilik takipteyim :smiley:

10. dagciark28

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Uzun zamandır yazmamışım; Konu nereden karşıma çıktı farkında bile değilim. Yıllardın Dizel T3 Westfalia kullanıyorum. Onbinlerce kilometre yaptım. Oynanmamış ve bakımlı bir araç ile her yere gidersiniz. T3 ; Dizel se + Hidrolik direksiyon ise 2. bir araca bile gerek duymazsınız. Benim eşim...
  11. dagciark28

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Yusuf Ellerine sağlık; Ekipte senin gibi birinin olması çok güzel.

12. dagciark28

5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Uzun zamandır görmediğimiz dostları görmek çok güzel oldu; Keşke hava yaz olsa idi Ufaklık da gelebilseydi. Hava bize izin verdi bol bol sohbet edebildik. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
  13. dagciark28

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Ferhat abi ne taraftan geleceğim belli değil. Teşekkürler
  14. dagciark28

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Hava' da açtı ;); Arabayı şarj ediyorum . Kolayında koordinat yazabilecek var mı

15. dagciark28

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Gelmek isterim
  16. dagciark28

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü'' Hiç resim atan yok. Armağan ve Erim oradaydı cuma gecesinden
  17. dagciark28

Alınık T3 İcin Yardım

Ynt: Alınık T3 İcin Yardım Konu ile ilgili www.volkswagen-t3.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu araç için daha önce daha düşük rakamlar la satışa çıktı. Birkaç revizyon yapıldı fakat alıcı olmadı. Bugün yüksek tavan T3 almak isteyen onlarca kişi var. Bu aracı kimse almıyorsa...

18. dagciark28

Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü'' Hocam vinç kaç tonluk bu hayvan 2.300 kg. Camura girince çekilmez oluyor :) . Önce 4x4 denedi sonra traktör geldi :)
  19. dagciark28

Ynt: Kutsal Mekanımız ''poyrazlar Gölü'' :) Ocak 1 - 2010 da kamp yapmıştık Ferhat ağabeyler le Hava inanılmaz güzel di . Ama ben gene batmıştım :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri