Arama sonuçlarınız

1. ozanyur

Satılık Cj Parçaları

elimde olan fazla parçaları satıyorum t19A sanzıman 17 freze full senkromeç, volan muhafazası sıfır balata ve dana 20 için flanş -- 900 TL 4 adet sıfır (lastik takılıp geri söküldü) mangels tipi krom jant 5x139,7 , 15x10 - 46 ofset göbekleriyle beraber-- 900 TL cj ön sağ koltuk katlanabilir...

2. ozanyur

Cj7 Kapı,hardtop-alınık

cj7 için orjinal kapı ve hardtop arıyorum. sadece kapıda olur
  3. ozanyur

Satılık sanzıman, diferansiyel,motor vs

1 adet t176 ana sanzıman ve dana 300 arazi sanzımanı, yeni toplandı bütün bakımları yapıldı keçe bilya vs hepsi sıfır orjinal takıldı. 1 adet ön dana 44 diskli 5 bijon ayna mahrutisi 11/41 (kısaltılmış) 1 adet ön wagoneer dana 44 6 bijon kampanalı ön aparatları üzerinde ayna mahrutisi 11/47...

4. ozanyur

4000 cc WJ sizce alınırmı ??

bu aracı takas teklif ettiler size alınırmı ?? motor hacmi düşük olduğu için tereddüt de kaldım bu arada motor V6 değil 4,0 sıralı altı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-4-0-v6-laredo-emsalsiz-97108246/detay#
  5. ozanyur

Alınık dana 44 ön kovan

cj8 aracım için ön dana 44 komple kovana ihtiyacım var. diskli olması şart. j10-j20 international scout gibi araçlarınki olur elinde olup satmak isteyen varsa talibim :) 0532 607 80 20 ozanyur1@msn.com

6. ozanyur

Temiz Nikon D80

D80 body 24-85mm nikon lens çift batarya çift şarj cihazı data kablosu & tv kablosu araç şarj cihazı lowepro marka yağmurluklu çanta fiyat 950 tl 0532 607 80 20 Ozan Yurdakul

7. ozanyur

SILVERSTONE 35X11.50R15 109S MT-117 EXTREME 4 ADET AZ KULLANILMIŞ

4 adet fazla kullanılmadı. 1000-1500 km kadar asfalt arazi karışık kullanılmış. yama yırtık vs yok tarihleri sanırım 2011. 38 e geçtiğimden dolayı bunlar boşa çıktı. fiyat 1350 tl lastikler Ankara'da Tel : 0532 607 80 20 - Ozan Yurdakul
  8. ozanyur

cj 8 için alınık parçalar

yeni topladığım cj için bazı parçalara ihtiyacım var 1 ön koltuklar ve koltuk altındaki aksamları kızak vb 2 5x139.7 15x10'' jant siyah veya krom farketmez 3 akü tablası 4 köşeli kapı cam krikoları benimkiler elektirikliydi söktüm attım 5 cb araç telsizi vb benzeri daha bir sürü şey...
  9. ozanyur

97 Grand Cherokee

1997 model grand cherokee 5,2 V8 arac orjinal hata boya yok tanponların köşelerini sürttüm boyanması lazım lastikleri brigestone dualer H/T 3000-4000 km kullanılmış şanzumanı yeni yaptırdım sıfırlandı lpg ruhsata işli zavoli marka muayenesi 2013 hazirana kadar geçerli iç kısmında yıpranan...

10. ozanyur

84 Jeep cj8

Aracı alırken cj 7 ye çevirmek için aldım ama cj8'in büyük bagajı olması sebebiyle caydım. özellikle cj 5 den sonra çok daha hoşuma gitti :D ve orjinal olarak kalmasına karar verdim. aracı aldığımın ikinci günü işleri biraz hızlandırmak adına kendimiz parçalamaya karar verdik kuzenimle beraber...

11. ozanyur

5.9 yardım

yardım
  12. ozanyur

Ford Mondeo 2005 ghia

arkadaşlar ford mondeo marka aracımı satıyorum nakite çok sıkıstığım için bu ara başımdan dert eksik olmuyo kısaca aracın özelliklerini yazıyım 2005 model mondeo ghia 180 000 km de 2.0 mürekkep mavisi sedefli lpg li ruhsata işli orjinal xenon far 6 lı cd çalar sony bej rengi iç döşeme...

13. ozanyur

CJ'de Benzin Deposu Pas Sorunu

dün İstanbuldan Ankaraya gelirken son kilometrelerde cj teklemeye başladı tabi sonrada stop etti pislik gelmiştir diye filtreleri kontrol ettim 1. filtrenin içi pas doluydu filtreyi söktüm ama sorun devam etti. araç çalışıp biraz gittikden sonra tekleyip tekrar stop etti. sonra karbüratöre...
  14. ozanyur

Kaleci Nasıl Çalıştırılır

http://www.komikler.com/y/kt/7:27517
  15. ozanyur

3C - Car Clean&Care (Oto Temizlik ve Bakım) - Ankara

merhaba arkadaşlar, ankara tunalıda oto temizlik ve bakım merkezi açtım. arıtılmış şebeke suyuyla, 3M ve diğer ithal ürünlerimizle hem araçlarınıza hem çevreye zarar vermeden araç temizliği ve boya bakımı yapıyoruz. çamurlu arazi araçlarına exstra ücret talep etmiyoruz ve nazlanmıyoruz :D...

16. ozanyur

CJ'ye Çarpmanın Sonuçları

o kadar arabanın arasında gelip benim cj ye çarpmış :D
  17. ozanyur

Sizce Bu Arabaya Ne Olmuştur ?

sahibi bu arabayı, bu kazadan sonra ne yapmıştır ?
  18. ozanyur

Boya Koruma, Taş izi ve Çizik Giderme...

çizikleri gidermenin en güzel yolu sırasıyla rötüş,zımpara,polisaj ve ciladır. ben bunu binek aracımda uygulattım çok güzel ve koruyucu oldu Eliniz bu işlere yatkınsa yapın, yoksa hiç bulaşmayın oto boya bakım merkezlerinde yaptırın İşte taş izleri... (çizikde olabilir) Aracınızın boyasına...

19. ozanyur

Ankarada Yavru Kedicik Aranıyor

Merhaba arkadaşlar Ankarada yavru kedi arıyorum (hazır sezonuyken :D ) erkek olması dışında bir şartım yok telefon numaram 0532 607 80 20 ozanyur1@msn.com
  20. ozanyur

Satılık Warn Tanpon (SATILDI)

Winç tablalı kaya tanponu elektro statik boyalı iyi durumda fiyat 500 lira 0532 607 80 20

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri