Arama sonuçlarınız

1. K

doğu karadenizde jeep ten anlayan servis

doğu karadenizde doğası nedeniyle çok sayıda 4x4 ve jeep varken jeep markasının tüm karadenizde yetkili veya özel servisi yok. yeni aldığım aracımın bakım ve tamir ihtiyacları için bir kaç ustayla muatab oldum ama hiç memnun kalmadım. Bu bölgede bu araçları kullanan arkadaşların önereceği bir...

2. K

doğu karadenizde tavsiye edeceğiniz g. cheoreke servis veya ustası

bildiğim kadar doğu karadenizde jeep servisi yok ancak jeep cok. yeni g cheoreke amış biri olarak bu araclardan anlayan aracımı güvenle baktırabileceğim servis veya usta önerileriniz varmı.
  3. K

acil yardım lütfen

2000 model wj otomatik vitesgaliba takılı kaldı sanırım 2. viteste ; Arac kalkarken cok yavas ağır kalkıyor.70-80 km ulasıncada vites büyütmüyor. problem ne olabilir böyle bir sorun yasayan oldumu samsuna kadar doğu karadenizde aracımı güvenerek teslim edip yaptırabileceğim servis usta vs...

4. K

pajero 3.5 v6 1999 vs 2002-4 gc crd 2,7

arkadaşlar 4x4 lerin oldukça acemisiyim hevesle aldığım cj 6 yı arızaları nedeniyle az kaldı dağda yakacaktım şimdi başımı ağrıtmayacak bir arac alıcam bu iki araç arasında kararsız kaldım ağır off road yapmayacağım sizce yedek parca konfor sağlamlık ve tabiii yakıt acısından bu iki arac tan...
  5. K

yeni cj yeni dertlermiş

80 model cj 6 aldım özelikle sabahları motor titreyerek çalışıyor taki araba dahi sallanıyor. 15 dk sonra motor ısının ca bu sorun kayboluyor. bu sorun lpg de daha belirgin ama benzindede yapıyor. bu şekilde çalışırken bazande gaz vermezsem stop ediyor yine bu esnada egzoz dan siyah bi duman...

6. K

cj 6 geri vites sorunu yardım

arkadaşlar 2 haftalık bir off road cu olarak heves edip cj 6 aldım ancak geri viteste araç vitesten atıyor ileri vites ler de ise araçı zorlayınca yine vitesten atıyor. sorun nedir ve nasıl halledilebilir teşekkürler.... ??? ??? ???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri