Arama sonuçlarınız

1. stepler

Grand Vitara Get Tavsiye

usta get lastiklerini nerden alabiliriz acaba

2. stepler

Rize - Hemşin; Hazindak Yaylası

usta burada kış geçermi napıyosunuz bu karda kışta orada :) kar ne zaman kalkcakta yol açılcakta inceksiniz çılgınsınız :) bende rizeliyim ama karda fena oluyor yollar buz falan tehlikeli baya
  3. stepler

Pokut Yaylası

kesinlikle gidilir ama birde misafirperverlik denen bir şey var gidip adam akıllı temiz bırakıp dönüyosan problem yok fakat gidipte ortalığı pis bir şekilde bırakıp dönmek ordaki insanlarıda buna sevkediyor sanırım tek açıklaması budur.

4. stepler

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Huser yaylasından sis denizinden bazı görüntüler bugün çekilmiştir

5. stepler

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Olumlu yanı yollar biraz daha düzeldi daha güzel onun dışında yaylalar da ticari faaliyetler arttı hatta fırtına deresinde olsun dere boyu bir çok otel ve restaurant var aynı zamanda rafting ve zepline parkurları var zepline teleferik gibi düşünün bilmeyenler için kısaca doğa bozulmamış ama...

6. stepler

Pokut Yaylası

Görüntüler şahane bende rizeliyim ayda bir çıkarım bi yaylaya yerlileri kesinlikle her geleni para olarak görüyorlar kendi malzemenizi alın çıkın en temizi ben öyle yapıyorum
  7. stepler

Cr-v At Lastik Seçimi Ve Boyutu

kesinlikle 4 tane yay a 2600 verip üstüne birde amartisör değişimi dudak uçaklatıyor bencede girişilmez sıkıntılı
  8. stepler

Farklı bir yay takılamazmı sert ?

9. stepler

Gerçekten çok açıklayıcı oldu zaten jantla çamurluk arasını ölçtüğümde 20 cm gibi bir mesafe var tabi ağırlık yok araç boşken 205/70/15 lastik üzerindeyken lastikle çamurluk arasında 7 cm gibi mesafe var ve dediğiniz gibi lastik yanağını 75 yapınca bariz azalıyor ve esnemelerde galiba sürter...

10. stepler

Merhaba arkadaşlar orjinal yükseltilmemiş 2000 model cr-v sahibiyim ve çamurluklar biraz açık gibi duruyor bu yüzden üzerinden 205/70/15 lastikler mevcut bu lastik ebadını 215/75/15 ile değiştirsem sizce nasıl olur sürtermi ? deneyimi olan varmı ? teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri