Arama sonuçlarınız

1. T

Orjinal Samurai Satılık

aracım 1998 model olup emsallerine göre çok çok temizdir. uzun arayışlar sonucu bulduğum bu güzel aracı satmak zorunda kalmamda ayrı tabi. aracımda hidrolik direksiyon vardır. ki bu çok önemli. hardtopu vardır. buda çok önemlidir. genelde brandalıdır. yaptırmaya kalksan 2 bin minumum. bunları...

2. T

Satılık Lada Niva... Acil...

aracım 91 model olup içi dışı tertemizdir. uzaktan kumandalı kapıları vardır. benden önceki sahibinde 13 yıl kalmıştır. ben öğretmenin . bende eylülde aldım. çok beğendim aracı fakat arsa almak zorunda kaldığuımdan nakte ihtiyacim var. bu yüzden satıyorum. aracın yaklaşık 550 tl civarında yedek...
  3. T

95 Samurai

satılık temiz 95samurai. Şanzuman. Debriyaj. Radyatör. Triger seti. Hortum ve kablolar. Fren balatalarına kadar tüm önemli parçaları yenilendi. Öğretmenim çok titizim temizlik olmasada dağda bayırda kalmaktan çok korkarım. Bundan dolayıda önemli parçaları kesinlikle sorunsuzdur. Fiyatı 13750...

4. T

95 Samurai Temiz Ve Bakımlı

aracım 3 Yıldır bende. Benden öncede öğretmen arkadaşımdaydı. Anlayacağınız titiz kullanılmış araçtır. Arca yaptıklarımız., 1- altı ziftlenip döşemesi yapıldı. 2- Debriyaj Baskı balata takım olarak yenilendi. 3- radyatör Bakır olanından yenilendi. 4- Fren Pabuçları ve istarozlar...
  5. T

Acil 95 Model Samu İçi Radyatör Arıyorum

arkadaşlar 95 model samurai için acil olarak radyatör arıyorum. duyan bilen veya bulabileceğim yer bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. 95 teknokta enjeksiyonlu makaslı samurai lütfen yardım..:

6. T

1 eylül 2012 aladağlar gezimiz

arkadaşlar gezimizden bir kaç fotoyu paylaşmak istedim... 3150 rakıma ulaştığımız yerler oldu. milli park olduğu için dağ keçiside gördük. bir tarafımızda demirkazık diğer tarafta erciyes... öyle bir zirveye çıktık ki 5 ilin sınırlarını görebiliyorduk; adana, Konya, Niğde, Kayseri ve k.maraş...

7. T

samurai için hub (porya kilidi)

arkadaşlar bende 95 samurai var. önlere porya kilidi almayı düşünüyorum. türkiyede sıfır satan yerler varsa bilgi alabilirmiyim. antalyada dün bir ustayla görüştüm 400tl ikinci ele diyor. ebayda amazonda 150-200 $ civarı maximum sıfırı 350 tl ye falan geliyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
  8. T

marshall m/t lastikler yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar hafta sonu bir arkadaştan çıkma marshall venture 30/9,5/15 m/t lastik aldım. samurai me 4 tanede makas küpesi aldım bakalım küpe ile yükseltme yeterse makasları eğdirmiyeceğim. şimd,i arkadaşlar bu marka lastikler hakkında bilginiz varsa yorumlarınızı alayım. arkadaş lastiklerle yarış...
  9. T

acil yedek parça yardım

arkadaşlar; 95 model samuraim için acilen sağ bilya ve keçesi gerekli. tamircime söktürdüm keçenin üstündeki numarasını yedek parçacıya verdim getittirecektim fakat numarayı kaybetmiş arkadaş. şimdi tekrardan tekeri söktürmek istemiyorum. arkadaşlar bu keçe ve bilye yi bulabilacağim yer...

10. T

kişisel Galeri (tarık01)

arkadaşların benimde hafta sonu arazi gezilerinde çektiğim fotoları sizinle paylaşmak istiyorum... kayseri yahyalı ilçesinden kareler...

11. T

ayvalık sarımsaklı cunda otel tavsiyesi!!!

arkadaşlar bu yaz ayvalık sarımsaklı ya tatile gitmeyi düşünüyorum. ilk defa gidecem sahili nasıldır? benim 6 ve 2 yaşında iki çocuğum var. tavsiye edeceğiniz otelin denize yakın olması ve sahili sığ ve az dalgalı bir yer olursa sevinirim. ben kayseride yaşıyorum. güzergahımız Ankara-Abant-...
  12. T

su geçirmez dağcı botu aranıyor...

43 numara ayak numaram. gora-tex veya thinsulate özellikli 2. el bot arıyorum ilgilenenlere duyurulur.

13. T

95 samuraim için çamur+kar lastiği +yükseltme

arkadaşlar mehaba; sitemizdeki bir arkadaştan aldığım 95 model samurai için yukarda belirttiğim gibi çamur ve karda performansı iyi ama çok pahalı olmayan lastik düşünüyorum. ayrıca bu lastiği taktığımda biraz yükseltmede yapsam diyorum. aracım makaslıdır. makaslı olunca nasıl oluyor iyi mi...
  14. T

Fujifilm HS10

merhaba arkadaşlar; ben bugün internette gördüm, fujifilm finepıx hs10 model makine+ 8gb kart çanta 680 tl 'ye yurt dışından geliyormuş. sizce nasıl? hem makine hem fiyat? ayrıca Refurbished (yenilenmiş) ürün değilmiş. acil yorumlarınızı bekliyorum. İlginize şimdiden teşekkürler...
  15. T

akdeniz ve ege turunda tavsiyelerinizi bekliyorum...

selam arkadaşlar; bu yaz alanya dan başlayarak antalya kemer, kaş, fethiye, datça, marmaris, didim, kuşadası, seferihisar ve son olarakta balıkesir ayvalıkta son bulan bir gezi planlıyoruz. (evliyim ve iki çocuğum(1-6 yaş) var). (temmuz ayında) biz kayseriden yola çıkacağız. denizi güzel sakin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR