Arama sonuçlarınız

1. B

başka türlü bir şey...

Ynt: başka türlü bir şey... Bu arkadaşlar yolda iken başka bir bölüme konuyu açmıştım,ama ilgi görmedi :) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=74823.0

2. B

Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km Abi sen ne yaptın yaaa. Aklım çıktı fotoğraflara bakarken :o :o
  3. B

Seyahat İçin Objektif Önerisi

Ynt: Seyahat İçin Objektif Önerisi Peki tamron 18-270 Ve Canon 18-105 arasında kalsam ne önerirsiniz?

4. B

Seyahat İçin Objektif Önerisi

Öncelikle yaklaşık 4-5 aydır Canon 500d ve 18-55 kit lens kullanıyorum ve bu lensin zoom olanakları malum.. Benim istediğim seyahatlerimde tak-çıkar derdi olmadan tek lensle gezebilmek. Gerektiğinde Uzaklarda bi yapıyı çekebilmek gerektiğinde iyi bi portre. Marka konusunda bi seçimim yok ama IS...
  5. B

2 Gencin Dünya Turu Macerası

İsmail ve Özcan işlerinden istifa edip dünya turuna çıkan şahsiyetler. Yaklaşık 1 yıldır yoldalar ve devam ediyorlar. www.baskaturlubirsey.com

6. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart az bucuk yanls yazmısım ya :) anlatmak istediğim en "batı" olarak kayseri ve konya olacak. Oradan itibaren "doğu" demek istemiştim :D ama yine anlatamadım galiba :D

7. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Aslında 1 ay gibi bi zamanım oldugundan dogaçlama bişeyler istiyorum ama tabiki Doğu ağırlıklı olarak. Kayseri ve Konya dışında fazla doğu dışına çıkmayacağım gliba.
  8. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Benim planımda bi değişiklik yok aynen devam. Haziran 15-20 gibi çıkıyorum bende...
  9. B

Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar)

Ynt: Artvin - Rize (Karçal, Kaçkar) Devamı gelir inşallah , böyle şiirsel anlatımı olan ve böyle harika fotoğraflar barındıran başka konu yok gördüğüm kadarıyla :)

10. B

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Muhteşem , Tek kelimeyle Harika. Yerinizde olmayı çok isterdim :)

11. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Ya tabi bişey değil illaki dolmuş tarzı birşey vardır şehir merkezine, lafın gelişi söyledim ben :)
  12. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Çokmuş ya

13. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Çok enteresan :) Evimde bulduğum 2010 basımlı bir harita Mardin'e tren gitmediğini söylüyor. Yine aynı şekilde burada trenle türkiye turu yapan arkadaş aynı şeyi söylüyor. Fakat gelgelelim TCDD sitesindeki haritada var gözüküyor.Mardindeki bir arkadaşımı arayıp soruyorum...
  14. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Ya mesela şu Mardin'de istasyon varmı :) var diyolar yok diyolar :) Mardin gibi muhteşem biyeri kaçırmak istemeyiz dimi? :)
  15. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Farkettiğim kadarıyla herkes bu konuda kararlı , fakat biraz daha fazla bilgi alışverişi lazım gibi. İllaki herkesin kafasında belli başlı sorular vardır. Ayrıca bu yaz "Uzun Soluk Geziler" bölümü dolacak gibi gözüküyor. :)

16. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Malum yazın okul derdi bittiğinden ben daha uzun soluklu birşey düşünüyorum. İstanbul çıkışlı olmak üzere ; Eskişehir-Konya-Adana-Maraş-Antep-D.Bakır-Batman-Tatvan(Batman - Tatvan arası karayolu)Elazığ-Erzincan-Kayseri-Ankara-Zonguldak-İstanbul Tabi şuanlık sadece plan.Ama...
  17. B

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Evet gerçekten harika bir plan benimde 1 arkadaşımla beraber böyle bi fikrim var ve yine haziran 10-15 arası çıkmayı planlıyoruz aslında. Buradaki görüş alışverişi çok verimli olur gercekten de. Özellikle Medford baya engin bi tecrübesi varmış gibi gözüküyor bu trenler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri