Arama sonuçlarınız

1. TA6A

Giriş Yap Butonu Hakkında?

Firefox kullanıyorum, forum sayfasında sağ üst köşede duyuru içeren bir flash eklentisi var. O eklenti "Giriş Yap" butonunu engelleiyor dolayısı ile foruma farklı şekilde giriş yapmak zorunda kaldım. Aynı sorunu Microsoft Explorer'de de yaşadım.

2. TA6A

Bolu civarlarında kamp yeri öneriniz?

Merhaba Bazı taktikal ekipmanlar aldık ve bunları denemek için sabrımız yok :). 1-2 hafta içinde normal binek oto ile iki gece dağ kampı yapmak istiyoruz. Ulaşımı kolay, mümkün olduğunca medeniyetten uzak, meraklı insanların olmayacağı, kamp yapmaya yasal bir engeli olmayan, su ve yakacak...
  3. TA6A

Garmin tümleşik haritaları ayırma

Selam Bazı başlıklarda arkadaşların ısrarla tümleşik haritaları ayırmak istediklerini okudum. Biraz araştırma yapınca haritaları ayırmayı başardım (sanırım). 62s deki tümleşik 610MB lik haritayı böldüm, bir tanesi 470MB topo diğeride 138MB değerinde Navcity .img uzantılı dosya. İşlemin...

4. TA6A

Garmin 60CSx

Merhaba Cihaz bir arkadaşımın, Türkçe ve haritaları yüklü imiş. Ben fiziksel durumunu inceledim en ufak kozmetik kusuru yok hatta yeni diyebilirim. Cihazın sadece kendisi ve yanında takılı el askısı var. Fiyat: 350 USD.
  5. TA6A

Merrell Chameleon Thermo 8 Bot

Selam Botu Atlas Outdoordan aldım. Normalde 41 numara giyiyorum ama aksilik yaşamayayım diye 42 numara aldım fakat sağ ayağımın başparmağına boydan baskı yapıyor. Yağmurlu ve soğuk bir günde kamptaydım 1 gram su almadığı gibi ayaklarım üşümedi ama sıkmasından dolayı rahat edemedim. Firma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR