Arama sonuçlarınız

1. ahmetsinan81

Kutuları Gömmesek - Uçan Balona Bağlasak?

hocam iyi ki Felix Baumgartner'la çarpışmamışsın :) uçaklar için tehlike yaratmaz herhalde balon di mi?

2. ahmetsinan81

Kutuları Gömmesek - Uçan Balona Bağlasak?

Çok saçma gelebilir biliyorum ama strafordan küçük bir kutunun içine, kutuyu bıraktığımız yer,koordinat,saat bilgilerini ve bulanın size ulaşabileceği (telefon, sosyal medya adresi vb.) bilgileri yazıp, helyumla doldurulmuş basit bir uçan balonla gökyüzüne salsak, balon yaklaşık olarak 25-30 km...
  3. ahmetsinan81

Bisikletle Dünya Turu - Thomas Stevens

Ynt: Bisikletle Dünya Turu - Thomas Stevens bisiklet forumlarında falan çok bahsi geçti kitabın, bu yüzden talebin çok fazla arttığını düşünüyorum, ben 3,50 liraya alanlardanım :D

4. ahmetsinan81

Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap)

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) Geçen yıl ilk okuduğumda, oralara gitmem konusunda beni motive etmişti bu yazınız, teşekkürü biraz geç ediyorum :) Ve zaman geldi çattı; 5 Ağustos 2012 günü, ben ve sabit yol arkadaşım :) Özkan, İzmirden yola çıkıyoruz, uçak biletleri alındı...
  5. ahmetsinan81

Ynt: Bisikletle Dünya Turu - Thomas Stevens yanlış yazım sözkonusu değil, çünkü aralık ayında 3,5 TL'ye aldım aynı siteden, talep artınca fiyatı değiştirmişler.

6. ahmetsinan81

Bisikletle Dünya Turu SanFransisco'dan Tahran'a - Yazar: Thomas Stevens Yayıncı: Pozitif 1884 (yanlış yazmadım; binsekizyüzseksendört) yılında yazarın çıktığı dünya turunun hikayesi. 500 sayfalık kitabın 200 sayfası Anadolu da geçtiğinden, o yıllardaki insan-yaşam açısından aslında bir...

7. ahmetsinan81

Tavsiye Edeceğiniz Kitaplar

Ynt: Tavsiye Edeceğiniz Kitaplar Hayata Parantez Latin Amerika - Yazar:Pırıl Yay İş yerinden aldığı ücretsiz izinde tüm latin amerikayı bir kız arkadaşıyla gezen yazarın kitabını özellikle bayanların okumasını öneririm (erkeklerin de tabi), acaip gaza gelebilirsiniz, o yapmış ben de yaparım...
  8. ahmetsinan81

Tavsiye Edeceğiniz Kitaplar

Ynt: Tavsiye Edeceğiniz Kitaplar Afrika Kafe, Yazar:Faruk Budak Yazarın Afrikayı en güneyden kuzeye doğru (aslında oraya da asya'dan geliyor, bu kitap afrika rotasını anlatıyor) karayoluyla, otobüs-tren-minibüs ile geçerek seyahatinin hikayesi, okunmalı... 10 üzerinden; ********** (10)
  9. ahmetsinan81

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? ATLARIN DENİZİ Moğolistan Yolculuğu - Yazar:Özcan Yurdalan, Agorakitaplığı 10 üzerinden; ********* (9)

10. ahmetsinan81

Gezginin El Kitabı

Ynt: Gezginin El Kitabı Gezginin El Kitabı ve Afrika Kafeyi müthiş keyifle okudum, Gezginin El kitabı; bugüne kadar okuduğum en iyi seyahat hazırlık rehberi, yazarın yaşadığı gerçek olaylara atıfta bulunarak anlatıyor. Afrika Kafe hakkında bişey yazamayacağım, okumanız lazım, ben bir pazar...

11. ahmetsinan81

Bir Bilet Al - Gizem Altın Nance

Ynt: Bir Bilet Al - Gizem Altın Nance ben de 2000 yılındaki ilk baskısını alıp okumuştum, o gün bugündür; ben eski ben değilim :) böyle oldum işte, insanı; gezmeye-görmeye-seyahat etmeye iten bir kitap, ben beğenmiştim
  12. ahmetsinan81

Bisiklet ile KKTC Turu

Benim kişisel fikrim; K.Kıbrısın Doğusu (Güzelyurt) bölgesi Magosa'dan daha görülmeye değer, hem trafik az, yollar tenha hemde az biraz daha yeşil. Ama Girne-Lefkoşa yolundaki boğaz mevkisini geçer geçmez sağa ayrılan St.Hilarion tabelasını takip etseydiniz keşke...uzun bir rampası var ama hem...

13. ahmetsinan81

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011) eline sağlık kaptan, teşekkürler ;)
  14. ahmetsinan81

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011) ne yapalım kaptan, bekleriz bir gece daha, kolay gelsin sana ;)
  15. ahmetsinan81

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011) ve işte ömer bey :) fotolarımızı teekk tek mail adresimize göndermeye başlıyor....yaşasınnn :D

16. ahmetsinan81

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kampı (26 - 27 Mart 2011) ;D GEZENBİLizmİR ;D hayatımın en güzel 2 haftasonundan biri bu haftakiydi, herkese çok teşekkürler, devamı gelicek inşallah. (mayıstan önce bol bol kamp olsun :)
  17. ahmetsinan81

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011) abi alışamadım foruma yaaa :) ömer abinin 2 ay evvel attığı mesajı görüp soyadımı sorduğunu sandım da... tarihine bakınca anladım :D o benim soyadımı 2 ay evvel sormuş bana :)))))) o yüzden değiştirdim...
  18. ahmetsinan81

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011) bende yağmaz diye umuyorum

19. ahmetsinan81

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011) arkadaşlar ben c.tesi sabahtan katılıcam gruba. termal otelin oraya gelirim. ömer kaptan; ben naylon falan ayarlamadım ama, nurhakta fazladan vardır inşallah :D
  20. ahmetsinan81

Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüş Duyurusu (27 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüş Duyurusu (27 Şubat 2011) gelemiyorum büyük ihtimalle, sabah beni kahvede bulamazsanız devam edin....amma ara verdik haaa :(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri