Arama sonuçlarınız

1. tamertms

1995 Chevrolet Blazer Yedek Parça

1995 model chevrolet blazer marka aracın her türlü yedek parçası mevvuttur.Camlardan kapı kollarına,ön ve arka diferansiyel,ön arka aks,şanzuman,yürüyen aksan,jant ve lastikler,iç aksan,elektirik ve elektronik aksanlar,tüm motor malzemeleri,far ve stoplar,ön arka tampon,panjur,çeki demiri mevcuttur.

2. tamertms

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu çok teşekkür ederim erkan bey.
  3. tamertms

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu burak bey allah analı ,babalı büyütsün.sağlıklı sıhatli uzun yıllar dilerim.

4. tamertms

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu savaş bey çok haklısınız lakin bu ilgiyi bu sıcaklığı zaten ben buradan görüyorum gurubumuzda .ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederim efendim.
  5. tamertms

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu savaş bey selamlar.ve tüm gezenbilir ailesine saygılar selamlar. öncelikle ben batıkentten tamer uzun süredir etkinliklere katılamamıştım.ve tekrar katılmak istiyoruz.başta kendimizi tanıtmadık kusura bakmayın. bende toplandığımızda tanışırız...

6. tamertms

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

7. tamertms

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. çok teşekkür ederim hamdi abi. suzi vazgeçilmezim oldu benim sayende :)
  8. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. allah analı babalı büyütsün selim çok sevindim hadi hayırlısı bakalım.
  9. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. tamam düzeltelim ,yeni daha bir el atamadık düzen gerekiyor. yardıma gel de beraber halledelim.

10. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. teşekkürler selim daha iyisi senin olsun .ama magnum dan iyiyisi yok sanırım :) yemek ısmarlarsın herhalde hahahaha

11. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. ağız tadıyla bindirmiyorlar yaa ben alıyorum bir bakmışın elimden almışlar :)
  12. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. çok teşekkür edrim selim .walla bu vitarayı yapmak için aldım öylesine ilana koydum .yarın 2 kişi gelecek bakalım satmazsam detaylara girecem.

13. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. way way way selim hocam hoş gelmişsin nasılsın? tatil nasıl geçti?
  14. tamertms

yardım rav 4 freelander jimny ?

Ynt: yardım rav 4 freelander jimny ? ulas beye katılıyorum .en doğru cevabı verdi bence .freelander 1.8 araziyi bırakın asfaltta bile sıkıntılı bir araç. vitara yada jimy alınacak en güzel arazi aracı bence.
  15. tamertms

mailim inaktif olmuş

Ynt: mailim inaktif olmuş çok üzgünüm selim hocam .işiniz biraz zor sizin .yinede umudunuz kırılmasın allahtan ümit kesilmez diyorum.

16. tamertms

İzmir - Moğolistan

Ynt: İzmir - Moğolistan şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum.arkadaşlarımıza...
  17. tamertms

Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışı

Ynt: Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışı Güzel bir yarıştı.
  18. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. tamam işte hayırlı olsun demeye gelirken getiriver stıckerleri... hehehehe

19. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. çay içmeye zaman bulup gelemiyorsun sepet işi ne oldu diyorsun :) gel yapalım yaptıralım . demekki başkan hem drag hemde off road yapıyor magnumla. :) ben sana baştan söylemiştim çok başarılı bir makine diye...
  20. tamertms

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. iyidir selim yaramaz birşey yok.evet hafta sonu yarıştaydık.doğru görmüşün.gözlerim seni aradı ama yoktun senin arabanın aynısını gördüm ,hatta kulağını çınlattık.suziyi aldım çok güzel keyifli bir araç biraz oynamalar yapacaz tabiki.std binemiyoruz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri