Arama sonuçlarınız

1. avcı_87

Lütfen Bu Sorunlara Nasıl Cözüm Bulabilirim

arakadaslar daha önce izmirde yasıyodum simdi ise konya aksehirde yim burda bu araca bakmak dahi istemiyorlar aracta diroksiyon hidroligi calısmıyor hararet ibresi calısmıyor motor bilogundaki tapaların birinde su sızdırma var bunlara nasıl bi cözüm bulabilirim hangi ustaya cektiysem aracı...

2. avcı_87

marş dinamosu

merhaba arkadaşlar opel frontera 2.2 A kasa aracım kontagı cevirince kırrrr diye bi ses geliyor motor hiçbir harekette bulunmuyor sebebi ne olabilir fronteranın marş dinamosu neresinde ve nasıl sökebiliriz
  3. avcı_87

Aracımda ki Gaz Sorunu Hakkında

slm arkadaşlar gecenlerde aracımla yoda ilerlerken araçta gaz yimeme problemi başladı aracı istop ettim araç birdaha calışmadı elektirik sorunu dediler oto elektirikçiye götürdük dispirötör bobinini bujileri lpg sönsörünü degiştirdiler araç çalıştı şimdi ise aynı sorunu yine yaptı araç...

4. avcı_87

fronteram yatak sardı

arkadaşlar kardeşim araçı kullanırken yağ lambasının yanıp söndügünü söyledi bende araçı kullanmayın dedim benim bilader iki gün sonra araçı alıp yola cıkmış 30 kilometre sonra araç yolda yatak sarmış servis yağ ponpasının saglam oldugunu söyledi yağ filitresi şişmiş o yüzden motor yatak sarmış...
  5. avcı_87

oksijen sensörü

arkadaşlar oksijen sensörü arzalanmış motor ışığı devamlı yanıyor bu osijen sensörünün arzalı olması ne tür sorunlar cıkarır araçta degiştirsem bana nekadara maalolur

6. avcı_87

Egsoz Manifoltunda ki Kaçak Sorunu

arkadaşlar 2.2 A.kasa aracımın eksoz manifoltu çatlamış rahatsız edici bi ses cıkarıyor contadanda kacırıyor sesin dışın da araça herhangibi bir zararı olurmu

7. avcı_87

frontera 2.2 motor arıza

akadaşlar herkeze slm aracımın motorundan şakırtılı ses geliyor 1.2.3. viteslerde giderken cok aşırı ses geliyor 4.5 viteslerde gelmiyor ses motordan geldigine eminim subab vurma sesi gibi aynı nedeni ne olabilir acaba
  8. avcı_87

frontera cam rüzgarlıgı yardım

arkadaşlar frontera A kasa cam rüzgarlıgı takmak istiyom ama bulamıyom diger aracların hangisinin cam rüzgarlıgı fronteraya uyuyor deneyen yada takmış olan arkadaşlar varmı
  9. avcı_87

frontera için restore motor onarıçı

arkadaşlar restore isminde yağ katkı mattesi var motor onarıcı olarakta geciyor kullanan arkadaşlar varmı acaba yada tavsiye edermisiniz fronterada kullanılmasına ne gibi faydaları oluyor motor için yardımınız için şimdiden teşekkürler

10. avcı_87

Frontera Cam Rüzgarlığı

arkadaşlar izmirde frontera A.kasa 2.2 cam rüzgarlıgı nerden bulabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilirmi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri