Arama sonuçlarınız

1. sukolik

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Herkese selam, Ankara da yaşıyor imkan hergün işe R1200GS'im ile gidiyor vakit buldukçada Tr yi geziyorum. Son zamanlarda Off-Road merakı da baş gösterince birazda çamurda küçük motorlar ile geziniyorum... İmkan olurda kondisyon teknik kendini toparlar ise önümüzdeki yıl...

2. sukolik

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Pek aktif olmayan bir üye olarak kısmet ise Rider dan çıkışta arkadaşlarımı kandırıp motorlar ile araziden oralara kadar gelmeyi planlıyorum... Bir merhaba der OFF-ROAD ruhlu arkadaşlarımızla tanışma fırsatı...
  3. sukolik

2. Dünya Savaşı Motosikletleri

Ynt: 2. Dünya Savaşı Motosikletleri Çok güzel fotoğraflar. Teşekkürler...

4. sukolik

1.60 Boyunda Bir Bayan Olmak, Enduro Motor Kullanamamak mı Demek? :(

Ynt: 1.60 Boyunda Bir Bayan Olmak, Enduro Motor Kullanamamak mı Demek? :( Bu mesajı yeni görmüşüm. F650 CS çok temiz bir tanesini dostum yeni sattı. Eşine 1100GS aldığı için satmıştı çok da güzel motor. F650 genel anlamda çok güzel bir motordur zaten. Başlangıç içinde güzel bir seçim bence...
  5. sukolik

KEMER HARD ENDURO RALLY - Sea to Sky

Ynt: KEMER HARD ENDURO RALLY - Sea to Sky Güzel bir organizasyon oldu. Katılan dostlarımıza destek vermek için eşimle birlikte Ankara dan gelmiştik. Hemde evlilik yıldönümünde. İlk yıldönümü için oldukça heycan dolu doğa dolu bir haftasonu idi. Herkese teşekkürler. Sevgiler...

6. sukolik

Muhtemel Çalıntı Motor

Merhabalar, Admin lerden özür eğer bu mesaj daoğru yerde değil ise. Dün Pazartesi 26.04.2010 tarihinde İstanbul Atatürkten Maslak'a giderken çevre yolu üzerinde iki motora rastladım. Motorlardan birinin modelini bilemiyorum ama yarış motoru idi, siyah renk. Diğeri BMW F650 Sarı renk. her...

7. sukolik

Bir Yıllık Motor Kullanıcısından Tavsiyeler

Ynt: Bir Yıllık Motor Kullanıcısından Tavsiyeler 3. ayına giren bir motorcu için yararlı. Çok da güzel bir yazı. Paylaşım için teşekkürler...
  8. sukolik

Gezenbilir Geocaching El Kitabı

Ynt: Gezenbilir Geocaching El Kitabı Çok güzel bir yazı, ellerinize sağlık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULAR

Geri