Arama sonuçlarınız

1. niva61

2005 Honda Cr-v Direksiyonunu Kapladım.

Selamlar arkadaşlar, Benim direksiyonumun özellikle tutma yerlerine gelen yerleri biraz aşınmıştı ve gözüme çok batıyordu. Direksiyon kaplamasını araştırdım en ucuz 150 tl ye yapıldığını öğrendim. Ancak parası bir yana direksiyonu söküp kaplama yaptıkları için her yere güvenemedim. Şimdilik...

2. niva61

Çeki demiri taktırma işlemi değişiyormu?

Bir arkadaşım Hyundaı i20 aldı ve şimdi de karavan almayı düşünüyor. Sohbet esnasında emniyetten öğrendiğine göre artık çeki demirini sıfır araç alındığında takılabilecekmiş, artık ikinci el araçlara çeki demiri taktırılamıyacak demişler. Bu konuda bilgisi olan varmı? Ben internetten...
  3. niva61

Satılık 2000 model Honda cr-v, çeki demirli!

İki yıla yakındır severek kullandığım aracımızı, bir üst kasa olan 2002 ve 2006 arası cr-v almak için satıyorum. Araç halamındır, ancak kullanımı dahil herşeyi ile ben ilgilendim. Araca çok güvendigim için buradan birine nasip olmasını çok isterim. İlk aldığımda bütün ağır bakımları ;triger...

4. niva61

Honda cr-v çeki demirini nasıl sökebilirim? Yardım lütfen.

Selamlar, Konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum.Aldığımızda üzerinde gelen çeki demirini bazen sökmem gerekiyor. Anahtarını takıp çeviriyorum, yuvarlak mandalı bastırarak çeviriyorum, wd 40 sıkıyorum ama bir türlü sökemiyorum. Mutlaka basit bir yöntemi vardır. Yardımcı olurmusunuz lütfen...
  5. niva61

Satılık Tata Indigo 1.4 TDI Marina

Arkadaşlar arkadaşım aracını satıyor ve ben ilgileniyorum. Gezenbilir ailesine yardımcı olurum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tata-memurdan-ilkel-cok-temiz-satilik-kapali-garaj-araba1-4-tdi-dizel-74726566/detay

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri