Arama sonuçlarınız

1. kemal atay

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Merhabalar, öncellikle kolay gelsin birçok zorluğu pratik çözümlerle aşmışsınız. Forumu bugün gördüm. Baştan beri hızlıca inceledim. Önemli 2 husus hakkında dikkatinizi çekmek istiyorum. 1. Si 13 m3 araçlarda karşılıklı oturma grubu koymuşsunuz wc duş yapmayacağım diyorsunuz . Türkiye...

2. kemal atay

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

Merhabalar konuyu yeni farkettim. Baştan beri hepsini okudum. Arge çalışmalarınızı tebrik ediyorum. Bence önemli olan motor ve mekanik kısmında birhayli yol almışsınız. Tebrik ederim. Kova olayında biraz katılmışsınız. Ekteki ürünü düşünebilirmiyiz.

3. kemal atay

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

Hayırlı olsun Süleyman bey güzel ve hızlı bir akış görüyorum , izolasyonda kullandığınız malzemeden biraz bahsedermisiniz. Birde tavan ve yan camları hangi marka kullanıyorsunuz. Yerli imalat mı ithalmı,tekrar kolay gelsin
  4. kemal atay

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum ! Hayırlı olsun

5. kemal atay

Forumda ticari amaçla yapılan paylaşımlar

Ynt: Forumda ticari amaçla yapılan paylaşımlar Bu iş Ferdi emekle yapılan bir iş. Yanında 2-3 kişi yardımcı tutarsan . Ayrıca insanlara bu kadar bilgi aktarmadan yüzeysel olarak anlatır işin püf noktalarını belirtmezsin. O zaman ticari olarak bu işi yapıyorsun diyebilirsiniz. Kendi...

6. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atilla bey bu tekli koltukları hangi fiyat aralığında
  7. kemal atay

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atilla bey bu grup araçlarda klimalı olanlara rastlamak biraz zor herhalde .13 m3 arıyorum pek rastlamadım. Malum antalya da klimasız olmaz. Acaba konulan mobil klimalar günlük kullanımda etkili olur mu?
  8. kemal atay

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Hayırlı olsun yine zevkle takip edeceğiz sizi.

9. kemal atay

İveco Daily 2005 , 15 M3 Dönüşümü

Kolay gelsin çok zevkle izliyorum. Klima markası ve ölçüleri konusunda bilgi verirmisiniz. Birde, 18 mm ara bölmeleri yan 6 mm duvarlara yapıştırma mı yapıyorsunuz. antalyadan selamlar

10. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi) A da gardolapta var bir avantaj olarak Koridor biraz daha düz bencede A B de üst ranza icin merdiven yeri ayırmıssınız biraz yer kaybı oluyor Tatankada nasıl çözdünüz üst ranzaya çıkış inisi
  11. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3"tahtakuş"(atiladi) 4. ansiklopedik karavan imalatı olacak bu sanırım kolaylıklar diliyorum.

12. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi) Atilla Bey Yeni aracınızın yapımında kolaylıklar diliyorum, diğer yaptığınız araçlar gibi buda karavanseverlerin ansiklopedik bir kaynağı olacağına inanıyorum. 3 nolu plan daha güzel gözüküyor 2 noluda zigzag lı bir...
  13. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05)

Hayırlı olsun Yolun Yarısını geçmişiniz bundan sonrakiler zevkli uğrası
  14. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi) Atilla Bey elinize sağlık bir harika daha yarttınız. Ben Antalya'da yım Daha önceki yaptığınız karavandaki kilima randımanlımı ? kullanan arkadasın bu konudaki tecrübelerini bize aktarabilirmisiniz, Burada normalde klimasız araba kullanmak...

15. kemal atay

Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler

Ynt: Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler Atilla Bey Mrb. Bu topik i yeni gördüm , yine bir harika yaratmışsınız, tabii dosyaları bende indiremedim. teşekkürler reklamatay@gmail.com
  16. kemal atay

kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3

Ynt: kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3 bu linktede ducatonun 3D cizilmişi var http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=bb918edf4c1eec33339d99c308bac278 sanırım işe yarar ilgilenenlere kolay gelsin
  17. kemal atay

Ynt: kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3 linkini de vereyim http://sketchup.google.com/intl/tr/

18. kemal atay

Ynt: kendi karavanını yapanlar iveco 17m 3 merhabalar 3D program aramanıza gerek yok türkçe ve açıklamalı olarak google ın sketchUp programı var google ın sitesinden ücretsiz indirip kullanabilirsiniz bir sürü eğitim videoları da var biraz cizim bilgisi olan kullanabilir
  19. kemal atay

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi) Atilla Bey çalışmalarınız çok güzel gidiyor , tavana tutturduğunuz alüminyum profillerin kaynağı nedir, bu iş için özel mi? yoksa başka bir amaçlamı üretilmiş.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri