Arama sonuçlarınız

1. klorr

Ufak Tırtılım A Yeni Bir Nefes Samuraimi Yapıyorum :)

Teşekkür ederim Çok sağolun

2. klorr

Arka Davlumbaz Kaplamaları Perçin ile Sabitledim Güzel bir hava kattı olaya renk olarak bütün metal aksamı siyaha boyadım.
  3. klorr

Arka yada davlumbaz üstü kapama ve gene zemin alüminyum levha giydirme, bagaj kapısı giydirme sehpa yaptım :)

4. klorr

ön tarafa devam ediyoruz gene
  5. klorr

İçine yaptığım değişiklik den bahsedeyim biraz da gene hepsi kendi tarafımdan yapıldı metal olarak ayrı bir ağırlık bindirdik ama yükleye yükleye bakalım ön tarafta orta konsol giydirmesi yaptım 1.20 mm saçtan yapıldı zemin alüminyum levhadan basamak yapıldı.

6. klorr

bu arada yeni dövmemide paylaşayım burda küçük tıytıy la :smiley:

7. klorr

Daha sonra şöyle bir kol dayama yeri yaptım kendime aynı zamanda bardağımı bile koya biliyorum :) ayna mıda buna sabitledim. Bunu içten aydınlatma ve ya daha değişik şekillerde kullanmak için revize edicem daha sorna gene burda sizinle paylaşıcam tabi.
  8. klorr

Öncelikle Görüşleriniz için Çok teşekkür ederim. Daha bitirmedim Bitirmekte istemiyorum aslınad uğraşmayı seviyorum diyeli bu arada daha ekler de oldu sırayla paylaşayım hatta en baştan renk değişimimi bile paylaşa bilirim çok atlamışız işin aslı. 2. sorundan başlayayım Öncelikle 1.6 şahin...

9. klorr

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

peki bu konuyu yeniden hortlatayım ben :) ozaman 150 mm iyimidir bu iş için :)

10. klorr

Çadır Isıtmada Basit Bir Sistem (araçla Gidenler Için)

bu corona yaşam tarzımızı çok etkiledi aslında. grubunuz belki bir toparlanma sürecindedir ortalık düzelsin
  11. klorr

Çadır Isıtmada Basit Bir Sistem (araçla Gidenler Için)

Abi son gelişmeler den bir haber varmı geliştirme şansınız oldumu kullanma şansınız oldumu ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. klorr

Teşekkür ederim abim çok sağol [emoji1787][emoji23] ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. klorr

Tavan sepeti mi paylaşayım sizinle daha önce paylaşmışsam kusura bakmayın [emoji1787][emoji23] atölyede tamamen ben yaptım daha sonra ortasını kesip çadır yerleştirdim. ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. klorr

Devamı ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. klorr

Iyi geceler abilerim uzun zamandır güncellememiştim yeni yaptıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum bayağ bayağ söktüm ben arabayı [emoji23][emoji1787] öncelikle elimde olanlar dan başlıyayım. Öncelik le ilk 9 resim yan basamak larım iki kapıya da yaptım 2 kademeli en azından beni taşıdı 94 kilo...
  16. klorr

Tüm Bodel Samurai Lerin Parçaları Yeni Çıkma Bulunur

Bir çok kez çalıştım gerçekten kaliteli esnaf güvenilir bir kişidir ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. klorr

Land Rover - Defender Rally Tipi Kaput Üstü Far

İletişim numaranız vamrı acaba ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. klorr

samurai için snorkel

Yukarıdaki ilk yaptığım dı paslanmaz spiral hortum dan yapmıştım bu sefer daha değişik daha güzel yapıyorum ilk de burda paylaşıyorum. Daha bitmedi ama ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. klorr

samurai için snorkel

Günaydın piyasada çok var aslında ama çok gereksiz paralar ben şuana kadar 2 tane yaptım kendime sizinle paylaşa bilirim görselleri ini belki bir fikir olur ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri