Arama sonuçlarınız

1. kakuli

Elektrik Olmadan Çalışan Buzdolabı

Ynt: Elektrik Olmadan Çalışan Buzdolabı firmayla konuşursanız belki 24 volt yaparlar

2. kakuli

Elektrik Olmadan Çalışan Buzdolabı

Ynt: Elektrik Olmadan Çalışan Buzdolabı http://www.kleo.com.tr/pxp/urunler/portacool-3517.php
  3. kakuli

Dokurcun'un Kuzeyindeki Yaylalara Keşif Gezisi (29 Eylül - 3 Ekim 2008)

Ynt: Dokurcun'un Kuzeyindeki Yaylalara Keşif Gezisi (29 Eylül - 3 Ekim 2008) Kullandığım GPS Magellan'ın bana test için verdiği ve benim beğenmediğim Crossover GPS (Bu makinayı Türkiye pazarına vermekten vazgeçtiler) ile Samsung i900 Omnia telefon. Omnia Windows ile çalıştığı için 2 adet...

4. kakuli

Sakarya Hendek'ten Düzce Güzeldere Şelalesi ve Pürenli Yaylasına (26 Eylül 2009)

Ynt: Sakarya Hendek'ten Düzce Güzeldere Şelalesi ve Pürenli Yaylasına (26 Eylül Pürenli'ye yolu düşen arkadaşlar dönerken oraya bırakılmış çöplerden bir parça yanında götürse iyi olur. Güzelim yaylayı çöplük yaptılar. Çöp konusunda en rezil davranışlar toplu organizasyonlardan geliyor...
  5. kakuli

Şile' de Saklı Cennet (3-4 Ekim 2009)

Ynt: Şile' de Saklı Cennet (3-4 Ekim 2009) Gittiğiniz her güzel yerin koordinatlarını burada yayınlarsanız eminim bir sonraki gidişinizde yanınızda çelik yelek (durmadan ateş eden manyaklara karşı) ve bir çöp kamyonu götürmek zorunda kalırsınız. Tanıdığınız güvendiğiniz insanlara şahsen...

6. kakuli

Sahra Çölünde Kısa Bir Off-Road Gezisi (4-5 Ekim 2009)

Ynt: Sahra Çölünde Kısa Bir Off-Road Gezisi (4-5 Ekim 2009) içerdeki roll-cage' e kafayı vurmuyor musunuz? kasksız bu tip cage'ler tehlikleli olabilir.

7. kakuli

Ynt: Şile' de Saklı Cennet (3-4 Ekim 2009) Tuğsan o gece resmindeki 6. kişiyi ben tanıyorum. Daha önce -20 derecede çok karlı bir kış kampında Susuz Yayla'da bizim Vaude çadıra gelmişti (çadırın fermuarı filan kapalı tahmin edileceği gibi). Sonra dışarı çıktı (fermuar hala kapalı) ve ayak...
  8. kakuli

Ynt: Şile' de Saklı Cennet (3-4 Ekim 2009) Bu ve benzeri güzel yerlerin tarifini de koordinatlarını da forumlarda yayınlamayın lütfen. Mümkünse geçtiğiniz yolları asfalt lastikli araçların geçemeyeceği şekilde tahrip edin. Büyük lastikleriniz varsa patinaj yapıp yolu bozun. Oraların güzel...
  9. kakuli

Kibrit, Çakmak Kullanmadan Ateş Yakmak !..

Ynt: Kibrit, Çakmak Kullanmadan Ateş Yakmak !.. dağ başında 9 voltluk pil bulmak kibrit bulmaktan çok da kolay sayılmaz.

10. kakuli

Bor Katkısı

Ynt: Bor Katkısı kaputun içindeki kare ilk yandığında birşeyler yazıyordur. Sonradan yazı gider, kare kalır. Sonra kare de gidebilir, geri gelebilir:)

11. kakuli

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Eğer her yer karlı ise, yağmur altında iseniz ya da odunlar donuksa ateş yakabilmenizin yegane yolu daha önce sözünü ettiğim kola kutusu ve benzin çözümü oluyor. Kuru odunu herşey yakıyor. Donuk odunu pülmüz, üstübü filan ile yakmak imkansız. Kola kutusunda 330ml benzin...
  12. kakuli

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak benzin hızlı yanmıyor çünkü delikten içeri hava çok az girebiliyor. gazyağı denemedim. bir kutu benzin saatlerce yanıyor, yıllardır kullanırız bu sistemi, tavsiye ederim.

13. kakuli

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak bir adet kola kutusu (bira olmaz) toprağa sadece deliği görünecek şekilde gömülür. içine benzin ya da benzeri yanıcı madde doldurulur, deliğin üzeri inceden kalına dallarla sıkıca kapatılır (kibrit sokacak yer bırakılır), delikten kibritle yakıt tutuşturulur. En soğuk ve...
  14. kakuli

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? sırtlan konusu ilginç. Resim, bilgi filan olursa sevinirim. Zırhlı Pitbulllar ile gezen kardeşimin de gideceği yerleri önceden bilirsek köpeklerimizi yanımıza almayız ya da onlara ışın kılıcı veririz :) Ben ormanda gezen bir hayvan olsam karşıma çıkan...
  15. kakuli

Ynt: Dokurcun'un Kuzeyindeki Yaylalara Keşif Gezisi (29 Eylül - 3 Ekim 2008) Ali resimler tabii ki daha çok ve yüksek piksel ama burada hepsini sergilemek zor...

16. kakuli

Ynt: Dokurcun'un Kuzeyindeki Yaylalara Keşif Gezisi (29 Eylül - 3 Ekim 2008) Dokurcun merkez kabul edersek yaylalar 15-20 km uzaklıkta, araları da 20 km civarında. Bir depo ile gezilebilir (yedek yakıt olmak şartıyla) birkaç resim daha ekliyorum. Dokurcun girişindeki benzincide iyi kalite LPG...
  17. kakuli

Ynt: Dokurcun'un Kuzeyindeki Yaylalara Keşif Gezisi (29 Eylül - 3 Ekim 2008) Rotamız ve bir kaç resim daha...
  18. kakuli

29 Eylül günü 3 araç (G.Vitara 2.5 V6, XJ 4.0, ZJ 5.2) yola koyulduk ilk hedef Akyazı, Çamlıca üzerinden Keremali idi ancak yoğun yağış yolları perişan etmekle meşguldü ve bir noktada önümdeki virajın zeminini pek gözüm tutmadı. Yürüyerek gittiğimde benimle beraber yolun uçuruma doğru kaydığını...

19. kakuli

Lokka Lock Right Diferansiyel Kilidi

Ynt: Lokka Lock Right Diferansiyel Kilidi benim lokka bugün geldi. 230 AUD fatura değeri vardı, 23 YTL vergi ve 2 YTL ardiye ödedim çektim sorunsuz. Montajı haftaya halledeceğim inşallah.
  20. kakuli

Grand Cherokee Cadde

Ynt: 2006 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD (WK) hoparlöre araba takmışlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri