Arama sonuçlarınız

1. doganlar

Rav4 Yardim

Selam arkadaşım aynı araçtan bende de var açıkcası bende merak ettim problem çözüldü mü? İlginç bir sorun acaba diferansiyel kilidi ile alakalı olabilir mi diye düşünüyorum. Hangi ildesiniz İstanbul da iseniz Toyotronic Servis var Mithat Usta ben oraya gidiyorum tavsiye edebilirim.

2. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Uzun süredir girmiyordum foruma fakat arkadaşlar aracın resimlerini istemişlerdi bende yüklemiştim şimdi o resimleri göremiyorum silinmiş olabilir mi? Yada belli bir süre sonra resimler kaldırılıyor mu? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
  3. doganlar

Lastik Sesi Mi Yoksa Başka Bir Şey Mi

Selam arkadaşlar Toyota ların karekteristik özelliğidir lastik sesini içeri alması bende 2003 model Rav4 aldığımda çok paniklemiştim eyvah diferansiyel mi şanzuman mı akıs mı bilye mi diye ama ustama gösterdiğim anda direk lastik sesi olduğunu ve bu araçlar için en ideal lastiğin Michelin yada...

4. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit Teşekkür ederim. Asfaltta BF Goodrich AT lastikten kaynaklı 40 ile 80 km arası hafif bir uğultu söz konusu. Özellikle süspansiyonu çok yumuşadı. Virajlarda savrulma vs gibi her hangi bir şey hissetmedim. Hatta limitlerini zorlayarak girdim virajlara savrulsun diye ama...
  5. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit Elimde kesin bir veri yok sadece gözümle hissettiğimi yazmıştım. Oğlumda sizinle aynı fikirde aldığımız günden beri yan basamakları sökelim diyip duruyor. Yan basamakların aracı alçak gösterdiği aşikar. Yükseltme kiti çok gerekli olamayabilir fakat süspansiyona katkısı...

6. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit RAV4

7. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit YÜKSELTME KİTİ + BF GOODRİCH ALL TERRİAN 235/70/16 HALİ
  8. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit YÜKSELTME KİTİ TAKILMIŞ HALİ
  9. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit ORJİNAL HALİ

10. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit Haklı olabilirsiniz bakış açısına göre değişiyor aslında. Bundan önce 96 model tek kapı Rav4 vardı o araba gözüme hiç alçak gelmemişti. 2003 Rav4 ise bir gün Renault Scenic ile yan yana duruyordu ve yere yakınlık mesafeleri aynıydı. O gün bu aracın yükselmesi...

11. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

Ynt: Rav4 1.5" Lift Kit $603 AVUSTRALYA DOLARI
  12. doganlar

Rav4 1.5" Lift Kit

İyi günler 2003 model rav4 aracımı yükseltmeye karar verdim. biraz araştırma sonucunda avustralyada ARB adında bir firma 2003 model rav4 ler için 1.5" lift kit üretiğini öğrendim http://www.arb.com.au/products/customised/ old man emu marka bu kitin içinde 4 tane yay ve 2 tane arka amortisör...

13. doganlar

Yakında Planlanan Gezi Faaliyeti Var mı?

Ynt: Yakında Planlanan Gezi Faaliyeti Var mı? İYİ GÜNLER , ARANIZA YENİ KATILDIM 1996 MODEL RAV4 LE YENİ GEZİLERE KATILMAK İSTERİM

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri