Arama sonuçlarınız

1. ariktekin

Zhn703 Güncelleme

Değerli arkadaşlar merhaba, umarım yanlış bir başlık açmamışımdır. 2010 Ocak ayında GPSTURK ZHN703 navigasyon cihazı aldım. 2012 Güncellemesini verilen bir linkten indirdim. Ancak devamında nasıl güncelleyeceğim hakkında internet ortamı dahil bir açıklama bulamadım. Bu konuda yardımlarınızı rica...

2. ariktekin

"Değişiklik Yap ve Sil" Butonları Yok

Fotoğraflar bölümünde "İASOS / Foto Öykü" başlıklı linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16319.0 olan bir dizi fotoğraf ekliyorum. Bir kaç gün önce gönderdiğim mesajın sağ üst köşesinde "Değişiklik Yap ve Sil" ve ya sağ altında "Düzelt" butonunu gördüğüme eminim ve hatta bazı...
  3. ariktekin

İASOS / Foto Öykü

Bodrum yarımadasını 2 yıl öncesine kadar, yaz dönemlerinde sabahlara kadar gürültüsü ve eğlencesi, trafik sıkışıklığı ile bildim ve uzak durmaya çalıştım. Sonra bu düşüncemi tersine çeviren gelişmeler oldu ve Ortakent'te yaşamaya başladım. Gördüm ki, neye bakarsan onu görüyorsun. Ve ben de...

4. ariktekin

Denemeler (arıktekin)

Fotoğraf merakımdan ortaya çıkan amatörce karelerimi (her ne kadar geometrik anlamda kare olmasa da) bu alanda sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Basit bir düzende, yapabileceğim ölçüde sınıflamaya çalıştım. YANSIMALAR Foto No: Y01 Londra - Little Venice / Warvick avenue, Şubat 2003 - Kamera...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri