Arama sonuçlarınız

1. derhal

Erhan Bey iyi akşamlar İzmirden Halim ben sizin araca talip olmuştum ama başka bir araç nasip...

Erhan Bey iyi akşamlar İzmirden Halim ben sizin araca talip olmuştum ama başka bir araç nasip oldu. 92 model Defender Ambulans kasa aldım 2,5 benzinli modeli içini kendim yapmak istiyorum sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Eğer sizin içinde uygunsa sizin imalat sürecinizle ilgili...

2. derhal

Donanımlı Discovery V8

Ynt: Donanımlı Discovery V8 Merhabalar; -Aracım 289.000 km de -Motor revizyonu yapıldı 255.000 km de, -Otomatik şanzıman bakımları ve beyin temizliği yapıldı. - Offroad donanımları - Goliath 13.000 lb vinç 8 aylık - Goliath havalı diferansiyel kilidi 7 aylık...
  3. derhal

Donanımlı Discovery V8

Ynt: Donanımlı Discovery V8 Aracım 1998 model, Es Special modelidir. Diğerlerine göre ilave özellikleri elektrikli deri koltuk, koltuk ısıtma, ısıtmalı ön cam, cruise control, yolcu ve sürücü airbag, elektrikli sunrooflar vs.

4. derhal

Donanımlı Discovery V8

3'' Yükseltme, Goliath Air Locker, Goliath Vinç 13.000 LB, Safari Şnorkel, Federal MT Lastik (33'') Cb Telsiz, İlave Aydınlatma ( 2 ad Delici, 2 ad Yayıcı) Bakımları Yeni Yapılmıştır. Fiyat: 28.000,00 TL
  5. derhal

Land Rover Arazi Şanzımanı (1.667 Oran)

Ynt: Land Rover Arazi Şanzımanı (1.667 Oran) Erhan Bey, aracım Discovery v8 ve lastikleri 33" yaptıktan sonra araç ağırlaştı sanırım 1.41 ile çözebilirim ancak sormak istediğim orta diferansiyelde bir sıkıntı varmı diff lock sorunsuz çalışıyormu?

6. derhal

Discovery ve Defender İcin 1.22 Oran Arazi Sanzumani

Ynt: Discovery ve Defender İcin 1.22 Oran Arazi Sanzumani ;D

7. derhal

Discovery ve Defender İcin 1.22 Oran Arazi Sanzumani

Ynt: Discovery ve Defender İcin 1.22 Oran Arazi Sanzumani şanzımanın fotoraflarını eklemeniz mümkünmü birde İzmire kargo ücreti için kaç kg gelir. Pazarlık payıda varsa yedek parça olarak kenara koyabilirim.
  8. derhal

YENİ NESİL GENİŞ VİDALI LAND ROVER DEFENDER DODİK

Ynt: YENİ NESİL GENİŞ VİDALI LAND ROVER DEFENDER DODİK sabırsızlıkla bekliyorum :)
  9. derhal

YENİ NESİL GENİŞ VİDALI LAND ROVER DEFENDER DODİK

Ynt: YENİ NESİL GENİŞ VİDALI LAND ROVER DEFENDER DODİK Elinize sağlık çok güzel görünüyor... Discovery 1 içinde üretiminiz varmı ?

10. derhal

Benzin ile Yanan Kibrit (ÇAKRİT) - Sadece 2,5 Lira

Ynt: Benzin ile Yanan Kibrit (ÇAKRİT) - Sadece 2,5 Lira bende su anda baktım daha ucuza satanlarda var gercı buyuk renklı olanlar hala en ucuz gezenbılırde fakat dıgerlerınden ucuz olanlarıda var bes on kurus ta olsa ucuzlar..o yuzden krom olanlardan bır daha getırmıyecegım cunku daha ucuzları...

11. derhal

aselsan 4011

Ynt: aselsan 4011 ilanınız güncelmi
  12. derhal

Ynt: Benzin ile Yanan Kibrit (ÇAKRİT) - Sadece 2,5 Lira tamamdır teşekkür ederim sizden haber bekliyorum

13. derhal

mıdland alan 77 am fm

Ynt: mıdland alan 77 am fm ilanınız güncelmidir
  14. derhal

Ynt: Benzin ile Yanan Kibrit (ÇAKRİT) - Sadece 2,5 Lira ben de dört ad istiyorum özelden iletişim bilgilerinizi gönderebilirseniz sizi ararım. şimdiden tşk.
  15. derhal

Satılık 94 XJ

Ynt: Satılık 94 XJ satılmadıysa hayırlı satışlar dilerim. aracınız kaç model

16. derhal

1995 Model Cherokee

Ynt: 1995 Model Cherokee hayırlı satışlar dilerim, ancak araçla ilgili detaylı fotoraf rica edebilirmiyim
  17. derhal

Jeep Grand Cherokee WJ

Ynt: Jeep Grand Cherokee WJ ii satışlar dilerim gerçekten güzel ve temiz bi araca benziyor..
  18. derhal

91 Model Cherokee Limited 4.0 (Satılık)

Ynt: 91 Model Cherokee Limited 4.0 (Satılık) Eğer mümkünse aracın iç fotoraflarını ekleyebilirmisiniz Teşekkürler şimdiden

19. derhal

SATILIK BEYAZ XJ 4.0 JEEP

Ynt: SATILIK BEYAZ XJ 4.0 JEEP Hayırlı satışlar, dilerim
  20. derhal

İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezisi (27 - 28 Mart 2010)

Ynt: İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezisi (27 - 28 Mart 2010) Fotoraflardan görüldüğü kadar çok güzel bir gezi olmuş. Katılamadımız için üzüldüm

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

SON KONULAR

Geri