Arama sonuçlarınız

1. xzekk

Gezi için Bisiklet Seçimi

Ynt: Gezi için Bisiklet Seçimi aslında aradıgım bisikleti buldum ama daha alamadım.araştırmalarımda kaliteli beni yolda bırakmayacak kadro ölçüleriyle ve saglamlıgıyla trek markası hep öne çıktı.trek'in bisikletlerinde ömür boyu kadro garantisi var ama fiyatlar biraz üst seviyede ama bir o...

2. xzekk

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Umarım Özgur Bey
  3. xzekk

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu merhabalar ozgur0ozdemir Antalyada etkin bi şekilde faaliyet gösteren todosk ve addk var.ikisininde pazar günü yürüyüşleri olur.todosk antalyada uzun bir geçmişi olup addk yeni bir oluşumdur.ben ikisinede ulaşım için linkler vereyim...

4. xzekk

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Evet haklısınız Argun bey :) Aldım botu ve ilk faliyetimi yaptım çok rahat ve konforluydu.Ayaklarımı yeterince sıcak tuttu.Sanırım normale göre biraz fazla sıcak tutuyor event astar.yabancı bi kaç forumdada bunu okumuştum.
  5. xzekk

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhabalar Karrimor markasının bu ayakkabısı için ne düşünüyorsunuz? Event astarını kullanıyor goretex e yakın bi performans sergileyebilir mi acaba http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=30&alt_kat_id=405&id=8335#sekme

6. xzekk

St Paul Yolu yürüyüşü Kasım 2010

Ynt: St Paul Yolu yürüyüşü Kasım 2010 Çok keyifli bir gezi olmuş.Yazınızıda çok begendim.Bende Antalya'da yaşıyorum şu an için değilde gelecekte bende St Paul Yolunda yürümeyi düşünüyorum.Sayenizde bölge hakkında güzel fikirler edinmiş oldum.Teşekkür ederim

7. xzekk

Gezi Raporu Nasıl Yazılır?

Ynt: Gezi Raporu Nasıl Yazılır? Güzel bir bilgilendirme olmuş. Teşekkür ederim
  8. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya Teşekkür ederim Dilek hanım umarım en kısa zamanda gidebilirsiniz.Antalya'da görülmesi gereken gizli köşelerden birisi.Sıcak yaz günlerinde oranın soguk suyuna girmek insanı canlandırıyor :D
  9. xzekk

Ynt: Gezi için Bisiklet Seçimi Teşekkür ederim dostum tavsiyelerini hemen inceleyecem :)

10. xzekk

Adrasan - Sazak koyu

Ynt: Adrasan - Sazak koyu Sonunda vardım sahile ve karşımdaki güzellik karşısında nasıl duygulandığımı sanırım hiç unutmuyacam.Hemen kendimi denize attım.Serinledim :) Sahilde hiçbir yapılaşma olmaması kendi halinde kalması ise günümüz için çok ilginç geldi doğrusunu ve beni çok mutlu...

11. xzekk

Adrasan - Sazak koyu

Ynt: Adrasan - Sazak koyu Yaklaştığımı hissediyorum ve neyle karşılaşacağımı cok merak ediyorum.2 saatte yakındır yukarı doğru eğimle ilerliyordum.Şimdi iniş zamanı. Yolda bi çeşme vardı ama malisef kurumuştu. Yaklaşıyorum...
  12. xzekk

Adrasan - Sazak koyu

Ynt: Adrasan - Sazak koyu

13. xzekk

Adrasan - Sazak koyu

Adrasanda mükemmel bi havada başlıyor yürüyüşüm. Hedefim sazak koyuna varabilmek. Adrasan sahilinin sol yakasından, sahilden 100 metre geride başlıyor yolculugum. Toprak patikadan ilerliyorum.Yavaş yavaş yukarı çıkıyor yol.çıktıkça herşey dahada güzelleşiyor. Kendimi daha özgür hissediyorum her...
  14. xzekk

Merhabalar arkadaşlar bir süredir dogru bir bisikleti nasıl seçecegim konusunda araştırma yapıyorum. amacım tatil zamanlarında antalyadan bisikletimle uzaklaşabilmek, başka ilçelere yada yakındaki illere gidebilmeyi istiyorum hatta ege turuna çıkmayı. ihtiyacım olan yol bisikleti bunun...
  15. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya Siteden fotoları gördüm çok güzellerdi :) teklifin için çok teşekkür ederim cok memnun oldum ama ögrenci konumundayız tahmin edebilecegin üzere bu durum biraz sıkıntıya yol açabiliyor :-\

16. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya Teşekkür ederim dostum her ne kadar kanyon çok büyük olmasada zevkli bi etaptı.şehre yakın olmasıda bi avantaj tabi :) Tekrar başka etaplarda görüşmek üzere
  17. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya Burasıda kanyonun üst kısmı
  18. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya devam..

19. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Ynt: Güver Kanyonu-Antalya fotoların devamı
  20. xzekk

Güver Kanyonu-Antalya

Antalya'nın kuzeyinde Düzlercam Parkı yakınındaki Güver kanyonu, 2 kilometre uzunluğa, 30 metre genişliğe ve 115 metre derinliğe sahipdir. Suyun kayaları aşındırmasıyla meydana gelmiştir.2007 yılında tabiat parkı ilan edilmiştir.Çeşitli hayvanlarda bölgede bulunmaktadır.Antalya'nın içme suyunun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

SON KONULAR

Geri