Arama sonuçlarınız

1. 69A033

Fj80

Ynt: Fj80 Orjinal Sepet düşünürseniz bende var. Tavana montajlı Alüminyum..

2. 69A033

Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser Vx80 Günlüğü Vinç işini hallettim. Warn Xeon 12 aldım. Ne işime yarayacak bilmiyorum ama aldık işte.. İş yüzünden araziye çıktığımız yok. Muayene zamanı gelmişti, Hazır muayene zamanı gelmişken vinç proje tadilatı ve ruhsata işleme işini bir arada halledeyim...
  3. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser Vx80 Günlüğü Teşekkürler Adnan bey, Daha iyisi inşAllah sizin olur. bâki muhabbetle...

4. 69A033

Benim ufaklığın son hali

Ynt: Benim ufaklığın son hali 4,88 'e gerek varmı? Lastikleriniz 35 değil mi?
  5. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Warn iki katı olsa alacağım tam olarak üç katına tekabül ediyor.. Goliath alacağım sanırım büyük ihtimalle... Goliath 16800 LB var mesela "Heavy Duty" diye satılıyor 1.360 tl.

6. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Sonunda Avusturalyadan beklediğim Ön Tampon geldi ve montajı yaptım. Aracın son durumunu yayınlıyorum. Bu güne kadar yapılan İşlemler : ARB Ön Tampon ARB Port Bagaj ARB Old Man Emu Yükseltme Kiti ARB IPF Sis Farı (Ön Tamponda) ARB Safari Snorkel...

7. 69A033

Sahibinden.com'daki Saçma İlanlar...

Ynt: Sahibinden.com'daki Saçma İlanlar... "kimse kimseye zorla bişey satamaz ister alırsınız ister almazsınız" Bu doğru bir şey değil, Çünkü herkes mantıklı düşünmez ve hareket etmez. Serbest piyasa dediğiniz olayın taban ve tavan fiyatlarını birkaç bilinçsiz alıcı oluşturur. İlan veren...
  8. 69A033

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Günaydın
  9. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Selamlar, Lastik konusunda CDM-SUBARU nickli Erkan bey size yardımcı olur. (0 533 268 94 64) Kendisi birçok marka Off-Road lastikleri ithal ediyor. Orjinal Jantları düşünmem lazım ama ön tamponu satarım. Dodik konusunda orjinal bulmak...

10. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Mapa yerlerinde 10 mm sac kullandık ve tampona değen tüm kısımlarını gazaltı kaynakla doldurduk, Mapalar tamponun iç hizasına denk gelen yerlerden de şaseye ayrıca bağlı, Bu noktalarda da 10 mm sac ve ince diş özel çelik civata kullandık. + bijon...

11. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Kaç mm sac kullandınız siz abi ?
  12. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Tartmadım abi. Hafifletmek için bazı şeyler var aklımda.. Söktüğümde tartacağım. Birde köşe kısımlarıda çapraz şekilde kesebilirim biraz fazla dışarda gibi görünüyor.

13. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Taroto'dan sipariş ettiğim Ön Tamponu beklerken boş durmak istemedim. Arka tampon projesini tamamladım. Öncelikle uzun bir süre araştırdım ve örnekler inceledim, kafamdaki modeli oluşturdum ve ölçülendirdim. Teknik ressam bir arkadaşımdan...
  14. 69A033

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Evet abi aynen öyle.. Bana düşmez birşey söylemek, Ancak senin gayretle, inatla burayı hareketlendirme adına mesajlarını ve onların pek işe yaramadığını gördükçe üzülüyorum.
  15. 69A033

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Günaydın abi.

16. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Ön, Arka, Orta %100 Diferansiyel kilitleri mevcut, Zaten bu araçların en büyük özelliği bu kilitler. Motor benzinli 4476 cc olması lazım. Otomatik şanzuman. Üzerinde 6 ay önce takılmış Prins LPG var.
  17. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Kit 3 inch ARB Oldman Emu. Ancak bu kitin iki seçeneği varmış, Biz heavy duty sert yayları olanı seçtik, (Usta özellikle bunu önerdi) Sanırım bundan dolayı yüksek görünüyor. Mevcut orjinal tampon ile 37 sığmaz. Ön Tampon değişince 37 rahatlıkla...
  18. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü Gündüz gözüyle birkaç resim...

19. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü İlk aşama tamamlandı. Aracımın zaten muayene zamanı gelmişti, Tek seferde muayeneden kusursuz geçtim. Ardından Tem Servis Suat usta'nın yolunu tuttum. Taroto'dan aldığım ARB Oldman yükseltme kitini ve Şnorkeli taktık. Ardından...
  20. 69A033

Ynt: Bir Jeep'cinin Land Cruiser VX80 Günlüğü A evet haklısın. Şimdi tekrar baktım http://www.intercotire.com/tires.php?id=13&g=1 Bogger'ın 16 için geniş tabanlı ve 35 seçeneği varmış. Biz bunu görememiştik.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri