Arama sonuçlarınız

1. H

Çekme Karavanim Baglandiginda Aracimin Arkasi Havaya Kalkiyor?

Arkadaşım çekme karavanın hayırlı olsun,bende çekme karavan sahibiyim ve marmara bölgesi içerisinde trakya ve izmit adapazarı arasında 5 yıldır karavanla tatil yapmakta ve gayet huzurlu yolculuklar yapmaktayım. senin sadece biraz tecrübesizliğin olduğu kanatindeyim. sana naçizane bilgiler...

2. H

Çekme Karavan ve KGS

Ynt: Çekme Karavan ve KGS Yanlış anlaşılmasın!! Karavan veya römork ücreti kredili olarak aynı kgs den alınmakta. örneğin: 1. geçiş araç 3 tl / karavan 0 tl - 2. geçiş araç 3 tl / karavan 3 tl- 3. geçiş araç 3 tl / karavan 3 tl - Otoyol kull.yok araç...
  3. H

Çekme Karavan ve KGS

Ynt: Çekme Karavan ve KGS Arkadaşlar 3. sınıf kgs veya OGS almanıza gerek yok. elinizdeki kgs veya ogs yi kullanıyorsunuz ve arkada bulunan ilave römork bir sonraki gişede normal fiyat üzerinden tahsil ediliyor.. Taaa ki bir daha paralı otoyola girmeyeceksiniz. O zaman 1 hafta veya 15 gün...

4. H

Motokaravan Dönüşümü için Teknik Tadilat Projesi Onay ve Ruhsatlandırma İşlemleri

Ynt: Motokaravan Dönüşümü için Teknik Tadilat Projesi Onay ve Ruhsatlandırma İşlemleri Arkadaşlar yeni çıkan kanuna göre, sanırım 2009 ocaktan itibaren ABS fren sistemi olmayan araçlar karavan projesi yaptırılamıyor. İyi bir araştırma yapmadan işe başlamamanızı tavsiye ediyorum...
  5. H

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Ynt: Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124) Arkadaşlar aracın boyutları ile karavanın uzunluğunu görsel olarak yorumluyorsunuz. Sayın Doğan Böncü tamamen teknik ve uygulamalı olarak çok güzel açıklamalarda bulunuyor. Karavan 4 metre olmuş veya 5 buçuk metre olmuş önemli...

6. H

Eura Mobil

Ynt: Eura Mobil İlk üretilen Türk uçağı 1936'da üretilen ilk Türk uçağını biliyor musunuz? Neden bizim uçak sanayiimiz, neden tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir araba markamız yok? Bunca yıldır var olan devler neden sanayi alanında büyük bir atılım yapmadı? Neden hâlâ...

7. H

Eura Mobil

Ynt: Eura Mobil Cem bey, herhalde yanlış anlaşılma olmuş benim bahsettiğim kayseri uçak fabrikası filan değil istanbul da bulunan uçak fabrikası Kayseride ki devlet teşviki beşiktaştaki özel teşebbüs. Ayrıca adamı öyle bir yok etmişler ki bir daha esamesi okunmuyor . Sizin ve...
  8. H

Türkiye'de İlk %100 Yerli Üç Tekerlekli Motosiklet (Caza)

Ynt: Türkiye'de İlk %100 Yerli Üç Tekerlekli Motosiklet (Caza) Sevgili Turan usta, Birkaç gün önce başka arkadaşlar için yazmış olduğum yazının bir benzerini size de yazmak istiyorum. Cumhuriyetimizin kuruluş yılların da savaş'tan çıkmanın neticesi büyük bir yokluk ve yoksulluk...
  9. H

Eura Mobil

Ynt: Eura Mobil Arkadaşlar Türk milletinin çalışkan olmadığını ima eden arkadaşlarıma küçük bir örnek vermek istiyorum. Atatürk bu sözü ettiğinde yurdumuzda çok değerli bir müteşebbis vardı. Sanatçı melike demirağ'nın amcası, yurdumuzu demirağlar ile ören, onuncu yıl marşının ilham kaynağı...

10. H

Çekme Karavanın Ağırlığı ile Çeken Aracın İstihap Haddinin Bağlantısı Nedir?

Ynt: Çekme Karavanın Ağırlığı ile Çeken Aracın İstihap Haddinin Bağlantısı Nedir? Arkadaşlar kusura bakmayın, arada bir aranıza katılıyorum. Ancak anladığım kadarı ile bazılarımız yanlış hesaplarda bulunabiliyor veya kullandığı aracın üretici bilgilerini araştırmamış olabiliyor. Şöyle ki...

11. H

Motokaravan Camları için Isı Yalıtımı - Güneşlik

Ynt: Motokaravan Camları için Isı Yalıtımı - Güneşlik Özür diliyorum, ben sadece yorumları ve ilginç konuları takip ediyordum. Ancak bu parlak yaldızlı (çift taraflı olan)birazda kalın cam için koruyucu malzeme 2 aydır bim mağazalarında 2 liraya satılmakta, fakat kimsenin ilgisini...
  12. H

Tek Başına Karavanı Araca Bağlarken Basit Bir Çözüm

Ynt: Tek Başına Karavanı Araca Bağlarken Basit Bir Çözüm Ahmet bey anlatımınızdan sonra tekrar fotolara baktım. İnsanı tek başına uğraştıracak, belki de araçlara zarar verdirecek bir olayı gayet basit, basit olduğu kadar da kimsenin aklına gelemeyecek kadar kullanışlı bir şekilde bağlayacak...

13. H

Tek Başına Karavanı Araca Bağlarken Basit Bir Çözüm

Ynt: Tek Başına Karavanı Araca Bağlarken Basit Bir Çözüm ben bu konudan birşey anlayamadım lütfen ayrıntılı olarak açıklarsanız memnun olurum. saygılarımla ..... hikmet önsüer

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri