Arama sonuçlarınız

1. 80

Yurtdışına Yerleşmeyi Düşünüyorum

Hocam inanın çoğu kişi sizin gibi düşünüyor, ancak elinde imkan yok, ben şahsen yerinizde olsam, arkama bile bakmam, çok ciddiyim... Kendinizi değil, çocuklarınızı düşünün, Selamlar, saygılar...

2. 80

Başlangıç Motorsikleti Olarak Süpertenere 660z

Çok güzel bir yazı.... Sözüm meclisden dışarı, "telf.da iphone, motorda illa BMW" diyenleri de hiç anlamamışımdır... ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. 80

Başlangıç Motorsikleti Olarak Süpertenere 660z

Naçizane bir tavsiye, mutlaka ileri sürüş eğitimi alın, hangi motora binerseniz binin ama en büyük tecrübenin bu eğitim olduğunu göreceksiniz, ki Tenere zaptedilmesi zor bir motordur, piştikçe üst basamağa çıkın.... ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 80

TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012

Ynt: TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012 Bundan daha güzel sevap düşünemiyorum, hakikaten çok anlamlı, hepinizin eline sağlık... Trabzon'a sevgiler, selamlar.
  5. 80

2001 VX100 icin master window switch araniyor

Ynt: 2001 VX100 icin master window switch araniyor Orjinali çok pahalıysa, silikon ve japonla sabitlemeye bakın, Yoksa en ucuz Moskova ve Dubai'den bulursunuz...Ama Orj.i çok pahalı değilse hiç uğraşmayın çünkü parça kodlarında en ufacık bir hata olursa elinize tamamen farklı bir parça gelir...

6. 80

trabzon araklı

Ynt: trabzon araklı Trabzon'dan yeni ayrılan biri olarak, burnumda tütüyor Karadeniz... Bence en kısa zamanda bütçenize uygun bir 4x4 alın ve Artvin'e kadar tüm Karadeniz'in keyfini çıkartın...Pişman olmayacaksınız... Selamlar

7. 80

Turkiye de Landcruiser HDJ 105 varmidir ?

Ynt: Turkiye de Landcruiser HDJ 105 varmidir ? Pardon HDJ'yi sonradan gördüm. Konuşulan HZJ idi... ::)
  8. 80

Turkiye de Landcruiser HDJ 105 varmidir ?

Ynt: Turkiye de Landcruiser HDJ 105 varmidir ? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77750.msg960157#top Daha önce de konuşuldu ancak maalesefe bağlandı... ??? Selamlar
  9. 80

replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı

Ynt: replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı Fiyat zararına 500TL olarak güncellenmiştir... Jantlar temizlenerek boyanmıştır... İlgilenenler için Ankara'dadır. Limit Otomotiv Sanayi Mamülleri Tic. Ltd. Şti. İvedik OSB 778. Sokak No:110 Yenimahalle / ANKARA Telefon: +90 312 395 91 25...

10. 80

Alınık vx80 için 16'' jant.

Ynt: Alınık vx80 için 16'' jant. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77787.0 İlgilenirseniz, Ankara'da, bir bakın, jantları bıraktığım arkadaş sanırım boyatmış da. Beğenirseniz hallederiz, zira ben de zararına da olsa elden çıkarmak istiyorum. Selamlar.

11. 80

"Şaşkın" şöhret yolunda ilerliyor

Ynt: "Şaşkın" şöhret yolunda ilerliyor Çok harika olmuş, süper...
  12. 80

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Evet abi, Jantlarım ve yeni lastiklerimle çok iyiyiz artık... Selamlar

13. 80

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Haklısın abi, sonuna kadar, Takıldım ben, yine de yanlış anlama dedim, Vazgeçtim zaten lastiğimi aldım... Güle güle kullan abicim...
  14. 80

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Valla sadece o kadarım abi, Jantları hüplettin valla... Ta İstanbul'a gelmiştim ama sana kısmetmiş, güle güle kullan... Samimiyetimle söylüyorum sakın yanlış anlama... Selamlar
  15. 80

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Hakkaten benim de dikkatimi çekti, silecekler neden sağdan diyecektim???

16. 80

Ynt: replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı Jantlar halen Ankara'dadır, klasik olarak Güncel... ;D
  17. 80

Ynt: replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı Güncel...
  18. 80

Ynt: replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı Temiz, az kullanılmış bir 31x10,5x15 AT lastik takımıyla takas da yapabiliriz... Selamlar

19. 80

Ynt: replica toyota 80vx 6x139.7 jant takımı Jantlar Ankara'dadır, görmek isteyen olursa tam adresi verebilirim... Selamlar
  20. 80

ilk gps nasıl olmalı

Ynt: ilk gps nasıl olmalı Ben de konuya çok vakıf değilim, tam bilmiyorum ama, cihazla birlikte içindeki harita da çok önemli diyorlar... Üstadlar daha iyi bilir. Selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri