Arama sonuçlarınız

1. ahkann

İzmir'de Doğa Sporları Mağazaları nelerdir. Tavsiye lütfen...

Merhabalar İzmir'e yeni yerleştiğim için doğa sporları ile ilgili malzeme satan mağazaları bilmiyorum. Bazı eksiklerim var. İzmir tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

2. ahkann

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı Merhaba Adım Ahmet ve 2006 yılından beri sea kayak ile kürek çekiyorum. Yaklaşık 20 yıldır uzun mesafe bisiklet, doğa yürüyüşleri ve dağcılık yapıyorum. Sonunda gemileri yaktım ve İstanbul'u bırakıp geçen yıl Gökova'ya yerleştim (bu kararımdaki en büyük etken...
  3. ahkann

Kaçkar Dağları'nda Trekking Zamanları

Ynt: Kaçkar Dağları'nda Trekking Zamanları Merhaba Biz iki yıl önce temmuz başında Ayder-Hazindak-Pokut-Sal rotasında 2 gece çadır konaklamalı trekking yapmıştık. Bu senede 7-8 günlük Kaçkar turu planlıyoruz. Ben Kaçkarlar denince hep Temmuz başı ile Ağustos sonu arasını düşünüyorum. Sis...

4. ahkann

Kaçkar Turu

Merhabalar Ben ve iki arkadaşım bu yaz 15 Temmuz - 30 Temmuz arasında toplamda 8 günlük bir Kaçkar faaliyeti planlıyoruz. Rotamızı Yukarı Kavron, Derebaşı Gölü, Kavron Geçiti Davali, Taşbaşı, Sırakonaklar, Soğanlı, Hevek Geçiti, Dilberdüzü, Olgunlar, Yaylalar, Karamolla, Körahmet, Satelef...
  5. ahkann

Kaçkar Eteklerinde 3 Gün (Temmuz İlk Haftası 2008)

Ynt: Kaçkar Eteklerinde 3 Gün (Temmuz İlk Haftası 2008) Önerileriniz için teşekkür ederim. Aslında geziyi Tirovit veya Elevit Yaylasında sonlandıracağım. Dönüşü Çat üzerinden yapacağım için Çat'tan bahsettim. Bu arada araba kendi arabam ile gideceğimden aracı Çamlıhemşin'de bırakmayı...

6. ahkann

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Ben uzun yıllardır dağ bisikleti, trekking ve kamping yapıyorum. Mevsimine göre de, sea kayak ve kültür gezileri gerçekleştiriyorum. Eşim de doğaya aşık olduğu için faaliyetlerde beraberiz. Herkese sevgiler.

7. ahkann

Kaçkar Eteklerinde 3 Gün (Temmuz İlk Haftası 2008)

Arkadaşlar Temmuz ayının ilk haftasında Karadeniz'de olacağım ve eşimle birlikte Kaçkarlar'da iki gece çadır kamplı 3 günlük bir yürüyüş yapacağız. Her ikimizde trekking konusunda deneyim sahibiyiz ancak Kaçkarlara ilk defa gidiyoruz. Rotamız; Aşağı Kavron Yaylası, Samistal Yaylası (1. gece...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

SON KONULAR

Geri