Arama sonuçlarınız

1. falken

2006 Lc Prado Ve Zeytinburnu Gökdere Toyota Servis Rezaleti.

merhaba arkadaşlar araba piyasası uçunca yeni araba alamayacağımı anlayıp 4 yıldır sorunsuz kullandığım 2006 model land Cruiser Prado aracımı elini yüzünü toplayıp 5 sene daha bıneyim dedim.aracım 365,000kmde motor şanzıman orjinal.hiç ellenmedi. 3 haziran 2020 bir abimizin tavsiyesi ve ısrarı...

2. falken

Lc Prado Yakıt Tüketimleriniz Nelerdir?

merhaba arkadaşlar. prado düşünen ve almak isteyenler bilgi sahibi olması için yakıt tüketimlerinizi paylaşalım. şehir içi-şehir dışı- ortalama tüketim-ortalama hız bilgilerini lt-100km olarak paylaşalım not: paylaşırken aracınızın modeli km bilgisi paylaşırsak sevinirim. aracınızda vinç...
  3. falken

Lc Prado Araçlarımızda Karşılaştığımız Kronik Sorunları Paylaşalım.

merhaba arkadaşlar. malum kronik sorunu olmayan araba yok. pradolarda karşılaştığımız kronik sorunları ve çözümleri buradan paylaşalım. not: paylaşırken aracınızın modeli km bilgisi paylaşırsak sevinirim.

4. falken

Lc Prado Whatsapp Grubu Hk.

merhabalar arkadaşlar. lc prado kullanıcıları olarak site üzerinden iletişim kurmaktayız. anlık ve daha hızlı iletişim için whatsapp grubumuz mevcut. katılmak isteyen LC prado kullanıcılarının özelden pm atması yeterlidir. hepinize keyifli sürüşler dilerim.
  5. falken

2003 LC prado 4,0 kullanıcı kılavuzu

iyi günler sayın abilerim kardeşlerim. araç almadan konuşmama kararım bu hafta itibariyle bitmiş eğer kabul ederseniz bende aranızda bir yer sahibi olmak isterim. uzun bir arayış araştırma ve beklemenin ardından offroad kulvarına LC prado ile girmeye karar verdim. çok doğru bi karar...

6. falken

L200 hakkında bilgi ve tavsiye...

öncelikle böyle bi forumda bulunmaktan gurur duyuyorum..bir süredir sizi sadece dinlemekte yetindim..şimdilerde de 4x4 sevdam tavan yaptı..siz değerli insanlardan fikir ve görüşlerinizi rica ediyorum..:) 4x4 incelemelerim ve sizin yazdıklarını okudukça hilux,disco,vitara,navara,L200,cherooke...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri