Arama sonuçlarınız

1. holy_diver

Actyon Sports Sanzuman Sorunu Acİl Yardİm Lutfen

Ustanın bilgilerini alma şansım var mı hocam? Aynı sorunları yaşıyorum.

2. holy_diver

2011 Actyon Sports Vinç Uygulaması

Konuda en son ne yaptınız?
  3. holy_diver

Anahtar Sahibini Arıyor!!!

Ben de çok üzüldüm. Sahibini buradan başka yerde bulma şansım yoktur herhalde. Umarım çıkar.

4. holy_diver

Anahtar Sahibini Arıyor!!!

Saroz tarafında kamp yaptığım alanda buldum. Sahibi bana ulaşsın lütfen. Ya arabayı bana versin yada gelsin anahtarını alsın :)
  5. holy_diver

Actyon Sports Sanzuman Sorunu Acİl Yardİm Lutfen

Hocam son mesajdan sonra alacağım araçtan soğudum valla.

6. holy_diver

EXTWAY Doğa Sporları - Cesaretin Kadar Özgürsün -

Kısaca özetlemek gerekirse Extway; doğa sporlarını sevdirmek, doğa bilincini ve sevgisini kaybetmeden doğayla mücadele etmeden doğaya uyum sağlayarak ve doğayı koruyarak güvenli bir şekilde kişisel ve toplumsal gelişime yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Deneyimli eğitmen ve rehberler...

7. holy_diver

2* Dalıcı Sertifikası İçin 20 Kayıtlı Dalış ?

Ynt: 2* Dalıcı Sertifikası İçin 20 Kayıtlı Dalış ? Ben burda bir konuyu daha dile getirmek istiyorum 20 değil 50 dalışını zda olsa siz su altında 2 yıldız eğitimi alıcak bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz eğitimi alıcağınız kurum önce sizi o seviyeye getirmeli. Çünkü siz 2 * olduğunuzda kendi...
  8. holy_diver

Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı

Ynt: Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı Konuyla ilgili başvurunuzu TSSF internet sitesindeki linkten ve aşağıdaki iletişim bilgilerinden iletebilirsiniz. Neyazıkki böyle şeyler oluyor.ama burda yanlış iki taraflı yapılıyor. İnsanlar genelde eğitim alıcağı yeri seçerken eğitmenlerin Eğitim...
  9. holy_diver

LİDAM, Yetenekli Köpekler ve Sahiplerini Arıyor

Ynt: LİDAM, Yetenekli Köpekler ve Sahiplerini Arıyor Mayıs ayında Ankara'da IRO sınavı olucak.Ayrıca şunuda belirtmek isterimki köpek kullanıcısı arkadaşların yanı sıra köpeksiz bize yardımcı olmak isteyen kişilerede ihtiyacımız var.

10. holy_diver

Garmin Mobile XT 5.00.20 için topografiik Türkiye haritası

Ynt: Garmin Mobile XT 5.00.20 için topografiik Türkiye haritası Sanırım bu konuda bilgisi olan kimse yok :-\

11. holy_diver

Garmin Mobile XT 5.00.20 için topografiik Türkiye haritası

Arkadaşlar sizden acil bi ricam var. Ben hem gps hem iletişim amaçlı ve de ortak çalıştığımız diğer SAR ekiplerinin kullandığı programlara uygun olması için telefona Garminin programını yükledim ama şimdi acil olarak Türkiye'nin Topografik haritasına ihtiyacım var. Telefon HTC HD mini ve program...
  12. holy_diver

Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi

Ynt: Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Kene’ye Dair Tüm Sorular Cevap Bulacak Marmara Belediyeler Birliği’nde gerçekleştirilen eğitim programları çerçevesinde, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Erdal POLAT’ın katılımıyla “Keneler ve Bulaştırdıkları Hastalıklar...

13. holy_diver

Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi

Ynt: Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi ozaman bende başka bi soru sormak istiyorum bu virüsü taşıyan kenenin yaşadığı bir irtifa aralığı var diye biliyorum bu konuda bilgisi olan varmı?
  14. holy_diver

7-8 Haziran Saroz Dalışı

arkadaşlar 7-8 haziran saroza gidiyoruz ayrıntılar yakında 8)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri