Arama sonuçlarınız

1. Bora Sevim

Duster ile Güzel bir hafta sonu gezisi

Kuzeyde yoğun kara kışlar yaşanırken,güney batıda güzel bir hafta sonu gezisinden bir kaç resim.

2. Bora Sevim

Sarıgerme Mavi Dalış Center

Sualtına gönül vermiş dalıcı,dalıcı adaylarına tavsiye edeceğim bir dalış merkezi ,dalış bölgesi oldukça zengin,ekipmaları ve teknesi dalış ağırlıklı olarak dizayn edilmiş irtibat : Şükrü Hoca 0533 240 26 45 http://www.mavidalis.com.tr şimdide sırada resimler var :),
  3. Bora Sevim

Muğla bölgesinde etkinlikler neden yapılmıyor???

Arkadaşlar muğla ekibi olarak neden belirlediğimiz uygun bir günde hafta sonu ailecenek araçlarımızla piknik gezi vs neden düzenlemiyoruz,gezilecek görülecek o kadar güzel yerler varki.. Bora sevim-Dalaman

4. Bora Sevim

Duster Fanclub Sitesi Hakkında

Nedersiniz????
  5. Bora Sevim

Dusterim :) ve yaptıklarım

Şuana kadar yaptıklarım; Aracımı aldığımda ilk sahibi çeki demirini sağ olsun taktırmıştı,ruhsata işli voltaj beslemesi var. Lumar cam filmi yaptırdım,kolçek takılıydı.siyah olarak aldığım park sensörleri serviste gövde rengine boyatılıp kendim monte ettim(çeki demiri hiç sorun yaşatmıyor) 3M...

6. Bora Sevim

Duster ile bende aranızdayım

(Dacia Duster 4x2 1.5 dci 85 hp laurette+look paket+güvenlik paketi+deri direksiyon deri vites topuzu) Bazalt Gri 2011 model ruhsata işli çeki demirli ve voltaj soketli ikinci el bir araç aldım.8000 km'de Aracıma sırasıyla yapmayı düşündüğüm işlemler 1.Lumar cam filmi. 2.indash navitec 7000...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri