Arama sonuçlarınız

1. W

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu merhaba, bu siteyi hep pasif takip ettim ama artık aktifliğin zamanı geldi:) ismim fatih,istanbulda yaşıyorum honda motosiklette çalışıyorum motorumla yurtiçi yolculuk yapmayı ve kampı çok seviyorum öyle ki 31 yaşındayım sadece 1 kez otelde kaldım...

2. W

Maden Deresi

Ynt: Maden Deresi gerçekten müthiş bir yer...yanlız yılan vb sürüngenlerden korkan arkadaşlar varsa sabah ve öğleden sonra dere kıyısından parkuru takip etmeleri tavsiyemdir.2010 yazında bayan arkadaşlar yılan vs.bayağı bir zorlanmışlardı:)
  3. W

Türkiye'de Zorda Kalındığı Zaman Yenilebilecek Böcek Türleri

Ynt: Türkiye'de Zorda Kalındığı Zaman Yenilebilecek Böcek Türleri bence önceden imtiyazlı davranıp bu yöntemleri hatırlamaya muhtaç kalmamak gerekeiyor:)

4. W

SUZUKI JİMMY

Ynt: SUZUKI JİMMY daha öncesinden bir sürüş tecrübem oldu.120 km üzerindeki süratlerde uygun bir araç olmadığının ve sarsıntısının çok olduğunun farkına varabildim...yinede hatırlatma için teşekkür ederim.. ;)
  5. W

SUZUKI JİMMY

Ynt: SUZUKI JİMMY teşekkür ederim sağolasın...

6. W

Kandıra - 2010 Yaz Kampı

Ynt: Kandıra - 2010 Yaz Kampı bitki örtüsünün yapısı nedeniyle çok uygun bir yer...

7. W

SUZUKI JİMMY

Ynt: SUZUKI JİMMY hımm rampaları yavaş çıkar ;)bizim patronun hanımında var 46binde...garaj arabası dedikleri türden...fazlalık,yaklaşık 4 aydır yatan bir araç.kısmetse ona niyetlendim.Ama patron kişi bu niyeti belli olmaz.keyfe keder vazgeçebilir.o zmn rahatsız ederim sizi :) 250-270 kuruşta...
  8. W

SUZUKI JİMMY

Bu konu defalarca açılmıştır belki ama bu sefer affınıza sığınarak tekrar açmam gerekiyor çünkü yazılanları derledim topladım ama kafam karıştı...önümüzdeki ay kısmetse 2005 model bir jimmy alacağım.fakat bazı arkadaşların yakıt sarfiyatının çok yüksek olduğu tarzında mesajları var.arkadaşlar...
  9. W

Türkiye'de Zorda Kalındığı Zaman Yenilebilecek Böcek Türleri

Ynt: Türkiye'de Zorda Kalındığı Zaman Yenilebilecek Böcek Türleri bayağı iştah açıcı bir muhabbet almış başını gidior:)

10. W

Kampta Yemek

Ynt: Kampta Yemek ZAMANDAN VE EMEKTEN TASARRUF ETME KONUSUNDA HAKLISIN...

11. W

Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik...

Ynt: Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik... bu mudur?budur:)))
  12. W

23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

Ynt: 23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km budur...2 senedir gerçekleştiremediğim rota...bu kadar mı uyar...aynı hesaplarla günlerce plan yaptım.sonra iş güç elimde patladı.fotolar,anlattıklerın gerçekten mükemmel...bazen işi gücü bırakıp çekip gidesim var:)

13. W

Bolu Kamp Alanı Bilen?

Ynt: Bolu Kamp Alanı Bilen? hayırlı bol keyifli yolculuklar herkese:)
  14. W

Suzuki Jimny Performansı ?..

Ynt: Suzuki Jimny Performansı ?.. iyi de bu araç karbüratörlü değilki hava ayarından bu kadar etkilensin???ben başka bir nedenden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum bu hava muhabbeti yatmadı aklıma???
  15. W

Süphan Dağında Dağcılar Mahsur Kaldı

Ynt: Süphan Dağında Dağcılar Mahsur Kaldı neyseki sorun yok...büyük geçmiş olsun

16. W

Kilimli Göl sezon açılışı...

Ynt: Kilimli Göl sezon açılışı... tek kelimeyle perfect...emeğinize sağlık,paylaşımınız içinde teşekkürler:)
  17. W

Süphan Dağında Dağcılar Mahsur Kaldı

Ynt: Süphan Dağında Dağcılar Mahsur Kaldı arkadaşların durumu hakkında herhangi bir gelişme var mı :-[
  18. W

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşgeldiniz dostlar:)

19. W

Bolu Kamp Alanı Bilen?

Ynt: Bolu Kamp Alanı Bilen? eywallah kardeşim...o zaman kısmetse p.tesi salı benimde abantta kısa süreli bir kampım olacak:)
  20. W

Bolu Kamp Alanı Bilen?

Ynt: Bolu Kamp Alanı Bilen? önümüzdeki hafta kısmetse 2 günlük bir kampta ben düşünüyorum.fakat merak ettiğim birşey var kamp yerindeki çadırların arası mesafelimi yoksa dipdibemi...mağlum köpeğimide yanımda götürmem lazım bensiz durmuyo ne yazık ki:(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri