Arama sonuçlarınız

1. A

2014 17-20 Temmuz Karadeniz-çamlıhemşin-kaçkar

Ynt: 2014 17-20 Temmuz Karadeniz-çamlıhemşin-kaçkar Hala tek başımayım, yüksek ihtimal 22 Temmuzda Rize'de olurum..Hala katılmak isteyen yok mu?

2. A

Ynt: 2014 17-20 Temmuz Karadeniz-çamlıhemşin-kaçkar Benden yana sıkıntı yok, sevinirim... Burda masraf olarak (1) bulunduğunuz şehirden Y.Kavrun'a kadar otobüs, dolmuş vs. var ki ben Kütahyadayım burdan yaklaşık 150tl gibi olur sanırım, (2) bi de dönüş 150.. (3) 7 yada 8 günlük yemek masrafı...
  3. A

Ynt: 2014 17-20 Temmuz Karadeniz-çamlıhemşin-kaçkar Araç falan yok, masraf da yok :) iki kişilik üç mevsim çadır var, pansiyonlar vb...gibi... Planı biraz daha detaylandırdım..Ana rota turuncu olanlar, çok yorulmazsam da sarıları deneyebilirim diye düşünüyorum.. Rota ile ilgili tavsiyeleri...

4. A

Trans Kaçkar

Ynt: Trans Kaçkar Herkese merhaba, çeşitli dergi, kitap vs'den edindiğim ortalama bilgi ile küçük bir kaçkar planı yaptım...Linkten inceleyebilirsiniz. Katılmak isteyen olursa sevirim... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=104165.0 Bu arada en çok da http://www.kackar.org/ sitesinden...
  5. A

Merhabalar, bir kaç yıldır ertelemek zorunda kaldığım kaçkarlar gezimi artık bu yıl yapmak istiyorum. Tarih ve süre için kesin bir durum söz konusu değil sadece işlerim gereği 17 temmuzdan sonra başlamak zorunda. Çok kapsamlı olmayan ve aslında kısa sayılabilecek bir rota hazırladım fakat...

6. A

Rize'de Kaplıca - Ayder mi İkizdere mi?

Merhabalar, Önümüzdeki kurban bayramı tatilini Rize'de geçirmek istiyorum. Daha önce hiç gelmedim. Bölgeyi bilen tanıyan arkadaşalardan yardımcı olmalarını bekliyorum. Öncelikle Van'da öğretmen olduğum için Van'dan geleceğim. Ayder'i yada İkizdere'yi düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla Ayder...

7. A

Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap)

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) tebrik ediyorum, harika fotoğraflar ve ilham veren bi hikaye olmuş...umarım en yakın ağustos da ben de buna benzer bir gezi yapabilirim..Saygılar...
  8. A

2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum...

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... kesinlikle... :)
  9. A

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... herkese merhabalar, daha önce kesinlikle katılmak istediğimi söylemiştim fakat erzurumda bir seminer çıkmıştı ve vazgeçmek zorunda kalmıştım..seminer iptal oldu ben katılmak istiyorum fakat sorun şu ki malzemelerimin...

10. A

LİKYA YOLU HAZİRAN

Ynt: LİKYA YOLU HAZİRAN Merhabalar, Haziran planım öğretmen tayinlerinin uzaması nedeniyle suya düştü..açıkçası ağustos sıcağında çıkacak kadar da cesaretli değilim..önümüzdeki yıl düşünüyorum, katılmak isteyen arkadaşlarla buradan haberleşelim..

11. A

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) Ben vandayım ve bu etkinliğe katılamayacağım için içim gitti...internetten satış olursa çok güzel olur sanırım..
  12. A

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... ben de iki kişilik bir çadır var, 4 yazlık bi çadır ama matın üzerinde kalın uyku tulumu ile çadırda üç kişi kalmışlığımızda var... diğer arkadaşaların durumuna göre 4 mevsimlik bi tane temin edilebilirim...

13. A

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... Selamlar, arkadaşlar ben de katılmak isterim...tarih ve süre benim için uygundur..öğretmen olduğum için izin gibi sıkıntım da yok...aslında likya yolunu planlıyordum ama gün geçtikçe sıcaktan çekincem arttı eğer böyle...
  14. A

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü Haziran'da tüm parkuru yürümek istiyorum. Katılmak isteyen arkadaşlara : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=70909.0
  15. A

LİKYA YOLU HAZİRAN

Ynt: LİKYA YOLU HAZİRAN Yol planını Kate Clow'un kitabına göre ayarlıyorum. Yani yürüyüşler günlük 4 saat 10 saat arası olacak. Ovacıktan başlayıp parkurun sonuna kadar bu planla yaklaşık 4 hafta bitirilebilir fakat sevdiğim yerlerde kampı uzatmayı planlıyorum. Yaklaşık olarak 25 durak var yani...

16. A

LİKYA YOLU HAZİRAN

Merhabalar, Haziran'ın ortasından, okullar kapandıktan sonra Likya Yolu'nun tamamını yürümek istiyorum. Parkurla ilgili tüm bilgi, belge, harita, kitap mevcut. Şimdilerde çok detaylı bir planlama ile uğraşıyorum. Yürüyüş normalde 4 haftada tamamlanabilir fakat ben en 5 ya da 6 hafta olarak...
  17. A

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011)

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Arkadaşlar bu yıl haziranın ortasında başlayıp tüm parkuru yürümeyi planlıyorum. Öğretmen olduğum için ancak okul kapanınca hairanda çıkabilirim yola. Daha çadırda ve kampta kalmışlığım var. Parkuru en az 5 haftada bitirmeyi planlıyorum hatta...
  18. A

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Merhaba, Ben du yıl yürümeyi planlıyorum ve arkadaş bulamadığım için tek başıma yola çıkmaya karar vermiştim. Öğretmen olduğum için ancak Haziran'ın ortasında yola çıkabilirim. Bu arada yolla ilgili tüm bilgiler haritalar,anılar vs vs bende mevcut. Zaten yürüyüş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri