Arama sonuçlarınız

1. mystic

Satılık Ambulans Minibüs Karavan Için

Sahibinden comda van panelvan bölümü VW transporter detay ve açıklama için

2. mystic

Satılık Karavan Için Ambulans Vw T4 Minibüs

Sahibinden com van&panelvan VW transporter açıklama ve detay için
  3. mystic

Daihatsu Materia Kullanan Kaç Kişiyiz

Daihatsu Materia kullanan uye dostlar bu bölümde fotoğraf ve konum ekleyerek toplanalım derim

4. mystic

Freelander Almak İstiyorum

selam dostlar gezenbilirde karavancılık ve clasic vw grublarinda takip ve katılımcılığım var uluslar arası yabanci bir firmanın ege bölge satış yöneticiliğinden Mart 2014 tarihinde emekli oldum yabancidiziizle marka bir çekme karavanımız ve vw t3 1.9 tadı aracım var clasic araçlarla...
  5. mystic

Ynt: Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Selamlar Karavan çekmek için araç olarak vw T3 öneririm Kullanımı hem zevkli hem minibus ( şuan otomobil olarak ruhsattar değişiyor ) Vergisi vizesi sigortası ucuz İçinde 2kişide ayrıca yatabilir arka koltuklar yatak oluyor . Tabii westfaliasını alabilirseniz dahada kebap olur. Anladığım...

6. mystic

Vw T3 Diesel 1,9 Turbo Tdı Otomatik Şanzıman Arıyorum

Otomatic şanzıman arıyorum 541 5935028

7. mystic

Klasik Karavan Topluyoruz

Commer camper toplamak için bir surece giriyoruz biraz hoby ve zaman geçirmek maksatım Ekli resimdeki commer 'in aynısı olacak resimleri paylaşmak ve yardımlarınızı almak uzere Sitede yazışmalarım olacak Meraklılara duyurulur Mystic
  8. mystic

Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir?

2010 model aracımıza çeki demiri taktırdığımda ruhsata işlenmediğinden dolayı karavan çekerken , trafik cevirmesinde ne gibi işlem yapılır bazı görevliler aracın kapatılacagını söyluyor . Bazı görevlilerde tam tersi cezası vardır ceza kesilir baska işlem yapılmaz diyor. Ayrıca Yeni aracın 3...
  9. mystic

Satılık Çekme Karavan Arıyorum

İzmir'de yaşamaktayım 4 kişilk ailemle içerisinde hafta sonu veya 1 haftalık zamanlarda, genelde kamp dışı yerlerde kalacagımız banyo WC ve yatak ( en az 3 kişi ), iyi bir mutfagı olan 4,90 - 5,25 m yüksek model yerli karavan , 2000-2010 avruba karavan ariyorum Yakınlarınızda , cevrenizde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri