Arama sonuçlarınız

1. E

Bir Jeep Cj7 Hikayesi

Ynt: Bir Jeep Cj7 Hikayesi willy's pick-up resimleri olan varsa lütfen göndersin.

2. E

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Halil bey hoşgeldiniz.. Bu arada sayımız kaç oldu. Yoğunluk istanbul sanırım dışarıdan kimler var
  3. E

Bir Jeep Cj7 Hikayesi

Ynt: Bir Jeep Cj7 Hikayesi İşin gerceği bi bilgim yok şu cevre yolu 15 inde açılıyor Fatsa ordu arası artık 15 dak olacak o zaman bi gider bakarım. hiç geçtinizmi bilmiyorum bolaman yolu beni çok yoruyor

4. E

İkinci El 4x4 Tavsiyesi?

Ynt: İkinci El 4x4 Tavsiyesi? plakayı emanete verme (ban söylendiği şekliyle) . Plakayı trafiğe verme olayı nasıl oluyor. geri plakayın almak zormu. birde benzinli araçları resmiyette dizel yapılamaz diye bir kanun varmı. yada yeni böyle bişeyler çıktımı.
  5. E

Unimog

Ynt: Unimog Nadir Bey, Unimog satın almak için, ihaleleri mi takip etmek gerekiyor ve yaklaşık ne kadara mal oluyor. Bu ihale ile alınan araçların bakım masrafları çok oluyormu. Parça sorununu nasıl hallediyorsunuz.

6. E

6x6 Modifications

Ynt: 6x6 Modifications Arşivde daha çok, ilgi çekecek araçlar var. Şu resim eklemeyi bi öğreneyim bıkacaksınız benden.

7. E

Bir Jeep Cj7 Hikayesi

Ynt: Bir Jeep Cj7 Hikayesi Bu alntı bir hikaye olduğu için bir bilgim yok. işin gerçeği bende merak etmekteyim. Burada (ORDU) bu işle ilgilenen biri motor makimi ve jant lar hariç 5.oo0 YTL yı bulur diyor
  8. E

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Gökhan hoş geldin.
  9. E

Unimog

Ynt: Unimog Nadir bey, sizin moga benzetmişler.

10. E

6x6 Modifications

Arşivimde yer alan 6x6 araç.İyi seyirler

11. E

Bir Jeep Cj7 Hikayesi

12. E

Willys Pickup

Ynt: Willys Pickup Bu resimleri biryerlerden hatırlıyorum benim bilgisayarımdan çalıntı olmasınlar

13. E

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar arkadaşlar Ben Evren SOUKSU,Orduluyum, Orduda yaşamaktayım, Su ürünleri mühendisiyim, Sitedeki erthem nickli dağcı veletin ağbisiyim, Siteniz çok hoşuma gitti özellikle off-road bölümü süper. Herkeze Kolay Gelsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri