Arama sonuçlarınız

1. B

325 / 85 / 16 Michelin Dev Jeep Lastiği

325/85R16 XML 137J MİCHELIN X. Dev jeep lastikleri. Yükseklik olarak 96 Cm 38" e denk gelmekte. Lastikler kaynaklıdır. Kaynaklarından garantilidir. İletişim : 543 640 01 27 . Lütfen arayarak bilgi alınız. 4 Adet Fiyatı 4000 TL. Resimleri : Michelin XML - Google Drive

2. B

1971 Model Scout 800b

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir projeye girişeceğimizden ötürü aracımızı satmaya karar verdik. Aracımın hikayesini zaten biliyorsunuz. bkz; Scout 800b Restorasyon Projem Sahibinden aracılığyla 600606371 nolu ilan numaralı ilanla ulaşabilirsiniz. Hardtop haricinde soft top da bulunmakta. Ücret...
  3. B

Scout 800b Restorasyon Projem

Merhabalar. Ben Mehmet Baysal, bu konuda oğlum Alper'le beraber uzun zamandır aradığımız Scout 800b aracımızın, restorasyon macerasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Vaktinde sağlık bakanlığımıza, devletin nüfus planlamasını halka öğretmesi için amerika tarafından hibe edilmiş bu araçlar. Ama...

4. B

Discovery TD5 Makyaj

İyi günler. 2001 model discovery td5 i gezenbilir ve cem taşçıdan ( teşekkürler ) aldığım bilgiler yardımıyla aracımın önünü makyajladım. İlgilenen arkadaşlara kolaylık olması amacıyla resimleri yüklüyorum. Aracımın makyajlanmadan önceki hali : Kesmeye başladık : Farı takarken : Son...
  5. B

LR Discovery 2; Sağ Tarafta Alçalma Problemi?

discovrey 2 merhaba arkadaşlar aracımın sağ ön tarafı sol ön tarafa göre daha düşük düz bir zeminde çamurluk ağızlarından zemini metreyle ölçtüğüm zaman 4 cm düşük olduğunu fark ettim yaylarda herhangi bir şey göremedim neden olabilir saygılar.

6. B

Disco 2 Makyaj

İyi Günler 2001 Model Discovery 2 TD5 Aracım Var. Bunu 2003 Modele Makyajlamak İstiyorum. Bir İngiliz Sitesinde Böyle Bir Çalışma Yapılıyor. Sadece Farlar Değişerek. Panjur Ve Tampon Değişmeden. Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlardan Yardım Bekliyorum. Yeşil Olan Benim Aracım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR