Arama sonuçlarınız

1. impesa

Klasik Scoter Fotoğraflarını Paylaşalım

:) merhaba, elinizdeki klasikleşmiş fotğraflardan bir albüm olşturmaya ne dersiniz? ikinci dünya savaşında almanyada uçak motoru üreten henkel fabrikası, savaş sonrası elinde kalan çok miktarda silindir bloğundan motosiklet motoru yaparak motosiklet ürettiğini duymuştum. bu motosikletin...

2. impesa

Bu Araç Nedir? Motosiklet mi Yoksa Araba mı?

:) bu araç sizce nedir?motosiklet yada araba! ::)
  3. impesa

Türkiyede İlk; Mini Jip Üretildi: Eko.

:) herkese merhaba, iki aylık bir çalışma sonucu EKO markası ile sadece 97 cc motor hacimli bir motosiklet motoru ile güç sağlanan,jip görünümlü,2+1 kişilik istiap haddi olan tamamen Türk tasarımlı mini otomobil tarafımızca imal edilerek, prototipin geliştirilmesi ve seri üretime geçilmesi...

4. impesa

Unimog Vergilendirmesinde (M.T.V.) Önemli Sorun!

tüm mog'culara merhaba. son günlerde unimog aracımın bandrol vergileriyle ilgili yaşadığım bir sorunu aktarmak istiyorum. bilindiği üzere 404s ler ruhsatta kamyonet olarak gözükmektedir.ancak buna mukabil vergilendirme kriteri olarak 4x4 arazi taşıtlarının ödemesi gereken vergi diliminden...
  5. impesa

Ford Mustang'ın Annesi: Victoria

;) ilkokul yıllarımdan beri hayalimde olan 1956 victoria aracımı 1980 lerin başlarında satın almıştım. oyıllarda acemice bir restorasyon yaptım. aracımı yıllarca kullandım ,artık yeni bir restorasyon yapmanın zamanı çoktan geldi bile. aşağıdaki resimler yaklaşık 25 yıl önce aracın restorasyonu...

6. impesa

Karavan Su Tesisatı İle İlgili Bilgi ve Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız?

herkese merhaba, yapımı bitmeye yaklaşan, kendi yaptığım motorkaravanımda, artık sıra geldi su tesisatına. bu konudaki önerilerizi beklerim. şimdilik aklıma takılan birkaç soru şunlardır: 1. temiz su deposu: 150 lt civarı kromdan yaptırmayı düşünüyorum, mutlaka hazırlarıda vardır, başka...

7. impesa

Karavanımın Yapım Aşamaları; Ducato Alco-camper - Oğuz Özen

herkese merhaba, oldukça yorucu gecen bir dönem sonunda geçen hafta motorkaravanımın gövde yapımı (profil iskelet) bitti. aracın tüm saç aksamı yenilendiği icin ,ek yerlerine ve tabansaclarına alttan ve üstten izolasyon yaptık.sanırım bir haftaya kadar aracın dıştan kaplama işlemi...
  8. impesa

Motokaravan Projem; Iveco M23 Alkovan

merhaba karavan dostları, otomotiv sektöründeki yaklaşık 20 yıllık deneyimimden aldığım cesaretle, kendi karavanımı kendim imal etmeye karar vererek yaklaşık altı ay önce uygun bir araç aramaya başladım. o zamanlar bu siteden haberim yoktu ne yazıkki. tabiki bu işi yapabilecek teknik ve pratik...
  9. impesa

Unımog 404s (Satılık)

1973 model, dizel (motor : om 314 mercedes benz) , çift kabin. aracın resmini www.senkar.net adresinde görebilirsiniz. 05325569262

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri