Arama sonuçlarınız

1. U

Vx 80 Koltuk Arıyorum

Ynt: Vx 80 Koltuk Arıyorum özelden nasıl yazılır bilmiyorum, samsundayım telefonunuzu bildirin arayım

2. U

Vx 80 Koltuk Arıyorum

Ynt: Vx 80 Koltuk Arıyorum ben de var ama 1 tanesi boşta, diğeri üzerinde takılı, benim ruhsatıma da 5 kişilik yazdılar. düşünürseniz gri renkli, ama kaç lira eder bilmiyorum
  3. U

Patrol Sd33t (canavar)

Ynt: Patrol Sd33t (canavar) biz zaten takipteyiz başkanım :) uğur samsun

4. U

toyota land cruiser 80 kasa en arka katlanır koltuklar

Ynt: toyota land cruiser 80 kasa en arka katlanır koltuklar yani hareket halinde iken belli km hıza kadar 40-50 gibi diyelim veya durduğumuz anda boşa almadan, bu fiş araçılığı ile orta kilidi devreye sokuyoruz, bu anladım. ve abs de devre dışı oluyor galiba, daha fişi takamadım o yüzden...
  5. U

toyota land cruiser 80 kasa en arka katlanır koltuklar

Ynt: toyota land cruiser 80 kasa en arka katlanır koltuklar çağlar bey aracı satıp satmadığınızı bilmiyorum, sizden bilgi almak için bu konuya girdim bu vx80 için önerdiğiniz orta kilidi amerikadan getirttim , ama takma fırsatım olmadı, çakmak arızası için öndeki yeri sökünce dediğiniz fişi...

6. U

2004 g.vitara arb air diff. kilit

Ynt: 2004 g.vitara arb air diff. kilit Becce nin kilidi manuel olarak devreye alınan bir sistem değildir, onun için %100 deniyor, devamlı devrede şeklinde düşünebilirsiniz, süper iş gören bir sistemdir.

7. U

google earth~sas planet~navigasyon hakkinda

Ynt: google earth~sas planet~navigasyon hakkinda arkadaşım, ben çin malı cihazla sasplanet yüklü sd kart ile oldukça başarılı şekilde kullanmaktayım, ben ürünü temizbeyaz isimli sahibinden.com dan aldım, şu anda satıştada var 284 gibi fiyatı hatta sasplanetin 6.ayda yeni sürümünü 16 gb lık...
  8. U

Satılık - Suzuki Diferansiyel Kilidi (%100)

Ynt: Satılık - Suzuki Diferansiyel Kilidi (%100) herhalde benim ayar biraz bozuk arazide anlaşılmıyor ama uzun yolda sorun gibi böyle kullanıcağız artık
  9. U

Ynt: Satılık - Suzuki Diferansiyel Kilidi (%100) dursun usta cevap için teşekkür, bende var ama ben alışamadım, benim araç otomatik ne kadar dikkat edersem edeyim uzun yolda 2-3 3-4 arasında iyi vuruyor murat usta taktı sordum normal dedi ilerde vura vura bir yeri kopartmam inşallah uğur samsun

10. U

Ynt: Satılık - Suzuki Diferansiyel Kilidi (%100) bu şaftta boşluk vuruntusunun zararı olur mu?

11. U

2004 model 5k vitara almayı düşünüyorum acill yorum

Ynt: 2004 model 5k vitara almayı düşünüyorum acill yorum bu modelin fiyatı genelde 28-30 arası 26 bence düşük bir fiyat araçta bir hata olabilir şase numarasını al ve bir servisten bakıt belki bir kayıt bulabilirsin
  12. U

Hyundai ix35

Ynt: Hyundai ix35 180 km hızla makas atma konusunu bilemiyorum ama aracınız genelde arkadan itiş değil önden çekiş şeklinde çalışıyor

13. U

Ynt: 2004 g.vitara arb air diff. kilit 1998 modelin altı için üretim olduğunu öğrendim 2004 için herhangi bir havalı kilit üretimi yokmuş %10-14 oranında lastikleri büyütmeyi düşünüyorum belki 5.72 oran iyi olabilir
  14. U

bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim 2004 model 2.0 motor otomatik 4 kapı vitara aldım. arka diferansiyel için arb nin havalı kilidini taktırmak istiyorum. fakat arb nin sitesinde 1998-2005 vitara için direk bir kod vermemiş. taktıran var ise bilgisini paylaşırsa sevinirim ve fiyat...
  15. U

Hyundai ix35

Ynt: Hyundai ix35 selam arkadaşlar sahip olduğum ix35 in çok sert olan amortisörleri 10.000 bakımında garanti kapsamında bir üst model olduğu söylenenlerle değiştirildi zannedersem satılan bütün araçlarınkini değiştiriyorlar 2 gün oldu servisten çıkışım şu an o arkadan gelen bütün ses-vuruntu...

16. U

Hyundai ix35

Ynt: Hyundai ix35 basınca az yakan araç var bmw x3 2.0 dizeli aynı güçde ve torkta daha az yakıyor arıza geçme durumu zincir takmadan önce oldu 5 dakika kadar sürekli 4x4 de çalıştırınca esp kapatıp arıza lambası yandı mecburen zincir taktım ben de biliyorum hafif arazi aracı olduğunu ama buda...
  17. U

Hyundai ix35

Ynt: Hyundai ix35 selam arkadaşlar bende de ix35 var 10.000 km yaptım malesef parasının arabası değil pazitif yanları var tabiki motor gücü ve sürati oldudça iyi 220 yokuş aşağı yapıyor, deparı oldukça gene iyi, aksesuarları gene bolca ve iyi ama bozuk zeminde inanılmaz rahatsız edici...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri