Arama sonuçlarınız

1. afacan886

Samurai Sj410 Ana Sanzıman Ve Arazi Sanzımanı Parçası Ve Sj413 Yedek Parçaları Bulunur

arkadaşlar elimde sj 410 ait 4 ileri ana sanzımanı vardır çok uygun fiyata vereceğim sıkıtı yok tıkır tıkır vitesi geçiyor,ve sj410 ait arazi sanzıman dişilileri mevcut olup diğer dış gövde aksamları ve arazi vites koluda mevcuttur isteyen değerlendirebilir ugun fiyata yardımcı olurum,yine...

2. afacan886

Lada Niva Turbo Motor Uygulaması

yarış aracı yaptıgımız lada niva aracımızın motor verirmisizliği yüzünden elimizdeki malzemlerden motor değişikliğine karar verdik bu motora nelermi yapacagız çelik pistonlar takılacak,dereceli egzantirik mili,hedars egzos,turbo intercolor nivayı uçurmak için ugraşıyoruz budamı olmadı yamaha r1...
  3. afacan886

Samurai 1300 Motor Ve Sanzumanı Satılık

arkadaşlar samurai 1300 motor satılık motor çalısıyor ama yatak vuruyor kopmle motor parça fiyatına satabilirim ayriyetten 5 sanzımanı var baskı balata yeni onuda satabilirim bilginize yine 410 ait 4 ile sanzıman ve defransiyellerde mevcuttur bilginize iletişim 0542 309 10 46

4. afacan886

Lada Niva Off Road Aracı Yaptık....

arkadaşlar bu seneki karadeniz off road birliğinin düzenlenmiş mahalli off road yarışlarına katılmak için nivayı feda ettik bu hale getirdik umarım begenirsiniz...performans güzel bir kere yarıştık bizi üzmedi ilk önce bizi pistte gören niva geliyor diye göz ardı ediyordu parkur zorlandıkça...
  5. afacan886

Koca Ayakla Arazinin Tadını Çıkardık

aracımı topladıktan sonra onunla ilk defa bu kadar çok çamurda oynadım ve çok güçlü olduğunu bana ve arkadaşlarıma gösterdi video da eklemek isterdim ama nasıl nereye ekleye bilirim bilmiyorum.. şimidilik bir kaç foto ekleyeyim...

6. afacan886

Samurai Yedek Parça

arkadaşlar elimde samuari 410 ve 413 ait yedek parçalar mevcuttur yardımcı olabilirim bilginize...

7. afacan886

Satılık Ön Arka Defransiyel

arkadaşlar elimde sj 410 defransiyelleri var motor ve sanzıman parçalarıda var bilginiz olsun iletişim 0542 3091046
  8. afacan886

Samuraim Artık Daha Güçlü

arkadaşlar samurai aracıma yeni bir proje basladım aracımın defransiyelerini büyüttüm vede agır dişli oranı kullandım sadece çekiş yaptım bu sayede 35 lastiği rahatlıkla çevirecek vede artık defransiyel arızası vermeyecek ve sizlerle paylaşarak görüşlerinize açıyorum...
  9. afacan886

Samurai 31x11.5x15 Lastik Çevirebilirmi Yardımınızı Bekliyorum

arkadaşlar samurai aracıma 9 inç jant aldım ama üzerindeki lastikler jantta dar geldi sonuçda yanakları balık sırtı yaptı lastik ölçüsü 235/75/15 dir bu ölçüleri değiştirmek isitiyorum janta uygun lastik olarak 30x9.5x15 lastik düşündüm ama oda ne kadar janta oturur bilmiyorum onun yerine...

10. afacan886

Samurainin Son Hali

arkadaşlar samurai aracımın toplama aşaması bitti artık sizlere son halini paylaşıyorum..

11. afacan886

Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

arkadaşlar bir adet samurai 410 aldım komple revizyon yapıyorum bütçem yetene kadar yola devam edeceğim araçda ilk olarak motoru ele aldım eski 1000 cc lik moturu söktük yerine 1300 samurai motoru ve 5 vites şanzımanı nı koyduk ve 410 nun agır devir arazi şanzımanı kullandık daha da güçlü olması...
  12. afacan886

Samurai Çin Çamurluk Dodikleri

arkadaşlar eilmde araçdan söktüğüm off road dodikleri vardır samurai aracımdan söktüm kesinlikle kırık çatlak yama yoktur sadece çamur lekesi vardır uygun fiyata satıyorum bilginiz olsun iletişim 05423091046 tarık öztürk

13. afacan886

Samurai Sj410 İçin Hedars Egzos

arkadaşlar elimde samurai 410 için hedars perfonmas egzos vardır araca bu egzosu taktıgınızda çekişi artacaktır rahat çalıcaktır hedars ne işe yaragını anlatmaya gerek yok duymuyorum almakresimleri yarın yüklerim isteyen varsa itbata geçsin 05423091046
  14. afacan886

Samurai Sj410 Motor Ve Sanzıman Satılık

arkadaşlar elimde suzuki samurai motoru satılık ama içten blok çatlak yani yarım motor sayılır ama diger parçalarını kullana bilirsiniz sağlam..birde sanzımanı var onda sıkıntı yok o tamamen sağlam yani parça arayan olursa irtibata geçe bilir 05423091046...
  15. afacan886

Flanş Arıyorum İkinci El

arkadaşlar jantları dışarı alabilmek için en düşük 5 cm yada en büyük 10 cm 5 x 139.7 bijon aralığında flanş lazım satmak isteyen olursa haberleşlim

16. afacan886

İster Yaptır Bin İster Parça Niyetine Kullan Satılık Niva

arkadaşlar satılık 91 model kırmızı lada niva mevcut araç hasarlı ama tabiiki ruhsattlı muayene vardır araçda hidrolik direksiyon mevcuttur motoru yürüründe sıkıntı yoktur ister yaptırırsınız ister baska bir araçda bu parçları kullnırsınız bu size kalmış resimleri ekleyeceğim aracın fiyatı 3.500...
  17. afacan886

Samurai Sj410 Motor Arıyorum Acil

arkadaşlar bir tane sj 410 aldım ama motor blok çatlatmış bana sj 410 motoru lazım komple takım nerden bulabilirim bilginiz varmıdır yardımcı olursanız sevinirim motoru 1000 cc sizden yardımlarınızı bekliyorum ve bende araçtıyorum devamlı bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla
  18. afacan886

Acil Satılık Suzuki Samurai

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-bizim-yetenegimiz-asfaltta-degil,camurda-yegen-111999161/detay/ arkadaşlar nakit ihtiyacından dolayı satılıktır araç görüldüğü gibidir.. irtibat tel : 0542 309 1046 tarık öztürk

19. afacan886

Yeni Duster Yola Çıktımı Acaba ?

arkadaşlar yeni duster dan haberi olan,yolda gören, duyan, fikri olan arkaşlar varmıdır...duster da yenilik olacak mı? olacaksa bize ne zaman ulaşır !bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi... duster almak isitiyorum ama yeni gelirmi diye bekliyorum acele etmek istemiyorum.... :)
  20. afacan886

Yer Fıstığımla Çamura Karşı

hafta sonu gezisinden görüntüler...http://www.youtube.com/watch?v=FVAlhqCLYsU&feature=youtu.be

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri