Arama sonuçlarınız

1. botiara

Kiş Çadir Kampi

Merhaba, Eski sayılan bir üyeyim ama uzun zamandır aranızda yer alamadım. 4x4ü geçen sene sattıktan sonra biraz da 2 teker deneyimi yaşayalım derken maalesef dikkatsiz bir araba sürücüsünün hatası ile 3 kırık (omuz-kürek-köprücük), peşine ameliyat, peşine fizik tedavi süreci vs vs derken 2...

2. botiara

Kazdağları Çadır Kamp Alanı

Merhaba, Kazdağlarında çocuklu da kalınabilecek çadır kamp alanı bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum. Denizden ziyade dağ kampçılığı olur ise sevinirim.
  3. botiara

Hacıllı

Selamlar herkese, Hafta sonu Hacıllı tarafına kampa gideceğiz, bölgeyi az çok biliyorum ama hiç kamp yapmadım orada. Hacıllı' da mı Göksu' da mı neresi daha uygun olur kamp için. Özellikle önerebileceğiniz bir yer var mıdır? Şimdiden teşekkürler

4. botiara

2004 Jimny Otomatik Vites Geçişler

Herkese selamlar, Jimny de vites geçişlerinde vuruntular oluyor, bir ara ilk kalkışlarda vites geçmeme problemini de beraber yaşıyordum, özellikle rampa çıkarken geçmiyordu hiç, vuruntuları da çok sert yaşıyordum. Selenoidleri değiştirdim ve büyük ölçüde azaldı. Fakat şimdi başka bir...
  5. botiara

Kaz Dağları

Merhabalar, Bayramı Kaz Dağları civarında geçireceğim. O bölgede off road parkurları için bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Haritalı bir görsel de olabilir. Şimdiden herkese iyi bayramlar. Selamlar...

6. botiara

Jimny Yedek parçalar

Merhabalar, 2004 jimny için; Tavandaki çıtaların sol arka plastik kapağı, Torpido gözü kapağı, Teyp üstündeki havalandırmaların sağ taraftaki, Stepne üzerindeki Suzuki yazılı jant kapağı, Orijinal sis farı (servislerde çok pahalı) veya onun yerine olabilecek ebatta (varsa. denendiyse) farklı...

7. botiara

Jimny ?

Selamlar, terios ve jimny arasında kalmış durumdayım jimny bana daha çok güven veriyor, teriosun daha yüksek ve ince lastiklere sahip oluşu, kasasının daha ince oluşu jimny e daha çok kaymama sebep oldu. Sert of roda değil ama arazide gezmeyi, derelerden geçmeyi ormanlarda dolaşmayı severim...
  8. botiara

Terios 2005

Merhaba, 2005 model otomatik terios almak üzereyken, sürüş özellikleri, manevra kabiliyeti, virajlarda savrulma, güvenlik gibi konulardan kısaca bahsedebilirseniz sevinirim. Binek başka bir aracımız var esim ve oğlum için hem arazide hem sehir icinde kullanmak amaçlı alıyorum. Tavsiyelerinizi...
  9. botiara

Araç Seçimi

Merhaba, Geçen ay 67 willys i mi sattım gayet memnun olduğum az yakan bir araçtı (dizel olduğundan km de 30 krş civarında) Önümüzdeki birkaç ay içerisinde 16 - 17 000 tl seviyelerine kadar araç almayı düşünüyorum. Off-road ve şehir içinde kullanacağım, az yakıt yakmalı, üzerine koyacağım...

10. botiara

Satılık - 1967 Model CJ5 Willys (Dizel)

Üzülerek mavi yunus umu satıyorum. Pırıl pırıl bir araç, tüm bakımları yapılmış, dizel ford motoru takılı, ruhsata işli, kaporta, koltuk, iç döşeme yeni, 2 ton çeker elektrikli çeki halatı, 1,5 lik kriko, kapalı 10 numara bir ara.. İlgilnenlere resimlerini gönderebilir, aracı gösterebilirim...

11. botiara

1967 cj 5 willys

Selamlar, 1967 model motor FORD dizel olan (yeni toplanmış), kaporta tertemiz,lastikler yeni, pırıl pırıl bir araç aldım. Öncelikle bu ilk aracım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Nelere dikkat etmeliyim, uzun yollarda nasıl kullanmalıyım, kronik arızaları nelerdir gibi konulara kısa kısa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri