Arama sonuçlarınız

1. regalom

Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Grand Canyon , San Diego Arabayla

Bana gelen bir mesaja bakmak için girdiğim sitede dayanamayıp, bu kadar işimin arasında son gezimden size faydalı bilgiler vermek istedim. Çünkü ben geziyi planlamadan evvel yine çok araştırdım ama tek biryerde istenilen bilgilere ulaşamadım maalesef. 10 günlük Batı Amerika gezimiz 8 Mart'ta...

2. regalom

Tur Şirketi Tarafından Dolandırıldık!

Hem ben hem kızkardeşim, bir gün arayla 2 farklı tur şirketinin rezaletini yaşadık maalesef.Önce benim İtalya turumun iptal edildiğini öğrendik, sonra onun Mısır turunun. Gazetelerde okumuşsunuzdur. Kurban Bayram'ında İtalya turuna gideceğini ümit ederek 600 euro veren 800 kişi dolandırıldı...
  3. regalom

İskenderiye-Kahire-Sharm el Sheikh

Kardeşimle birlikte Mart ayında turla İskenderiye, Kahire, Sharm el Sheikh turuna katıldık. Tur 5 yıldızlı otellerde, 7 gece 8 gün sadece 279 euro idi. Extra turların hepsinin toplamı ise 430 euro ! Toplamda da 10 tane extra tur var. Hepsi de güzel görünüyordu ama birkaçını elesem iyi olacaktı...

4. regalom

2,5 Günde Paris ve Amsterdam

Pegasus kartın kampanyasıyla istediğimiz destinasyona, istediğimiz tarihlerde yurtdışı gidiş dönüş uçak bileti kazandık. Kardeşlerim (ikizler bu arada) Paris diye tutturdu, erkek arkadaşları Amsterdam diye. Neden acaba :) ? Benim niyetim ise daha önce gitmediğim bir yere gitmekti, mesela İsveç...
  5. regalom

2010 Kurban Bayramı'nda İtalya Turu için Bayan Arkadaş Arıyorum

KurbanBayramı'nda (Kasım 2010) Pronto Tur'la İtalya Turu için 25-35 yaşaları arasında bayan arkadaş arıyorum. Şu anda bayram tur detayları açıklanmadı ancak tur genelde Roma,Floransa ve Venedik, 3 şehir,1 hafta.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri